Division RolePlay

Započeo Impulseâ„¢, Mart 13, 2012, 00:05:59 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Poslednja Izmena: Mart 13, 2012, 00:07:33 PRE PODNE od Impulseâ„¢

domen ?
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

nemate ni forum ni nista..
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Vegas.

[quote author=
panameR. link=topic=40284.msg303151#msg303151 date=1331805930]
nemate ni forum ni nista..
[/quote] Otkud ti znas.. ? Imamo 2 IP-a i forum, cekamo TS3 pa da sve objavimo !

Želim vam sreću ...
Mapam besplatno!

Srecno.  ;) posaljite mi na PM Ip i Forum kad stigne  ;D
prst prst u cupi,prst prst u anus


Ni IP ni Forum ni nista ali sretno!

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.

imate 1 sat da dodate forum ili cenzuriram server i brisem autorov account... zajebavajte nekog drugog!

N0NE

Jesu te krenule cenzure danas, kolko si ih vec dao, 5-6 xD

Vegas.

Citat: Dude poslato Mart 18, 2012, 14:47:28 POSLE PODNE
imate 1 sat da dodate forum ili cenzuriram server i brisem autorov account... zajebavajte nekog drugog!
Domen je www.division-samp.info ali je offline jer se radi, a IP je 78.46.101.198:8077 ... I sami smo rekli da necemo odma davati, al puno kenjate pa eto vam, usput Impulse ja banovan pa nemoze nista postavljat -.- ..

lazi nekog drugog...

http://whois.domaintools.com/division-samp.info

dude, reagiraj! :D
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Vegas.

[quote author=
panameR. link=topic=40284.msg305137#msg305137 date=1332091605]
lazi nekog drugog...

http://whois.domaintools.com/division-samp.info

dude, reagiraj! :D
[/quote] Odjebi u skokovima derpe iskompleksirani ..

Citat: SpawneR xD poslato Mart 18, 2012, 19:22:02 POSLE PODNE
Sami sebe zavlacite u veca govna a mislio sam da ste dobri likovi..
Bas je meni bitno tvoje misljenje, danas je tek uplacen host cekam da prihvate, a ovo www.division-samp.info je primjer kakva ce domena biti..

Necu se nikome pravdati, bmk za cenzuru..
Poslednja Izmena: Mart 18, 2012, 20:21:56 POSLE PODNE od Vegas.

N0NE

mogu i ja reci meni ce domena za sljedeci server bit www.balkan-samp.com , daj molim te vi ste stvarno zasluzili cenzuru!

Vegas.

Citat: n0nE poslato Mart 18, 2012, 20:45:43 POSLE PODNE
mogu i ja reci meni ce domena za sljedeci server bit www.balkan-samp.com , daj molim te vi ste stvarno zasluzili cenzuru!
Ti mi nesto pricas? Ti si BURPG vise zbugo nego sto si poboljsao, i meni licno ne treba ovaj forum da bi mi server uspeo, sto se mene tice moze i ban.. Neki ljudi su kao tange, previse se uvlace u dupe..
Poslednja Izmena: Mart 18, 2012, 20:50:04 POSLE PODNE od Vegas.