[Introdukcijski Video] Liberty [RPG]

Započeo DeadDon, Februar 18, 2012, 17:32:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Liberty Zajednica vam predstavljal introdukcijski video.
- Ovaj video sam napravio ja te uzimam sva prava te ovlaštene privilegije vezane uz introdukcijski video.
- Ovim videom ne reklamiram svoju zajednicu ( da ne bih kršio pravila ovog pod-foruma )
- Ovom zajednicom predstavljamo SA:MP servere koji su u naÅ¡oj zajednici, tako da video ima veze sa SA:MP modifikacijom (takoÄ'er da ne bih krÅ¡io pravila ovog pod-foruma)


Hvala vam na gledanju, te molim vas ukoliko vam se sviÄ'a ili ne, komentirajte u sekciji za odgovore.
Lijep pozdrav,
www.libertyrpg.com

Link: http://www.youtube.com/watch?v=aujttraVvn0


Citat: LizardYEYE aka Mr.Ryder poslato Februar 18, 2012, 17:52:43 POSLE PODNE
Ok samo sto je malo [cenzura]o jer moras cekat 10 sec da pocne intro,intro ta intro :D

Hvala.  To sam i htio, da te "nateže" i dok napokon doÄ'e, pojavi se reakcija "UUAUUU" :)
Takva stvar ti se zove PR (Public Relation u video komercijalizmu).

Citat: Lucky Luciano poslato Februar 18, 2012, 17:57:36 POSLE PODNE
Citat: LizardYEYE aka Mr.Ryder poslato Februar 18, 2012, 17:52:43 POSLE PODNE
Ok samo sto je malo [cenzura]o jer moras cekat 10 sec da pocne intro,intro ta intro :D

Hvala.  To sam i htio, da te "nateže" i dok napokon doÄ'e, pojavi se reakcija "UUAUUU" :)
Takva stvar ti se zove PR (Public Relation u video komercijalizmu).


Inace je super :)


Svidja mi se intro, ali font mi se ne svidja ne vidi se bas lib na pocetku imena servera.

SviÄ'a mi se intro.. Ali kao Å¡to Stexi kaže, ne vidi se baÅ¡ "lib" zbog svjetlosti  :-\

Kada se pojavi glow,ovo LIB pravo ruzno izgleda,al ok je video,pohvala.

Citat: HITMAN poslato Februar 18, 2012, 18:21:24 POSLE PODNE
SviÄ'a mi se intro.. Ali kao Å¡to Stexi kaže, ne vidi se baÅ¡ "lib" zbog svjetlosti  :-\

Da znam. No ipak  prokuži se zbog ispod teksta "| www.libertyrpg.com |"
Hvala na kritikama:)

Fino...
Balkan Underground Ex. Head Administrator
Balkan Underground Ex. Elite Moderator


© Stefan_Misurovic, 2010. - 2014.