[Global Restart Najava]Lost Country

Započeo accardo_, Mart 17, 2012, 21:08:14 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zasto Global Restart?
Pa eto global restart ce biti zbog toga jer smo na otvorenju vidjeli gdje smo pogrijesili.. Na otvorenje je doslo 20 igraca... Ali kasnije malo je server napunilo 30 igraca... na beta otvorenju je bilo 25 igraca stoga to nije neki veliki pomak.. Drugi razlog je zato jer je pao hosting i server je bio off nekoliko dana... Server je imao malo bugova.. ali bili su pokoji, na global restartu cemo i to malo bugova sto je bilo iskorijeniti.. Znam da nije moguce ukloniti sve bugove ali barem vecinu..
Izvorni GM
Kao izvorni GM opet cemo koristiti Classic Life jer nam je to nekako najprikladnija skripta.. i sama po sebi je dobra.. Bit ce mnogo novih stvari na Globalu.. Dodan je novi War sistem auto saloni.. Vise Textdrawowa bit ce maknute neke bande i dodane neke nove ostalo pak necu otkrivati... Dodjite vidjeti sami u Utorak u 20:30 h..
Kao sto sam vec rekao otvaranje novog moda je u utorak u 20:30h vidimo se ;) Da posjetite server trebat ce vam 2 minute a nama bi mnogo znacilo :) (Veliki opis ce ici pod samp server oglase)
Poslednja Izmena: Mart 17, 2012, 21:12:30 POSLE PODNE od [LC]Accardo




Sretno
Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati


Sretno ali ja udjem na server nikad admina ili gamesage!

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.

Game Assistanta ima uvijek ima i admina.. Ali headova bas i ne jer se punom parom radi novi mod da ga zavrsimo sto prije
btw hvala svima


Srecno.. Samo namesti redirekciju direktno na forum :)