New Generation DeathMatch

Započeo Mrer-Dete kreten, Mart 07, 2010, 14:21:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

New Generation Deathmatch Part 2.






Zadnji Video od NG-a :S bas su bili zakon..kad su dolazile bande 25/25 :D
Pazi šta pričaš okolo Mrer!!

By EvilEasy

nastoe

Najzesce mi je kada se skupimo 20-tak i onda se ganjamo motorima

e to je bilo zakon..a jos race xD i banda GG Gay Gang il tak nest xD ma..predobro..ima help jos taj mode...valja negdi ubacit mozda ima moram nac xD
Pazi šta pričaš okolo Mrer!!

By EvilEasy



nepostoji al je postojao :D help bio owner to je bio server ipo :D
Pazi šta pričaš okolo Mrer!!

By EvilEasy

Pa Å¡ta nema tako puno balkanskih dm serveraa

Postojao... NG, i sta opet se otvara il? :) :) Ako otvara GL ak ne nista onda :D:D:D
Now on CroHerza Roleplay/DM.

Nikad zaboravit: rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter..

Ludi Grad <3...

Nekad Ludi Grad Head Admin..

RazoR aka Razor_Sky aka RazoRSkY aka DestinY aka MoneY aha The Game aka Laquilla....

ne otvara...mozda ja budem otvorio DM...:D
Pazi šta pričaš okolo Mrer!!

By EvilEasy

Ako otvoris ti, propasti ce naravno  8)


Citat: JoeBullet v2.1
Ljudi, u skripti najvaznije vam koliko vam mod ima redaka/linija nije o cemu se radi, nego samo linije, ako vam mod ima vise linija bit ce vam i bolji!

ne moras vreÄ'at odma moda se decko potrudi i napravi nesto

Ti ocigledno nepoznajes Mrera, i neznas da u 3 dana otvori tri servera i sva tri u roku od sedmice dana se zatvore i propaju....Jadan, nezna vise ni ime koje ce dati jer je sva imena sto je znao vec dao nekim svojim bivsim serverima...


Citat: JoeBullet v2.1
Ljudi, u skripti najvaznije vam koliko vam mod ima redaka/linija nije o cemu se radi, nego samo linije, ako vam mod ima vise linija bit ce vam i bolji!

ajde suti molim te ja se salim..sad otvaram cjeli gaming i sve hostove free za cs cod4 cod2 css samp
Pazi šta pričaš okolo Mrer!!

By EvilEasy

Znan mrera ja onako al to nije razlog da psujes makar nije neki skripter i to za svoje godine je vrh osim onog malog
sta je administrator u microsoftu

bas....baja sad da ja tebi kazem da ti imas 10 godina i ja ti kazem balavac nece ti uspjet ako ti vodis..sta ti znas..:S
Pazi šta pričaš okolo Mrer!!

By EvilEasy