Trazim dobar host

Započeo Leo VRP, Februar 12, 2012, 21:18:58 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Nije istina, pustite covjeka, u pravu je, i ja sam ima 3 puta server kod KGB-a i uvijek neki problemi, nisu dobri nikako sa samp-om.
Jednom sam cak pitao da mi upgrade urade na novu verziju, pitaju sta je to... Na kraju sam morao preci na drugi hosting.
Just one more time.

Vegas.

Gledaj, vako ćemo ! Ti si Leo "Toni" 20 modova izbacio i ubacio u GamePanelu, tako da me ne čudi .. Svaki dan drugi mod -.- ... A za KGB sve rječi hvale, nikad nisam imao probleme !

preporucam game-hr.com !
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

mak!

Probaj balkan-hosting nemam samp server na njemu ali uskoro ću da ga napravim ali imam cs srw i sve lepo teče odličan je podrška je uvek tu...

www.original-host.com - Serveri su jeftini, kod mene u Nis-u je masina :D
Real-Life informacije


Ime: Martin
Prezime: Mitić
Nadimak: Šoče
Datum rodjenja: 05/01/1997
Zemlja: Srbija
Pol: Muško




ES informacije

Stats:Owner
Forum: Uskoro !
IP:  Uskoro!
Mod: RolePlay
Version:v1.0
Finish: 99%

KGB je najbolji,ne znam sto ti laga,al nije do hosta..

Citat: Vegas. poslato Februar 13, 2012, 13:12:26 POSLE PODNE
Gledaj, vako ćemo ! Ti si Leo "Toni" 20 modova izbacio i ubacio u GamePanelu, tako da me ne čudi .. Svaki dan drugi mod -.- ... A za KGB sve rječi hvale, nikad nisam imao probleme !
LOL. 2 moda sam mjenjao.


Znaci ja cu vam nesto reci, KGB HOSTING je najbolji hosting na balkanu kad sam imao svoj server Mexo RolePlay nikad nisam imao problema lokacija je bila njemacka ali isto kao da je iz srbije hostan nikad nije lagalo posebno je MOGAO BITI DOBAR DM ALI NIJE BILO DOZVOLJENO XD Znaci to je jedni PRAVI HOSTING !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!