[Pomoc/Pitanje]Kako da namestim kameru

Započeo [ZL]Kindzo, Mart 16, 2012, 19:19:35 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Ovako neznam dal je ovo prava tema.. ako sam pogresio izvinite
Koristim : CL Gmod
Problem : Pa hteo bi kad izadje ono za registraciju da promenim sliku pozadine .. primer ocu da gledam sa neba pd ili burg.. a neznam kako da napravim to moze mala pomoc? i kako da nadjem public .. znaci svako ko se logira 1lvl kad nije nista posle registracije da pormenim ocu spawn moze pomoc hvala vam
Slika : (slikao sam preko MTA primer ocu ovde da mi je kamera i na sredini da izadje reg/log) :
Poslednja Izmena: Mart 16, 2012, 19:35:59 POSLE PODNE od KindzoGaming

evo ti fs

za koriscenje koristi /camhackhelp

kada dodjes do zeljene kamere kucaj /savecamtofile

sacuvace ti se koordinate u .txt fajlu pod imenom SavedCameraPositions.txt u scriptfiles folderu

http://www.mediafire.com/?vnhzq0jz678lah4

Citat: dock poslato Mart 16, 2012, 20:33:47 POSLE PODNE
evo ti fs

za koriscenje koristi /camhackhelp

kada dodjes do zeljene kamere kucaj /savecamtofile

sacuvace ti se koordinate u .txt fajlu pod imenom SavedCameraPositions.txt u scriptfiles folderu

http://www.mediafire.com/?vnhzq0jz678lah4
fs ubacio sam pwn posto samo to sam down u fs folderu.. u server txt ono stavio sai me isto CamHack res server .. udjem kucam to sto si mi rekao nista.. nece ne radi :/

ne kucas ovo /savecamtofile kucas nesto drugo pogledaj u fs komandu ovo kucas kad namjestis kameru da snimis
[[/center]
DgL <3
Otisao s Foruma zz


ne ne ta je komanda proverio sam, da li si compile filterscriptu .. jer ti je potreban .amx fajl da bi radilo :/ ?

Al nemoze samo stati valjda mora pomjerati kameru kao na camhack onako pa onda da snimi
[[/center]
DgL <3
Otisao s Foruma zz


ma nece.. iznervirao sam se orbsiacu i cl i sve.. dzabe se mucim tu ko idiot da skriptam kad neznam mnogo mnogo.. imam ideje za rpanje za rp server ali nemam talenta za skriptanje ..

Gle, odeš /rcon login [password]

Onda odeš /camhack, onda /camhackhelp i vidi komande.

Kada izabereš svoje polje kucaj /savecamtofile i stavi pod OnPlayerConnect.

Ja ovo sad radio i baš mi je puno pomoglo.

Vegas.

Neznam zasto ali meni ovo izbacuje da li to znaci da mi treba jos jedna FS ili ?

hvala puno poceli smo da radimo na potpunom novu gmod iz 0 sa dobrim skripteirma al hvala puno sto ste mi pomogli za ovo

Vegas.

Citat: Vegas. poslato Mart 16, 2012, 22:10:34 POSLE PODNE
Neznam zasto ali meni ovo izbacuje da li to znaci da mi treba jos jedna FS ili ?
Moze meni pomoc, da ne otvaram djabe novu temu ?

Znaci jednom ukucas /camhack nadjes mesto i kucaj /savecamtofile nemoze da ne radi hehe :D


Snich

Sve sto si trebao da ucinis jeste da kucas /spawn nakon toga /fc onda kada nadjes odgovarajucu poziciju za kameru, jednostavno ukucas /savecamtofile i prica gotova ...  8)