Glavni razgovor #15

Započeo K4[Я]!K3, Februar 23, 2012, 22:11:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

dobar web sergio
uskoro cu uzet kod tebe ;)

Zlatan_Ibrahimovic

kad bih ja ovo skontao za game (kod extrem),na onoj slici pise cod od 0,25â,¬ slot,a na hosting pise 0,89â,¬ slot xD
Poslednja Izmena: Februar 24, 2012, 13:28:38 POSLE PODNE od [O.G.]FЯ3ΛΚ(LuxZillo)

LuxziLLo onaj sajt jos meni nece da ocita :\  :'(






Real-Life Informacije


Ime: Slaven
Prezime: Durić
Omiljeni klub: Barcelona
Zanimanje: Učenik
Pol: Muško
Zemlja: Republika Srpska








BAR Informacije



Status: Owner
Forum:  Coming Soon!            
IP: Coming Soon!
Mode: RolePlay
Version: v1.0.0
Finished: 60%



neznam ko je reko da ima europa universalis III org pa nek se javi da online dermo  :)

Zlatan_Ibrahimovic

ja sam samo rekao sto nisi prije rekao za ono :P a i vidjet cu koliko iznosi igra

@Vincent taj sajt radi svima,to je do tebe :D xD
Poslednja Izmena: Februar 24, 2012, 14:18:21 POSLE PODNE od [O.G.]FЯ3ΛΚ(LuxZillo)

Ljudi dajte neku igricu za
Pentium 4 3.0 GHz
Grafa 512 nvidia
2GB RAM ..NeÅ¡to "svestrano" kao GTA   :D :D
Ne igram SA:MP vise..

[quote author=[O.G.]FЯ3ΛΚ(LuxZillo) link=topic=39032.msg292001#msg292001 date=1330086339]
kad bih ja ovo skontao za game (kod extrem),na onoj slici pise cod od 0,25â,¬ slot,a na hosting pise 0,89â,¬ slot xD
[/quote]
nezz jel se piratlija moze online igrat al ja mislio da vas malo poderem da vam pokazem ko je car  :D

Zlatan_Ibrahimovic

cod pirat se moze igrati online,ali ja mislim jedino ovi stariji 1,2,4 znam da je mogla 5 nez da li jos moze,a za 6 i ostale nez je li se moze jos online sa skidrow crackovima

De mi opet link LuX






Real-Life Informacije


Ime: Slaven
Prezime: Durić
Omiljeni klub: Barcelona
Zanimanje: Učenik
Pol: Muško
Zemlja: Republika Srpska








BAR Informacije



Status: Owner
Forum:  Coming Soon!            
IP: Coming Soon!
Mode: RolePlay
Version: v1.0.0
Finished: 60%



Srbija usvaja ACTU-u (isto sranje kao SOPA i ono trece), sa izgovorom da ce to unaprediti nasu ekonomiju  ::)
:D phahahahah :D Unapredice je, samo ne znam na koj nacin, :D znao sam da ce usvojiti ovo, sto brze da se uvucu u dupe onima iz Evropske unije ;)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Februar 24, 2012, 14:48:49 POSLE PODNE
Srbija usvaja ACTU-u (isto [cenzura] kao SOPA i ono trece), sa izgovorom da ce to unaprediti nasu ekonomiju  ::)
:D phahahahah :D Unapredice je, samo ne znam na koj nacin, :D znao sam da ce usvojiti ovo, sto brze da se uvucu u dupe onima iz Evropske unije ;)

Å taa!?!  ??? ??? Koja glupost majko mila, pa oni ne znaju ni Å¡ta je to a da usvoje :O U pravu si, samo da bi se Å¡upkali onima tamo, a Anonymousi će trebati sruÅ¡iti par Srbijanskih jačih sajtova, pa da se malo ovi opamete






Real-Life Informacije


Ime: Slaven
Prezime: Durić
Omiljeni klub: Barcelona
Zanimanje: Učenik
Pol: Muško
Zemlja: Republika Srpska








BAR Informacije



Status: Owner
Forum:  Coming Soon!            
IP: Coming Soon!
Mode: RolePlay
Version: v1.0.0
Finished: 60%



Citat: [BA:RP]Vincent poslato Februar 24, 2012, 15:42:47 POSLE PODNE
Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Februar 24, 2012, 14:48:49 POSLE PODNE
Srbija usvaja ACTU-u (isto [cenzura] kao SOPA i ono trece), sa izgovorom da ce to unaprediti nasu ekonomiju  ::)
:D phahahahah :D Unapredice je, samo ne znam na koj nacin, :D znao sam da ce usvojiti ovo, sto brze da se uvucu u dupe onima iz Evropske unije ;)

Å taa!?!  ??? ??? Koja [cenzura]ost majko mila, pa oni ne znaju ni Å¡ta je to a da usvoje :O U pravu si, samo da bi se Å¡upkali onima tamo, a Anonymousi će trebati sruÅ¡iti par Srbijanskih jačih sajtova, pa da se malo ovi opamete

Haha, ma boli Anonimuse da ruse srpske sajtove, ako ruse rusice americke :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Februar 24, 2012, 15:47:55 POSLE PODNE
Citat: [BA:RP]Vincent poslato Februar 24, 2012, 15:42:47 POSLE PODNE
Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Februar 24, 2012, 14:48:49 POSLE PODNE
Srbija usvaja ACTU-u (isto [cenzura] kao SOPA i ono trece), sa izgovorom da ce to unaprediti nasu ekonomiju  ::)
:D phahahahah :D Unapredice je, samo ne znam na koj nacin, :D znao sam da ce usvojiti ovo, sto brze da se uvucu u dupe onima iz Evropske unije ;)

Å taa!?!  ??? ??? Koja [cenzura]ost majko mila, pa oni ne znaju ni Å¡ta je to a da usvoje :O U pravu si, samo da bi se Å¡upkali onima tamo, a Anonymousi će trebati sruÅ¡iti par Srbijanskih jačih sajtova, pa da se malo ovi opamete

Haha, ma boli Anonimuse da ruse srpske sajtove, ako ruse rusice americke :D

A bokte, ukinuće onda gotovo sve naše Warez sajtove..:/ a sam na jednom od preko 8o.ooo članova Moderator :/






Real-Life Informacije


Ime: Slaven
Prezime: Durić
Omiljeni klub: Barcelona
Zanimanje: Učenik
Pol: Muško
Zemlja: Republika Srpska








BAR Informacije



Status: Owner
Forum:  Coming Soon!            
IP: Coming Soon!
Mode: RolePlay
Version: v1.0.0
Finished: 60%



Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Februar 24, 2012, 15:47:55 POSLE PODNE
Haha, ma boli Anonimuse da ruse srpske sajtove, ako ruse rusice americke :D
imas i u Srbiji anonymouse, jer kad je i Josipovic rekao da podrzava actu,onda su "hrvatski" anonymousi dali odgovor, odnosno stranica www.predsjednik.hr je bila offline kako su i rekli

Aj valjda kod nas u BiH nece usvojit,jebo eu
[/center]