Genius Gaming

Započeo Jerry [GG-Mouse], Mart 07, 2010, 10:58:50 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Genius Gaming je server kojeg vecina igraca koja su ga otkrila obozavaju! Server je u zadnjih 3 mjeseca naglo zivnio. Sa 12 igraca Genius Gaming se popeo na 50!
Danas su tijekom dana stalna 30 igraca.

Zanimljivosti servera.

Server nije toliko opterecen. Veoma je zabavan i odlicno iz mapan /na scriptan.

Organizacije:

LSPD
FBI
Hitman
MD
News Studio
Taxi Commpany
LS Air Academy
Gradonacelnik

Bande/Mafije:

Yakuza
RUssian Mafia
MS 13
BH Fanaticos
Grove Street

Poslovi:
Kao i na svim serverima.
Samo sto mi imamo 2 originalna posla.
Drvosjeca i Farmer:
Drvosjeca: Uzmes posao. Odes u sumu. Isjeces drva. Stavis u kamion i vozis u SF u tvrtku. Svaki posao dobiva 1500 dolara.
Farmer: Sa kombajnom kupis marihuanu i zaradujes novce.

Baze originalne: Mapanje vrhunsko.

FOrum: www.samp-genius.tk
Head Admins: Jasmin Kroeger, Filip Luksa (Philip Mirras), Filipo Berezutsky..
Admins: Sale Lopez, Leo Daugrhy...
GameMasters: Nandito Yamaguchi, Karim Ivanov, Marko Jizzy, Axe Walker, Ivan Damjanov...
Leaders: MD- Zuke Kuna, LSPD- Leo Daugrhy, Yakuza- Nandito Yamaguchi, RM- Filipo Berezutksy , Philip Mirras, MS 13- Momo Ivic, GSF- Marko Jizzy, Hitman- Boris Zero, BHF- Ames i Vanes Manjic, FBI- Axe Walker, CNN- Fernando Terrose, LSAA- Aleksei Andropov....

IP: 88.198.69.101:7779 .....Dodjite! Iscekujemo vas :D

Sumnjam brate, u vasu ozbiljnost sa besplatnom domenom, sa tim nemozete nista postici....Ipak znam za GG da je dobar server, ali ako je banda/mafija nazvana BHFanaticos onda je to pomalo favoriziranje jedne nacije, iako sam Bosanac nebi trebali raditi, a i nije RP da se neka banda u LS-u (Los Angelos) zove BHFanaticos.....Orginalan posao nije Farmer, jer ga imaju i dosta drugih servera....


Citat: JoeBullet v2.1
Ljudi, u skripti najvaznije vam koliko vam mod ima redaka/linija nije o cemu se radi, nego samo linije, ako vam mod ima vise linija bit ce vam i bolji!

Citat: [DN] Baja poslato Mart 07, 2010, 16:05:06 POSLE PODNE
Sumnjam brate, u vasu ozbiljnost sa besplatnom domenom, sa tim nemozete nista postici....Ipak znam za GG da je dobar server, ali ako je banda/mafija nazvana BHFanaticos onda je to pomalo favoriziranje jedne nacije, iako sam Bosanac nebi trebali raditi, a i nije RP da se neka banda u LS-u (Los Angelos) zove BHFanaticos.....Orginalan posao nije Farmer, jer ga imaju i dosta drugih servera....

ma moye svako uspjeti sa free domenom nije sve u domeni ....
i onako kupujemo ove sedmice webhosting :D

Ma server ce uspijetii to jest vec nam je uspio,pa cijeli dan imamo vise igraca od servera koji su "kao bolji od nas" tkao ih vecina naziva,ali se grdo varaju jer cijeli dan su ispod nas po tome,a tako ce biti stalno nadam se,a ne brinte za free domenu,kupit cemo to,sada za koji dan cu skupiti novce,a i oko sebe imam predobre admine i GM,a i igrace koji ce i nesto donirati :D
Poslednja Izmena: Mart 07, 2010, 18:21:18 POSLE PODNE od [Genius]Filipo[GG]
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

Kao imate vise igraca od BM-e, kojoj je prosjek 40..


Citat: JoeBullet v2.1
Ljudi, u skripti najvaznije vam koliko vam mod ima redaka/linija nije o cemu se radi, nego samo linije, ako vam mod ima vise linija bit ce vam i bolji!

