[GM] Croatian Mafia RolePlay v2.5 BETA By Bloomer

Započeo BloOm3R!, Mart 04, 2012, 13:14:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

moze mi neko upload mod na mediafire.com ili neki drugi posto meni izbacuje virus
Imperia Gaming - Owner
Imperia Gaming SA:MP - samp.imperia-gaming.info

Citat: Bojan_Babic poslato Mart 04, 2012, 14:23:18 POSLE PODNE
moze mi neko upload mod na mediafire.com ili neki drugi posto meni izbacuje virus


ugasi antivirusni



Mod je dobar, al' ako si se tako mučio ja ga nebi objavio svejedno, ali tvoja odluka
Mapam besplatno!


Mos stavit negdje drugdje download nezeli mi se skinut  :'( ,po opisu si se cini 10/10  :D

Uskoro!
Usput trazim mapera,inbox zainteresirani!


Citat: Bojan_Babic poslato Mart 04, 2012, 14:23:18 POSLE PODNE
moze mi neko upload mod na mediafire.com ili neki drugi posto meni izbacuje virus

Izvoli na media fare --> http://www.mediafire.com/
Testacu gm.
Poslednja Izmena: Mart 20, 2012, 16:16:15 POSLE PODNE od [BR]panameR.

Brate bolje skini link za dl moje je odlican nisi ga trebao staviti na dl  :'(  :'(  :'(


Citat: Steez poslato Mart 04, 2012, 15:43:32 POSLE PODNE
to je onaj gm sto nestaju auti..i nema salona
nije to, ovo je stari mod, oko 6 mjeseci je star...
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Jel smem staviti na moj srw ovaj mod , i zasto nece se skine onaj textdraw kad udjem u auto za kupnju
Imperia Gaming - Owner
Imperia Gaming SA:MP - samp.imperia-gaming.info

Citat: Bojan_Babic poslato Mart 04, 2012, 15:52:34 POSLE PODNE
Jel smem staviti na moj srw ovaj mod , i zasto nece se skine onaj textdraw kad udjem u auto za kupnju
Ako je objavljen naravno da mozes ali npr nekve modove koje nisu objavljeni njih nesmes jer se smatraju kao kradjeni a ovaj je objavljen i smes =)

Quilound_Williams

dobar mod cestitke svejedno ako si ga radio od 0 ja ga nebi objavljivo al tvoja odluka sto kazu dobar mod 10/10



MOD je predobar !!! smijem li staviti na svoj server molim te, predobar je
$$$$$$Mapper$$$$$$$