Domino-RolePlay Server

Započeo [BM]Daka, Mart 01, 2010, 23:18:29 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Pa dobro sto se skole tice ti si iznimka xD....Da, stvarno me interesuje, malo je manje sad ovdje aktivan na forumu, bavi se samo "BRP" a vamo je manje, ali dat ce i on svoj komentar  :o


Citat: JoeBullet v2.1
Ljudi, u skripti najvaznije vam koliko vam mod ima redaka/linija nije o cemu se radi, nego samo linije, ako vam mod ima vise linija bit ce vam i bolji!

Izvinjavam se zbog toga sto forum neradi. Hoster se sjebo i neradi, a nit ce proradit. Sutra dobivamo novi host, ali nazalost nece ostati ni postovi niti boardovi i useri, jer nisam stigo uradit backup baze podataka :(. Dobro je to sto temu foruma imam na kompu :).

Ispricavam se jos jednom, i da kazem da ce novi link biti:

www.domino-samp.net




GameMode je u izradi(0.1 %). Ovaj Game Mode nije edit bilo kojeg vec postojeceg gamemoda. Ovaj mod se radi od nule.

www.domino-samp.net | Portal i Forum Otvoreni
IP: 188.72.226.228:7777 | Server za zezanciju sa LARP modom.

Baff

haj reci ljudima ko ti je prosli hosting financiro i ko jos uvijek ima mali udio u 'financiranju' toga ?  :D

Boli ih kurac!




GameMode je u izradi(0.1 %). Ovaj Game Mode nije edit bilo kojeg vec postojeceg gamemoda. Ovaj mod se radi od nule.

www.domino-samp.net | Portal i Forum Otvoreni
IP: 188.72.226.228:7777 | Server za zezanciju sa LARP modom.

Baff


Baff, smiri tu tastaturu/tipkovnicu ;) xD


Citat: JoeBullet v2.1
Ljudi, u skripti najvaznije vam koliko vam mod ima redaka/linija nije o cemu se radi, nego samo linije, ako vam mod ima vise linija bit ce vam i bolji!

Ludi Grad

Citat: Baff poslato Mart 05, 2010, 22:09:11 POSLE PODNE
haj reci ljudima ko ti je prosli hosting financiro i ko jos uvijek ima mali udio u 'financiranju' toga ?  :D
pa Baffic jedino glup nije mogao skontati da je to TRAJKO bio.....hahahaha nmg vjerovati s kim ste se vi uvalili u poslovanje......  :D  :D  :D  8)  :P

Imas nesto protiv? Tvoj server kolko ja znam da nije, moj je i imam pravo da radim s njim sta hocu. Mogu se udruzit i s Chuck Norrisom jest da bi se igro sa bogovim jajima al' eto.




GameMode je u izradi(0.1 %). Ovaj Game Mode nije edit bilo kojeg vec postojeceg gamemoda. Ovaj mod se radi od nule.

www.domino-samp.net | Portal i Forum Otvoreni
IP: 188.72.226.228:7777 | Server za zezanciju sa LARP modom.

Baff

Nista je to kako krava zna ubost...

Ludi Grad

Citat: [DN]Daka poslato Mart 05, 2010, 22:52:04 POSLE PODNE
Imas nesto protiv? Tvoj server kolko ja znam da nije, moj je i imam pravo da radim s njim sta hocu. Mogu se udruzit i s Chuck Norrisom jest da bi se igro sa bogovim jajima al' eto.
PROTIV??? Nemam ama bas nista protiv......ustvari i ne zanima me......ali sto krijete onda ako vam ne smeta da se zna ko vam je FINANSER???
  I da vam kazem jos ovo ne morate Baffu slati nikakve poruke jer mi on nije rekao uopste da vam je Trajko Finanser......tako da???
BTW Srecno sa serverom......  8)

To je platio tek prvi puta, jer sam bio od njega dobio domenu, te takodjer, je njego neko zajebo te njegove sve domene nerade, a ni ova jer su obrisane. -_-. To je u znak isprike.  :-\ Ostalo sve ja i Baja finansiramo.




GameMode je u izradi(0.1 %). Ovaj Game Mode nije edit bilo kojeg vec postojeceg gamemoda. Ovaj mod se radi od nule.

www.domino-samp.net | Portal i Forum Otvoreni
IP: 188.72.226.228:7777 | Server za zezanciju sa LARP modom.

Evo samo da Vas obavjestim, da danas dolazi "ponovo" stranica sa portalom i forumom....Ovom prilikom se zelimo zahvaliti Chrisu od kojeg smo preuzeli temu i malo je editirali (naravno ostaviti cemo da je to tvoja tema), domena ce biti kao i najavljeno www.domino-samp.net ....Dodjite i zabavite se dok se server ne otvori ;)

btw. Da jos kazem unaprijed da su oficijalne boje Domino RolePlaya crvena i crna :)


Citat: JoeBullet v2.1
Ljudi, u skripti najvaznije vam koliko vam mod ima redaka/linija nije o cemu se radi, nego samo linije, ako vam mod ima vise linija bit ce vam i bolji!

Ludi Grad

Citat: [DN] Baja poslato Mart 15, 2010, 14:08:33 POSLE PODNE
btw. Da jos kazem unaprijed da su oficijalne boje Domino RolePlaya crvena i crna :)
Kao i kod LGa  :P

Djeste ba likovi?

Evo danas ide uplata web hosta i domene.

URL ce biti www.domino-samp.net . neznam dal cu stici sve veceras uploadat i sredit, ako ne stignem sutra 100%.




GameMode je u izradi(0.1 %). Ovaj Game Mode nije edit bilo kojeg vec postojeceg gamemoda. Ovaj mod se radi od nule.

www.domino-samp.net | Portal i Forum Otvoreni
IP: 188.72.226.228:7777 | Server za zezanciju sa LARP modom.

pitanjce jedno kad ce pravi server koji si reka da ces stavit onaj od nule