[GameMode] City Life RolePlay v3.0

Započeo ...Nikola..., Mart 20, 2012, 19:29:57 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Odlican mod Nikola,pogotovo sad kad su popravljeni bugovi 10/10  :)

Uskoro!
Usput trazim mapera,inbox zainteresirani!


Amel Kesmer

Dobar, njega editujem, od 0. Rešio sam neke Bugove itd!

Mod je odličan za Izradu nekog servera!


Marrko_Millojevic


Johnny_English

Trazim SKRIPTERA hitno!!!
Nagrada
1338-suvlasnik!!!

sch

*


Vidim da niko ne prepravlja taj bug,a ti ga nisi isto.Bug je kada /kupifirmu ili /prodajfirmu ne pojavi ti se žuti Pickup ,već ostaje isti,a nakon GMX-a doÄ'e,sredi to Nikola pa objavi ako možeÅ¡ jer vidim da to niko općenito ne zna srijediti.Inače skripta je  8/10 , svaka čast.
Pawn Scripting Arbaiter
Willfried Schafer


Citat: DeLtA.pwnâ,,¢ poslato Jun 10, 2012, 01:10:55 PRE PODNE

Vidim da niko ne prepravlja taj bug,a ti ga nisi isto.Bug je kada /kupifirmu ili /prodajfirmu ne pojavi ti se žuti Pickup ,već ostaje isti,a nakon GMX-a doÄ'e,sredi to Nikola pa objavi ako možeÅ¡ jer vidim da to niko općenito ne zna srijediti.Inače skripta je  8/10 , svaka čast.
To sam upravo htio reci!

Dobra je Skripta Nikola ako zelis imam prijatelja jednog otvaramo server pa bih skripta posluzila nebih editovao pa ti mogu dati admina 1338 (vlasnik) Za hosting cemo se mi pobrinut javi mi se u PM oko dogovora :)

MODERATOR: Niko nije corav, smanji font
Poslednja Izmena: Jul 03, 2012, 13:30:20 POSLE PODNE od [M]Conellâ„¢
Citat: CoA VegaNicoJavier poslato Avgust 24, 2012, 20:44:08 POSLE PODNE
Retardirano u svakom smislu


LOL?! Kakav car xD nevjerujem :PP

Citat: ...BaVaRaC... poslato Jun 13, 2012, 18:27:28 POSLE PODNE
Dobra je Skripta Nikola ako zelis imam prijatelja jednog otvaramo server pa bih skripta posluzila nebih editovao pa ti mogu dati admina 1338 (vlasnik) Za hosting cemo se mi pobrinut javi mi se u PM oko dogovora :)
da malo smanjiš font?




Yakavetta

brate 100puta ga prepravljas i nikako da ga uradis dobro u nemogu da ti odgovorim na temu u kojoj je 0.3e posto ti je lock pa cu ti reci ovde ..
U 0.3e imas bug u oba burga i u ono chicken.... i stavi neku mapu LCN-a da bude ograden ... pa ga opet upload ;)  8)