Division RolePlay

Započeo Impulseâ„¢, Mart 13, 2012, 00:05:59 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Vegas.

Citat: SpawneR xD poslato Mart 18, 2012, 20:54:50 POSLE PODNE
Ja se niti uvlacim nekome ovde u dupe niti sta... djure je covek nije dete kao svi mi , tako da morate da gajite respect prema njemu!! Ja sam ti ono malopre reko cisto onako drugarski nista vise , samo sam dao savet da ne treba da lazete nego lepo kazete nemamo jos domen lock nam ovo kad dobijemo stavicemo ponovo.. A sad zbog te vase [cenzura]osti srw vam nece uspeti , bez BS srw ne uspeva...
Ovo za uvlacenje je bilo za Panamera, nego nema veze...

A za to neuspijevanje ako nije BS neki server? HAHAHAHAHHAHA.... NooBot, GeForce, Unique, Northen Lights... I jos tonu servera..

[quote author=
panameR. link=topic=40284.msg305137#msg305137 date=1332091605]
lazi nekog drugog...

http://whois.domaintools.com/division-samp.info

dude, reagiraj! :D
[/quote]

vidim, dobit ce priliku da postave... znaci neka mi se sto prije javi autor sa pravom domenom ili cete stvarno dobiti cenzuru! jel toliko tesko postivati pravila!? info domena vas kosta ono 15kn...

Vegas.

Citat: Dude poslato Mart 18, 2012, 21:02:54 POSLE PODNE
[quote author=
panameR. link=topic=40284.msg305137#msg305137 date=1332091605]
lazi nekog drugog...

http://whois.domaintools.com/division-samp.info

dude, reagiraj! :D

vidim, dobit ce priliku da postave... znaci neka mi se sto prije javi autor sa pravom domenom ili cete stvarno dobiti cenzuru! jel toliko tesko postivati pravila!? info domena vas kosta ono 15kn...
[/quote] Procitaj PM..

N0NE

a stid djecu otic u banku, ili ih strah da roditelji ne vide da im uzimaju pare.

Citat: n0nE poslato Mart 18, 2012, 21:30:41 POSLE PODNE
a stid djecu otic u banku, ili ih strah da roditelji ne vide da im uzimaju pare.

A ti mi kao imas 20 godina?,daj molim te...
[/center]

Citat: [JG]Crni Zvuk poslato Mart 18, 2012, 21:32:43 POSLE PODNE
Citat: n0nE poslato Mart 18, 2012, 21:30:41 POSLE PODNE
a stid djecu otic u banku, ili ih strah da roditelji ne vide da im uzimaju pare.

A ti mi kao imas 20 godina?,daj molim te...
mozda nema 20 godina al ga nije sram otic u banku i izdvojit 2 eura za pisljivu domenu
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: Dude poslato Mart 18, 2012, 14:47:28 POSLE PODNE
imate 1 sat da dodate forum ili cenzuriram server i brisem autorov account... zajebavajte nekog drugog!
Evo ovako posto to govoris nije ni čudo sto clanovi odlaze.Evo vam forum www.division-samp.info.Veceras cu ga otkljucat btw ja sam Impulse,samo sam dosao ovo da objavim.
btw.A thug life nije imao domenu pa je opet reklamirao zato sto je -gotti super moderator
Poslednja Izmena: Mart 20, 2012, 10:37:59 PRE PODNE od Uno!

ricken

Citat: Uno! poslato Mart 20, 2012, 10:36:23 PRE PODNE
Citat: Dude poslato Mart 18, 2012, 14:47:28 POSLE PODNE
imate 1 sat da dodate forum ili cenzuriram server i brisem autorov account... zajebavajte nekog drugog!
Evo ovako posto to govoris nije ni čudo sto clanovi odlaze.Evo vam forum www.division-samp.info.Veceras cu ga otkljucat btw ja sam Impulse,samo sam dosao ovo da objavim.
btw.A thug life nije imao domenu pa je opet reklamirao zato sto je -gotti super moderator
Aj nadi temu od Thug life pa vidi da li su imali placenu temu.Nemoj govorit glupost.Iskreno nemam nista protiv vas niti protiv djure ali kolko vidim vas djuro pusta vec nekoliko dana bez domene dok drugima spici cenzuru i ban dok si rekao keks.

domena je stigla evo sad cu ti nac od Thug life na pm
www.division-samp.info 
Veceras otkljucavam

Citat: [R] - Rıckeη poslato Mart 20, 2012, 10:42:45 PRE PODNE
Citat: Uno! poslato Mart 20, 2012, 10:36:23 PRE PODNE
Citat: Dude poslato Mart 18, 2012, 14:47:28 POSLE PODNE
imate 1 sat da dodate forum ili cenzuriram server i brisem autorov account... zajebavajte nekog drugog!
Evo ovako posto to govoris nije ni čudo sto clanovi odlaze.Evo vam forum www.division-samp.info.Veceras cu ga otkljucat btw ja sam Impulse,samo sam dosao ovo da objavim.
btw.A thug life nije imao domenu pa je opet reklamirao zato sto je -gotti super moderator
Aj nadi temu od Thug life pa vidi da li su imali placenu temu.Nemoj govorit [cenzura]ost.Iskreno nemam nista protiv vas niti protiv djure ali kolko vidim vas djuro pusta vec nekoliko dana bez domene dok drugima spici cenzuru i ban dok si rekao keks.

oni nisu dobili cenzuru jer su mu se javili na pm sa informacijama o placanju domene...

Ma ajde bilo pa proslo eto samo da javim da je sve u redu stigla je domena registruj te se



Sergio_Don

Citat: Dude poslato Mart 18, 2012, 21:02:54 POSLE PODNE
[quote author=
panameR. link=topic=40284.msg305137#msg305137 date=1332091605]
lazi nekog drugog...

http://whois.domaintools.com/division-samp.info

dude, reagiraj! :D

vidim, dobit ce priliku da postave... znaci neka mi se sto prije javi autor sa pravom domenom ili cete stvarno dobiti cenzuru! jel toliko tesko postivati pravila!? info domena vas kosta ono 15kn...
[/quote]
Dude neznam dal si zamjenio ili sta ali u ovom podforumu domene netrabaju biti placene, tj nigde ne pise da moraju biti placene:

Morate imati svoju zajednicu i server ako želite pisati o nećem novom u vezi zajednice ili servera,
temu smijete otvoriti samo jednom u tjednu,(sto znaci jednom u 7 dana)
pravo na otvaranje više tema imate samo u slućaju ako naprimjer imate RolePlay i DeathMatch server i ako ide jedna tema za RolePlay server a druga za DeathMatch server,
morate biti vlasnik, su-vlasnik ili najmanje nešto kao Super/Global Moderator na tom serveru ako želite otvoriti temu,
i naravno bez psovanja, vrijeÄ'anja i nacionalizma.

btw Sretno vam

Sergio potpis i respekt do neba.