[pomoc] komande

Započeo warning, Mart 12, 2012, 22:29:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ma znate sta....vise ovaj forum se pretvorio u sve neke tetkice....ja lijepo pitam jel sistem cuvanja ini mi treba svi sute i samo odgovaraju samo hoces da ti neko drugi da i potrudi se PA DA ZNAM SAM ODRADITI NEBIH VAS OVDJE PITAO NISTA!

Citat: warning poslato Mart 15, 2012, 15:26:21 POSLE PODNE
ma znate sta....vise ovaj forum se pretvorio u sve neke tetkice....ja lijepo pitam jel sistem cuvanja ini mi treba svi sute i samo odgovaraju samo hoces da ti neko drugi da i potrudi se PA DA ZNAM SAM ODRADITI NEBIH VAS OVDJE PITAO NISTA!
lol.


Napraviš log za članove i tako ih očitaješ šta se tiče za članove org./bandi u GF modu. Inače malo pogledaj tražlicu puno je ljudi to pitalo. :)

Citat: warning poslato Mart 15, 2012, 15:26:21 POSLE PODNE
ma znate sta....vise ovaj forum se pretvorio u sve neke tetkice....ja lijepo pitam jel sistem cuvanja ini mi treba svi sute i samo odgovaraju samo hoces da ti neko drugi da i potrudi se PA DA ZNAM SAM ODRADITI NEBIH VAS OVDJE PITAO NISTA!
Da li ti znaš da citaš ?? ili ne vidiš dobro ?
i da se malo potrudiš napravio bi a ne pametovao ....
Citat: [TG:RP]$--L84S--$ poslato Mart 15, 2012, 13:11:15 POSLE PODNE
Citat: warning poslato Mart 15, 2012, 12:56:28 POSLE PODNE
pa jbt da niko na ovom forumu nema pojma -.- planiral ko pomoci?
ne pricaj [cenzura]osti najlakse je otvoriti temu i reci daj mi napravi sve komande offline i jso 10 systema itd...
a da malo pokusate sami ??
nije bitno mozes sa svakim save systemom to narpaviti nemora biti MySQL ...
napraviš file u koji sprema npr. lidera i onda kada želiš maketi nekome lidera a nejga nema in game onda u komadnu za offline micanje stavis da makne iz toga file u koji si ga prije toga spremio ...