[pomoc] Gasi se !

Započeo Kunnaâ„¢, Mart 14, 2012, 09:58:14 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: Life Stiyle Moj edit
Opis Problema : Pa ja ubacim mod na host  i ubacim ga pokrenem odem da se logujem na serveru on se ugasi tako vise puta mozete mi reci do cega je tako mi je bilo i na kucnom gasio se  dok sam testo moze sto prije objasnjenje problema  !
Dio skripte: Ja mislim da je to do skripte a ne do hostera  i neznam sta da vam  dam od skripte
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno): nije potrebna /
Poslednja Izmena: Mart 14, 2012, 09:58:35 PRE PODNE od Kunna-[EG]97

Fali ti nesto u ScriptFiles folderu pa Crash-a.

Ne crasha nego se server restartuje cim neko ude cim komandu neku ukuca odam se ugasi !

Pretpostavljam da ti fale neki fajlovi u scriptfiles a komande sto imas pisu neke stvari u fajlove, on trazi fajl, nema ga -> greska i server se ugasi... proveri imas li sve scriptfiles i daj server.log ukoliko imas

N0NE

imo sam i ja taj problem, zamjeni YSI includse 3.1 pretpostavljam da koristis sa 3.0 RC2 i kompajlaj i stavi mod na server i vidi ocel radit

Citat: n0nE poslato Mart 14, 2012, 10:52:36 PRE PODNE
imo sam i ja taj problem, zamjeni YSI includse 3.1 pretpostavljam da koristis sa 3.0 RC2 i kompajlaj i stavi mod na server i vidi ocel radit
JA TE VOLIM OMG..IDEM TESTIRAT

Maca mozes li mi dati link da skinem  od tog ako ima !!

N0NE

Imas na Forum samp-u, btw: hvala, volim pomoc :D


skino sam sve ubacio al opet se gasi nakon neke komande
il se sam odsebe ugasi neznam sta mu je  !!jojjjjj     :'(  :'(  :'(

Mozel mi neko reci  kako to da rijesim ubacio sam nove ysi i opet nita i sta sad imal ko rijesenje !!!

ako koristis dini mijnjaj to odma jer se i meni gasio kad smo koristili dini......