Mi smo tu negdije sa BM malo oni imaju vise malo mi,ali mi jos uvijek radimo na GameModu.imas IP servera u mom potpisu pa prati broj igraca BM i bbroj igraca na GGu...
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

Bas sam sada htio to uraditi, dodat cu CH, GF, BM, ST, GG, SB, DN i jos neki...Pa poslije 3 dana reci cu ko je kakav, tj. prosjek i poredak  ;)


Citat: JoeBullet v2.1
Ljudi, u skripti najvaznije vam koliko vam mod ima redaka/linija nije o cemu se radi, nego samo linije, ako vam mod ima vise linija bit ce vam i bolji!

Citat: [DN] Baja poslato Mart 07, 2010, 18:22:37 POSLE PODNE
Bas sam sada htio to uraditi, dodat cu CH, GF, BM, ST, GG, SB, DN i jos neki...Pa poslije 3 dana reci cu ko je kakav, tj. prosjek i poredak  ;)
PoTpiS
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

nastoe

Citat: [DN] Baja poslato Mart 07, 2010, 18:22:37 POSLE PODNE
Bas sam sada htio to uraditi, dodat cu CH, GF, BM, ST, GG, SB, DN i jos neki...Pa poslije 3 dana reci cu ko je kakav, tj. prosjek i poredak  ;)
Da i LG koji je isto na listi sluzbenih balkanskih servera....

Hum da vi mjerite DM i RPG? -_- I ako niste znali LG već dugo postoji. (12 mjesec 2008)




nastoe

Citat: Nik Delgad poslato Mart 07, 2010, 18:34:20 POSLE PODNE
Hum da vi mjerite DM i RPG? -_- I ako niste znali LG već dugo postoji. (12 mjesec 2008)
Nista nemam protiv LG meni je iskreno jedan od boljih servera jer fkt mi je njihov MODE mrak ali imaju malo igraca :/

Ludi Grad

Citat: [SB]ExtremePower poslato Mart 07, 2010, 18:51:41 POSLE PODNE
Nista nemam protiv LG meni je iskreno jedan od boljih servera jer fkt mi je njihov MODE mrak ali imaju malo igraca :/
Tu si u pravu bas....ali ako ces iskreno, a mozda i mozete primjetiti da uopste ne reklamiramo server jos????, jer dobili smo domenu isredjujemo forum i sajt koji ce biti drugaciji od sviju......RPG nam je LOCKAn jer je jos na beta fazi skripta ga Bugs_Bunny koji bas i nema vremena toliko pa necu da ga samram uoopste ali uglavno kad ima vremena nesto iskripta......,a DM takodje cemo dobiti novi MOD od Caponea koji skripta DM i radjen je od 0.....pa cemo onda zvanicno poceti reklamirati LG i napraviti nesto od njega.......
I da dodam jos ovo svaka cast igracima koji igraju zasad na serveru u kojima je stalo do LG narvno dobice nagrade kad dodje novi MOD i mogu reci "NOVI LG" ttako da sam im zahvalan sto imaju razumjevanja i svim drugim igracima sa LGa kojima je dosadio ovaj MOD kao sto je meni iskreno.....ali su opet uz LG....... I onima koji pomazu oko razvijanja "NOVOG" LG Gaming Communitya, a ima ih i sa drugih servera....koji nisu samo sa LGa!!!!

Lijep Pozdrav,
           _MaX_PaYnE_

Ja kod vas cesto dolazim da vidim sta ima, ali sa undercover nickom i stalno mjenjam....Fin je mod :D


Citat: JoeBullet v2.1
Ljudi, u skripti najvaznije vam koliko vam mod ima redaka/linija nije o cemu se radi, nego samo linije, ako vam mod ima vise linija bit ce vam i bolji!

Ludi Grad

Citat: [DN] Baja poslato Mart 07, 2010, 19:15:02 POSLE PODNE
Ja kod vas cesto dolazim da vidim sta ima, ali sa undercover nickom i stalno mjenjam....Fin je mod :D
da ali doooosta star.....sad bi trebao novi doci uskoro  8) .......

turker_kc

I vi imate 30 igraca dnevno ? LoL