Glavni razgovor #15

Započeo K4[Я]!K3, Februar 23, 2012, 22:11:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: |BL|Davidoff poslato Februar 27, 2012, 18:35:18 POSLE PODNE
Hahahahha to je najgora igrica koja moze da se igra to ka da su je kinezi napravi,a mozda i jesu bas mi se ne svidja ta igrica LoL ja ne znam ko to moze da igra :D
Svako ima svoje misljenje o svemu pa tako i o igricama...Kako ti mozes da igras samp?

EDIT: Nisam siguran da li je jos zabranjeno stavljati linkove ali neka mi super modovi/moderatori oproste,prvi put ce biti da postavim...Jebiga moram,pesma je odlicna ...

http://www.youtube.com/watch?v=r9yLxywyV9M preporucio bih svima da poslusaju,koliko je pesma dobra ,uh...
Poslednja Izmena: Februar 27, 2012, 21:25:33 POSLE PODNE od Nxidza

Paco

Dobra je pjesma slusao sam par nejgovih sad..

jel vama sad bio srusen forum..mislim nije radio  ??? ???

Citat: ρα¢σ ѕιχχ poslato Februar 27, 2012, 22:12:45 POSLE PODNE
Dobra je pjesma slusao sam par nejgovih sad..

jel vama sad bio srusen forum..mislim nije radio  ??? ???
Ni meni nije mogao da ucita sajt...

Paco



Paco

Citat: [BC]LizardYEYE aka Mr.Ryder poslato Februar 28, 2012, 00:12:35 PRE PODNE
O M G  !!!

http://www.youtube.com/watch?v=ASYqbygHho0&feature=related

Moram imati 18 godina hahah.A i mislim da je zabranjeno davati linkove... >:(

Gledao sam par klipova od luÄ'aka kako s po shopingu krhaju,ali dobro se udaraju dobro je to...
Poslednja Izmena: Februar 28, 2012, 00:17:47 PRE PODNE od ρα¢σ ѕιχχ

Ja dok sam gledo' video nisam smio ni zamislit kako bi mi bilo u toj situaciji...

Citat: [BC]LizardYEYE aka Mr.Ryder poslato Februar 28, 2012, 00:19:32 PRE PODNE
Ja dok sam gledo' video nisam smio ni zamislit kako bi mi bilo u toj situaciji...

Ajde sad mi objasni sto ne citas pravila? Jel tesko ?
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Pogledaj prethodne postove filipe,jel nxidza stavio link ? jest.Jesam ja stavio link? jesam
Jel nxidza opomenut ? Nije.Jesam ja opomenut ? JESAM.Zasto samo gledas mene a ne druge ? zar je to tako tesko

Citat: [BC]LizardYEYE aka Mr.Ryder poslato Februar 28, 2012, 00:36:15 PRE PODNE
Pogledaj prethodne postove filipe,jel nxidza stavio link ? jest.Jesam ja stavio link? jesam
Jel nxidza opomenut ? Nije.Jesam ja opomenut ? JESAM.Zasto samo gledas mene a ne druge ? zar je to tako tesko

da Nidza skoci u bunar i ti bi skocio?

On je objavio post u kojem je pitao lika nesto i sporedno postavio pesmu da se odslusa, naravno da niko nece nadovezivati komentare na obicnu pesmu, a sta si ti uradio, ostavio neki klip i napisao "OMG", i sta si ocekivao, da ti jedno 20 spamera napise komentare tipa "OMG" i tome slicno?
Zabrana pisanja 24h

Citat: Zgruvoâ,,¢ poslato Februar 27, 2012, 20:42:02 POSLE PODNE
Citat: |BL|Davidoff poslato Februar 27, 2012, 18:35:18 POSLE PODNE
Hahahahha to je najgora igrica koja moze da se igra to ka da su je kinezi napravi,a mozda i jesu bas mi se ne svidja ta igrica LoL ja ne znam ko to moze da igra :D
Kinezi prave najbolje online igrice, posebno martial arts. :)


U prijavama za moderatore navodis da si tu ceo dan a sad ne znas za pravila.. nigde veze.. ili ovo nije za svakog SA:MP Forum vec sve samo ne za SA:MP..
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Evo, posebni podforum za glavni razgovor -_-

Citat: Chris poslato Februar 28, 2012, 09:40:25 PRE PODNE
Evo, posebni podforum za glavni razgovor -_-
neko si je dao truda :DD
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

[quote author=[O.G]panameR. link=topic=39032.msg294486#msg294486 date=1330418530]
Citat: Chris poslato Februar 28, 2012, 09:40:25 PRE PODNE
Evo, posebni podforum za glavni razgovor -_-
neko si je dao truda :DD
[/quote]A postoji razlog premještanja.. hihihi :D
Kad shvatite javite ovdje nja naj :D

Hah :D
Nebroje se postovi :'(
Izrada web aplikacija/desktop aplikacija, kontakt PM.
VPS/Dedi managment 'n' hosting @pm also.

sad imam oko 500 manje postova  :D :D
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_