[FS] Admin Sistem!

Započeo Milančeâ„¢, Februar 26, 2012, 17:34:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozdrav! Posto sam objavio V.I.P sistem vreme je da objavim i ovaj Admin sistem!




  • Uvod

Znam da sam trebao da objavim zajedno sa VIP sistemom ali mozda nekome treba odvojeno :).Za pocetak cu reci da se sistem sastoji iz 5 Admin Levela! Tu je dosta osnovnih komandi. Nisam nista preterivao.
Bilo je par bagova sa pamcenjem ACC ali sad je sve OK!




  • Osnovno

//============ [ Includes ] ============//
             #include <a_samp>
             #include <dini>
             #include <sscanf2>
             #include <ZCMD>
//================================//


  • Opis

Sistem se sastoji iz 5 Admin LvL.
Da biste sebi dali Admin LvL procitajte upustvo koje je zapakovano u Download File-u. Naime otvoricete scriptfiles\MilanceAdmin\Accounts i pronaci svoje ime.. Pored Admin LvL upisite broj 5. (5 je maximalan admin lvl)
Sistem koristi ZCMD. :) Ima dosta komandi. Lako mozete izbaciti ili ubaciti neku novu komandu.
Da biste nekome InGame dodelili Admina potrebno je da ukucate: /setlevel (menjajte po zelji).
I da... Potrebno je registrovati svoj ACC ingame preko komande /register "lozinka".. posle se logujete sa /login "lozinka".
Sve u svemu potrebno je da skinete i isprobate sistem.
Ovo nije lose za RP servere. Ukoliko neko zeli da dodam u ovu FS i 3DTextLabel iznad glave neka se javi na PM!
Skripta je vrlo pregledna, sto vam omogucava ubacivanje novih komandi ili izbacivanje vec postojecih :D
Naravno sacuvajte credit'se :)


  • Komande

COMMAND:acmds(playerid,params[])
{
if(Account[playerid][Level] < 1) return SendClientMessage(playerid,Yellow,"Potreban LvL 1 za ovu komandu!");
new DialogText[768];
strcat(DialogText, "{FF0000}Level 1{FFFFFF} /say /jail /unjail /freeze /unfreeze /slap /mute /unmute /jetpack /ahideout /ip\n");
strcat(DialogText, "{FF0000}Level 2{FFFFFF} /kick /announce /drop /godmode /megajump /eject /spawn /fix /spec /specoff\n");
strcat(DialogText, "{FF0000}Level 3{FFFFFF} /goto /gethere /rape /killplayer /explode /ban /sethealth /setarmour /givegun\n");
strcat(DialogText, "{FF0000}Level 4{FFFFFF} /healall /armourall /disarm /banip /unbanip\n");
strcat(DialogText, "{FF0000}Level 5{FFFFFF} /setlevel /kickall /gmx\n");
ShowPlayerDialog(playerid, 1, DIALOG_STYLE_MSGBOX, "Admin Komande by Milance", DialogText, "OK", "");


  • Credits


  • hzd<3: Smetao mi pri izradi i zadavo Glavobolje svojim pronalscima (nasao je 2 bag-a)

  • Download

MediaFire: //





Molim vas da ne objavljujete ovu skriptu ponovo niti da je editujete i izbacite creditse!!! ~~~Ukradi moj rad i umri!~~~
P.S. Prihvatam mirrore tako da me PM slobodno.!
Ukoliko primetite neki BUG obavestite me da popravim za sledeci Update :)
Poslednja Izmena: April 05, 2012, 12:54:44 POSLE PODNE od Gotti747

Odlicno,sve pohvale :D
Izvinjavam se na svim glupostima i ako sam nekome napisao nesto lose, neko drugi je koristio moj profil!
__________________________________________
https://bk.gta.world - GTA World Balkan - RAGEMP

Citat: Josip_Black poslato Februar 26, 2012, 18:02:15 POSLE PODNE
Super 10/10

samo bilo bi bolje po meni da je 6 admin levela :D ali odlican FS sve pohvale

Pa ako je zapelo za taj 6 Admin LvL napravicemo ga ;)

fala Koprivanac!!! :D

Nije lose
[[/center]
DgL <3
Otisao s Foruma zz



100+/10
City Dragons Rol3Play(Hamachi server)

Join in the Hamachi room:

_____________________________________

Network name: CD.RP
Password: 123
               
                        ili

Network name: CD.RP2
Password: 123
_____________________________________
IP: 5.93.44.30:7777


Ja uradim sve kao sto je napisano sam, i ono nista kad udjem u server

Quilound_Williams


Jel moze neko da mi napravi obican server samo sa LuxAdminom ? molim vas i da mi DL posalje na pm

Hvala svima!

Ratboy što se tiče pravljenja servera, neće ti niko napraviti. :(
Potrudi se sam. Prati upustva i TuT-ove i uspećeš! Samo guraj

Super je FilterScripta,svaka cast za trud


Odkad ti znaÅ¡ skriptat' ?  :D :D :D :D :D ahaha zajebavam se,pregledaću ovo..  :) :) :)
Ne igram SA:MP vise..

Citat: Sineša poslato April 02, 2012, 19:55:46 POSLE PODNE
Odkad ti znaÅ¡ skriptat' ?  :D :D :D :D :D ahaha zajebavam se,pregledaću ovo..  :) :) :)
Samo napred drugar. :)
Evo ti ovaj VIP sistem koji ono dolazi u paketu ;)
VIP Sistem