[GM] Croatian Mafia RolePlay v2.5 BETA By Bloomer

Započeo BloOm3R!, Mart 04, 2012, 13:14:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ja ovo iz poštovanja ću obrisat sa kompa ! Makar on dao ali ja neću jer mislim da nebi trebao on ovo objavit kad se tako mučio
Mapam besplatno!

Ee.Jel ima tu za oruzja u bandama ? de nek neko odgovori

Da sam ja ovo napravio ,nikad nebi objavio, ali kad je vec objavio... ja cu ga melo editovat i stavit na svoj server, svaka čast  100/10,, Odlican mod !   :) ;)
$$$$$$Mapper$$$$$$$

Auuu idievi stanova potpuno izmijesani al ok :) Mod nije los


Citat: [ET]..Pнιâ,,"â,,"ιρѕ.. poslato Mart 04, 2012, 17:50:35 POSLE PODNE
Citat: Rajaaaa poslato Mart 04, 2012, 17:49:14 POSLE PODNE
ima bugova
Svaka cast za post ja nisam pronasao ni jedan i nemojte pisati takve [cenzura]osti!
Nemoj ti spamati, i nemoj se praviti pametan, testiraj mod, pa onda vrijedjaj. IMA BUGOVA, ali mod nije los..

ne prestanu li svaÄ'e ide lock  ::)
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_


///

// Ispricavam se //
Poslednja Izmena: Mart 04, 2012, 18:07:15 POSLE PODNE od balkan-servers
$$$$$$Mapper$$$$$$$

Citat: balkan-servers poslato Mart 04, 2012, 18:01:37 POSLE PODNE
Evo moj server sa njegovim GM. Otvaranje je u 19:00h
193.192.59.162://

Neznam smijem li ovdje to pisati, ako nesmijem molim vas kazite i odma brisem ovo. Hvala
ne
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: [ET]..Pнιâ,,"â,,"ιρѕ.. poslato Mart 04, 2012, 17:50:35 POSLE PODNE
Citat: Rajaaaa poslato Mart 04, 2012, 17:49:14 POSLE PODNE
ima bugova
Svaka cast za post ja nisam pronasao ni jedan i nemojte pisati takve [cenzura]osti!
kad neznas da nadjes ima nesto oko stanova bugovi
a i ljepo vam je napisao zasto je objavio neznam zasto onda svi pisete sta si obavio ovo ono kad su ga vec sjebali i ukrali mu mod iz tog servera nekog bolje da ga objavi pa neka ga svi imaju
mada mod nit nije nesto ima puno boljih ali ipak ovo je on sam sve radio tako da svaka cast na trudu

Punissher

Mod je extra nema sta sve je 10/10 ali nez da li je bug ili ima komanda za to sva vozila su zakljucana i kada spawnas sebi auto nemas kljuceve al 10/10

Znaci GM je Superrrr , samo me interesuje , Lider policije ili neki clan gdje moze uzeti gun ili opremu ja kucam /oprema pise nisi na mjesto za opremu sve u svemu super ti je ali malo su ti orge / bezze al et :D Hvala

[quote author=
panameR. link=topic=39732.msg298051#msg298051 date=1330872376]
Citat: Steez poslato Mart 04, 2012, 15:43:32 POSLE PODNE
to je onaj gm sto nestaju auti..i nema salona
nije to, ovo je stari mod, oko 6 mjeseci je star...
[/quote]

Tocnije god i pol...mod ima bugova jer je u beta fazi.  :D

Kad više ne bude u beta odma mi daj link da skinem, haha, salim se ako neces nemoras, odlican je mod, neznam sta da kazem, ja nisam nasao bugova :) :)
$$$$$$Mapper$$$$$$$