[MAP] Javier maps

Započeo Javier, Februar 19, 2012, 18:14:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

I mene boli glava 10/10
Trazim Skriptera! Nagrada Head Admin

Jeli mogu dobiti neke radove , ili nek mi se na pm neko javi ko jos dobro radi u mta

ricken



Svaka cast sve po RP radjenu sve precizno ocjena 10/10 svidja mi se sto nije natrpano nego ako oces nesto da mapas javi mi se u pm ja cu ti rec sto :D ;)

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.

medin

Molim te mapaj jos mapa jer su predivne nismo odavno nesto gledali ovako predivno i izazovi nenu na natjcanje bas me interesuje ko ce pobijedit  8)

Citat: [ED]Medin_Twilight poslato Februar 20, 2012, 12:33:20 POSLE PODNE
Molim te mapaj jos mapa jer su predivne nismo odavno nesto gledali ovako predivno i izazovi nenu na natjcanje bas me interesuje ko ce pobijedit  8)

ÄŒuo sam da taj neki Neno dobro radi , pa bi volio samo da vidim kakve su njegove mape .
Ajde dajte mi linkove od bar 5 njegovih mapa , molim vas :)

J4€k

Mape su odlicne za razliku od onih koje sam se nagledao


  • Kuca Interijer je Odlican 10/10 nema zamjerki samo omjesto onog u dnevnom boravku onog gore "Svijetla tj ono sto se vrti stavi UFO light jer on se stvarno vrti i nema tog praznog
  • Kuca izvana nije bas RP taj TV i to jer sto ako padne kisa i sl . ako mislis nesto tako napravit onda barem napravis kao neku sobicu i sl. 8/10
  • Bus Station je odlican no mogao bi negdje napraviti onako ured za kupovanje karata i bilo bi perfekno no 10/10
  • CBB HoodVrlo dobro , ljepo malo uredeno nista pretjerano , RP ,ali jedina zamjerka opet ista ali ovaj put niej tv vec radio vani ali onaj veliki nepomicni to je malo ... 9/10
  • LSPD Int Odlican , Nema zamjerke sve uredno niÅ¡ta pretjerano velika , 10/10
  • RafinerijaVrlo ljepo i unikatno mjesto za to 10/10
  • Mehanicarska garazaOdlicno no na nekim mjestima ponavljas 2-3 puta za redom isti objekt jedan do drugog sto daje dozu monotonosti 9/10
  • SASD Nije previse uredeno ali je ljepo 8/10
  • Bike club Ljepo nista posebno uredeno no mogao si necime odvojiti ove tolove od parkinga 8/10
  • ESL hood Opet namjestaj vani no ovaj put je pokriven i to je dobro , nema zamjerki 10/10
  • GSF hood Ljepo , nove kuce su dobro uklopljene 10/10
  • Int od 0 Odlicno Velikih zamjerki nema no propustila ti je jedna stvar u kupaonici ti je jedna metla za pod okrenuta OD zida tako bi vec trebala pasti no to je mala stvar koja nema veze jer je mapa odlicna 10/10

Prosjek ti je 9.33 ali mapas za 10 xD
Poslednja Izmena: Februar 20, 2012, 13:14:16 POSLE PODNE od Raven



Fino 9 / 10 



|BU| Tommy Makaveli
|BU| Leadre ×The Escobar Cartel×
|BU| Level : 31






|BU| IP : bu-rp.info:7777
|BU| Forum : bu-rp.info



Mape su brutalne :o

Svaka čast, 10/10.


Svaka cast , svidja mi se :)
10/10
http://i.imgur.com/hM0XJ.png , moze pomoc ID ovog objekta kao zidic od cigala ?
Poslednja Izmena: Februar 21, 2012, 16:19:51 POSLE PODNE od VinDieseLâ„¢

...Neno...

Citat: VinDieseLâ,,¢ poslato Februar 21, 2012, 01:57:21 PRE PODNE
Svaka cast , svidja mi se :)
10/10
http://i.imgur.com/hM0XJ.png , moze pomoc ID ovog objekta kao zidic od cigala ?
Ovo sto sam ti podebljao,to nisi trebao u ovoj temi postati i ne u ovom podforumu,nego u MTA sekciji,ali evo odgovoricu ti,SFNvilla001