[Pomoc]Promena imena servera i ubacivanje vozila/objecata/checkpointa

Započeo ~!Mr. PsychoManijak!~, Mart 16, 2012, 22:32:48 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim:RPG/DM
Detaljan opis problema:Evo ovako ja promenim tekst recimo pise Cro Balkan ja to promenim u scripti na svoje ime da recimo kada se regaju pise dobro dosli na....i ja to promenim sacuvam odem u server ono nista,takodje u MTA Namapam convertujem sve radim po tutu ubacim u scriptu i nece i dalje znaci nije do scripte tako svugde
Dio skripte:pa to je problem u celoj nzm kako bi stavio posto je cela scripta
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno): /



Citat: dock poslato Mart 16, 2012, 22:33:52 POSLE PODNE
jesi siguran da palis srv iz foldera u kome je EDITAN mod? :S
Siguran sam neznam do cega je :/
Citat: Almedin100 poslato Mart 16, 2012, 22:34:46 POSLE PODNE
možda zaboraviš na F5? :D
Ne zaboravim :P :P kada stisnem f5 nema nijedna greska.

A da ti to ne uradis dok ti je samp-server.exe upaljen i onda samo udjes a ne upalis ga ponovo?

Citat: Nxidza poslato Mart 17, 2012, 11:18:22 PRE PODNE
A da ti to ne uradis dok ti je samp-server.exe upaljen i onda samo udjes a ne upalis ga ponovo?
Ne ovako radim:ugasim samp-server.exe i onda udjem u pawno zatim editujem i dodam sta imam onda opet upalim i ostane tako...nzm do cega je.

Vegas.

Citat: PsychoManijak poslato Mart 17, 2012, 11:22:10 PRE PODNE
Citat: Nxidza poslato Mart 17, 2012, 11:18:22 PRE PODNE
A da ti to ne uradis dok ti je samp-server.exe upaljen i onda samo udjes a ne upalis ga ponovo?
Ne ovako radim:ugasim samp-server.exe i onda udjem u pawno zatim editujem i dodam sta imam onda opet upalim i ostane tako...nzm do cega je.
Kazes upalis ? Posle edita moras kompajlat brate, pa onda ako nema errora palis samp server.exe i testas..

Citat: Vegas. poslato Mart 17, 2012, 11:29:59 PRE PODNE
Citat: PsychoManijak poslato Mart 17, 2012, 11:22:10 PRE PODNE
Citat: Nxidza poslato Mart 17, 2012, 11:18:22 PRE PODNE
A da ti to ne uradis dok ti je samp-server.exe upaljen i onda samo udjes a ne upalis ga ponovo?
Ne ovako radim:ugasim samp-server.exe i onda udjem u pawno zatim editujem i dodam sta imam onda opet upalim i ostane tako...nzm do cega je.
Kazes upalis ? Posle edita moras kompajlat brate, pa onda ako nema errora palis samp server.exe i testas..
kak si to mislio "kompajlat" sacuvati ili sta...takodje nemojte mi se ismijavati neznam te izraze bi li mi mogao pojasniti jel to znaci,sacuvati ili?!!

Snich

Gle, kada editiras odredjene stvari u svom gamemodu, moras da kompajliras gamemod.
Imas pri vrhu s lijeve strane plavi gumb, slican znaku 'play', kada editiras gamemod, stisni na taj gumb i cekaj.

Hvala svima <3 Daj Lock :D :D :D :D
Poslednja Izmena: Mart 17, 2012, 12:16:03 POSLE PODNE od PsychoManijak