Glavni razgovor #15

Započeo K4[Я]!K3, Februar 23, 2012, 22:11:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [RS] Marlon poslato Februar 26, 2012, 15:29:23 POSLE PODNE
Citat: [RS] K4[Я]!K3â,,¢ poslato Februar 26, 2012, 15:26:07 POSLE PODNE
@Billie Joe Armstrong, ti nekome govoriÅ¡ da je nolifer?? a tebi ovo 3-4 acc na BS ? e moj dijete...  :-X
vid ovog no lifera samo skripta po citav dan  :D
ajde marlon odi vidit koliki ti 'rating' postova dnevno pa se onda javi?!  :o
pa sigurno..  :D
da ja skriptam po cijeli dan nebi nakon 2 mj. imo cca 4000 linija u skripti nego 30 000 +  ???
::) :D

Citat: [RS] K4[Я]!K3â,,¢ poslato Februar 26, 2012, 15:26:07 POSLE PODNE
@Billie Joe Armstrong, ti nekome govoriÅ¡ da je nolifer?? a tebi ovo 3-4 acc na BS ? e moj dijete...  :-X
Kakve veze ima broj accounta sa "nolifeom" ?

Citat: [CЯP]joXy_ poslato Februar 26, 2012, 15:34:59 POSLE PODNE
Kakve veze ima broj accounta sa "nolifeom" ?
ako uzmeÅ¡ u obzir da je svaki imao rank 'High Roller' nemožeÅ¡ reć da je to ostavarivo u kratkom vremenskom roku  :-X

Citat: [RS] K4[Я]!K3â,,¢ poslato Februar 26, 2012, 15:32:16 POSLE PODNE
Citat: [RS] Marlon poslato Februar 26, 2012, 15:29:23 POSLE PODNE
Citat: [RS] K4[Я]!K3â,,¢ poslato Februar 26, 2012, 15:26:07 POSLE PODNE
@Billie Joe Armstrong, ti nekome govoriÅ¡ da je nolifer?? a tebi ovo 3-4 acc na BS ? e moj dijete...  :-X
vid ovog no lifera samo skripta po citav dan  :D
ajde marlon odi vidit koliki ti 'rating' postova dnevno pa se onda javi?!  :o
pa sigurno..  :D
bas je malen  :( (0.320 na dan)
XFIRE: marlon30
MSN: [email protected]
E-Mail: [email protected]
Nudim usluge photoshop radova! Javite se!

Nisam mislio na ovaj forum i ti to dobro znaÅ¡.  8)




Neki znaju zaradit banane i preko PP-a.. prema tome mislim da bi bilo dobro i ovdje manje pametovat!

Za svoje godine ja provodim dovoljno vremena za comp mozda nekad i previse,ali ja da mogu izlazit ja bih to redovno radio,polako,sve ce doc na svoje vrijeme,vi koji ste stariji od mene,ovi 18-godisnjaci samo mapaju,skriptaju,igraju ttt...Iskreno ja njih zalim

Kako cu da vidim kolko mi je raitng postova dnevno moze li mi ko rec bas me zanima?

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.

Odes na neciji profil vidis tamo Postovi:neki broj npr 254 i u zagradi pise rating postova,u tvom slucaju je 242 (4.654 na dan)

jbo vas broj postova :)

Uzivajte malo.. :D

Neko mi je odgovorio ovako:

"ucenje NE, radije cu uciti programski jezik. Trening nedeljom NE. Sviranje, pa sviram na kompu!"
OMG i nije nonlifer ;)


Citat: Milančeâ,,¢ poslato Februar 26, 2012, 17:07:43 POSLE PODNE
jbo vas broj postova :)

Uzivajte malo.. :D

Neko mi je odgovorio ovako:

"ucenje NE, radije cu uciti programski jezik. Trening nedeljom NE. Sviranje, pa sviram na kompu!"
OMG i nije nonlifer ;)
paco_sixx, jesam ti sve reko?  :-X

Citat: [BC]LizardYEYE aka Mr.Ryder poslato Februar 26, 2012, 16:54:15 POSLE PODNE
Za svoje godine ja provodim dovoljno vremena za comp mozda nekad i previse,ali ja da mogu izlazit ja bih to redovno radio,polako,sve ce doc na svoje vrijeme,vi koji ste stariji od mene,ovi 18-godisnjaci samo mapaju,skriptaju,igraju ttt...Iskreno ja njih zalim
mozda si upravu.. samo te jebe pravopis  :D
samo nikad da skontate, ako si ti na ovom forumu to znači da nemožeÅ¡ nikog ocjenit kao nolifera.. jer ti je to onda isto kao da si sebi rekao  :D
a oni Å¡to se vade da provode jako malo vremena na forumu i misle da su svi ostali glupi i nisu im dorasli te da su noliferi onda im samo preostaje da mi se jave na PP ili ne? ali su ako niÅ¡ta drugo, sebi dokazali Å¡ta su zapravo..  :-*

Citat: [RS] K4[Я]!K3â,,¢ poslato Februar 26, 2012, 17:48:34 POSLE PODNE
Citat: Milančeâ,,¢ poslato Februar 26, 2012, 17:07:43 POSLE PODNE
jbo vas broj postova :)

Uzivajte malo.. :D

Neko mi je odgovorio ovako:

"ucenje NE, radije cu uciti programski jezik. Trening nedeljom NE. Sviranje, pa sviram na kompu!"
OMG i nije nonlifer ;)
paco_sixx, jesam ti sve reko?  :-X

Citat: [BC]LizardYEYE aka Mr.Ryder poslato Februar 26, 2012, 16:54:15 POSLE PODNE
Za svoje godine ja provodim dovoljno vremena za comp mozda nekad i previse,ali ja da mogu izlazit ja bih to redovno radio,polako,sve ce doc na svoje vrijeme,vi koji ste stariji od mene,ovi 18-godisnjaci samo mapaju,skriptaju,igraju ttt...Iskreno ja njih zalim
mozda si upravu.. samo te jebe pravopis  :D
samo nikad da skontate, ako si ti na ovom forumu to znači da nemožeÅ¡ nikog ocjenit kao nolifera.. jer ti je to onda isto kao da si sebi rekao  :D
a oni Å¡to se vade da provode jako malo vremena na forumu i misle da su svi ostali [cenzura]i i nisu im dorasli te da su noliferi onda im samo preostaje da mi se jave na PP ili ne? ali su ako niÅ¡ta drugo, sebi dokazali Å¡ta su zapravo..  :-*

ma ludilo... pusti ih.. uzivaj.. Svako odlucuje o sebi.. Pola ovog foruma ponavlja razrede zbog samp-a ;)

Milane ja kad god kliknem na onaj tvoj srv ti si na njemu ....  :P :P :P :P

JESAM,JEBENI NO LIFER SAM,NEMAM ŽIVOT!! Jesam sad učinio srećnim nekogo d vas sa ovom rečenicom? Ako jesam baÅ¡ mi je drago...  :D :D :D
Ne igram SA:MP vise..

kad mi hosting padne dode mi da opsujem pol planete zemlje  :-X

Zlatan_Ibrahimovic

 ;D ovdje se sve brze i brze ispunjavaju glavni razgovori evo u 2 dana 10 stranica  :P

koliko ce onda za 1 tjedan

Sergio_Don

Presao sam skriptati na Balkan ulice :O :)