[GM] TechLand Xperia RP | Prebacen u 0.3e |

Započeo Muhamed., April 09, 2012, 15:21:24 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

oprostite sto spamam,dajte mi pliz recite kako se zove PD u pawnu,napravio sam novu pomicnu ogradu kod PD i sad zelim da to moze koristiti samo PD,ali neznam kako se zove PD u pawnu,molim vas ako neko zna da mi kaze

Uskoro!
Usput trazim mapera,inbox zainteresirani!

Citat: David003 poslato April 12, 2012, 21:59:41 POSLE PODNE
Za pravljenje vikendica je komanda /makevikendica,a server ima malo bugova ali se lako rijesiju evo sad cu nabrojat sve bugove:

1.Kad pises /Rac,a imas /v park vozila se spawnaju kod salone,a ne tamo gdje ste ih parkirali
2.U PD intu imaju pomicna vrata i onda su tamo ona vrata kod ulaza za /opremu njih morate maknut inace necete moci do opreme
3.Vani kod PD kad pises /gateopen pise da ce se rama zatvorit za 6 sec ali se ne ztvori,a i dvije rampe su njih morate maknut i sami napraviti pomicnu rampu
4.Vani kod PD isto kad pises /gateopen za ulaz u garazu pise da ce se kapija zatvorit za 6 sec,a ne zatvori se
5. Posljednji bug kod hitmena kad pises /portable pa odaberes order1 ili 2 itd. ne dobijes oruzja
Eto tu su svi bugovi lako se poprave
To za /rac , moras ici relog da bi ti se spremilo auto ! A ti Bugovi sa vratima i to su nastali kad' sam ukidao Timere za zatvaranje,pa sam zaboravio popraviti PD !


Citat: Mirsad_Makaveli poslato April 12, 2012, 21:34:11 POSLE PODNE
Ima bug parkirao sam auto,motor,letjelicu,biciklo i plovilo i nakon /rac su nestali :( to je isto bug i na CLRP bio nisi ga popravio :(
Moras ici relog poslije parkiranja auta da bi se sacuvalo !


Hvala svima !




Kako da uklonim kucu i da aktiviram event?

odlican mod 10/10
nego di su ti eventi svi ja nemogu naci uslikaj i pokazi pls
Trazimo Mapera Koji zna sto radi,koji je ozbiljan i da mi posalje neke radove na pm i koliko je spreman vremena dnevno odvojiti na mapanje.||Nagrada 1337 Admin||

E mozete mi o bjasniti ovo sa komandom /zauzmi,dodem na Grove teritorij i pisem /zauzmi i pise mi niste na teritoriji
Jel to neki bug il?

Uskoro!
Usput trazim mapera,inbox zainteresirani!

Boris Spice

dobar je,,,samo ,,mogao si stavit neke textdrawowe i promjenit font poruka i boje ,,, ;DD

Trazimo Mapera Koji zna sto radi,koji je ozbiljan i da mi posalje neke radove na pm i koliko je spreman vremena dnevno odvojiti na mapanje.||Nagrada 1337 Admin||

Da bi organizirali Event potrebno je prvo obavijestiti igrace da Event pocinje i da salju ID na /pomoc !
Prije toga morate stvoriti vozila za odredjeni race ! [ /vozila ] Kada igraci sjednu u auta idete redom do svakog' i kucate /invitetorace ID ID Race-a ! Kada sve igrace pozovete kucte /start te tako pokrecete utrku !


Opet...   Hvala Svima !

Johnny_Bash

ocekujem novi update na ovom gamemod:D
Poslednja Izmena: April 14, 2012, 10:04:07 PRE PODNE od WiliamRogers

odlican mod pocet cu ga edit :)
al mogo si za update sve prebacit u ZCMD ;)

Citat: [NX]Don Conellâ,,¢ poslato April 14, 2012, 10:10:42 PRE PODNE
odlican mod pocet cu ga edit :)
al mogo si za update sve prebacit u ZCMD ;)

Mogao sam ali nisam vise htjeo  i prestajem sa skriptanjem ! Mozda nekad uradim Update !

Imam problem...Kad udjem u auto il motor sa lijeve strane mi blinka nesto Information i text nesto font i tako