Evo nekome domena sa web hostom 5 gb

Započeo Vicente_Denaro, Februar 10, 2012, 21:08:41 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

http://www.click-host.net/ evo dajem domenu ko hoce dobije cpanel samo neka se javi 93.87.38.233 Zadnja soba Balkan Samp

Domena samo za neki hosting ! na 2 godine je

Trebalo bi meni za hosting, ali naravno da imam pristup domeni da me nebi zaebo, pozz!

Citat: [LH]Prozivka poslato Februar 10, 2012, 22:45:23 POSLE PODNE
Trebalo bi meni za hosting, ali naravno da imam pristup domeni da me nebi zaebo, pozz!

Sta ce ti pristup domeni, samo neka udje na domen i skine te sa hostinga
Last nick: Vectro64


Kako sta ce mi? Da mi promeni NS pa posle da se ebem?

Sergio_Don

Citat: [LH]Prozivka poslato Februar 10, 2012, 23:35:04 POSLE PODNE
Kako sta ce mi? Da mi promeni NS pa posle da se ebem?
I ti bi onda otvarao hosting nemas para ni da kupis domenu i tebi bi ljudi vjerovali...

Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Sergio_Don

[quote author=[O.G]panameR. link=topic=38061.msg284059#msg284059 date=1328915412]
Citat: eXtrem Don_Sergio poslato Februar 10, 2012, 23:00:23 POSLE PODNE
Daj meni
kolko znam i ti otvaras hosting..
[/quote]
Moji hostinzi su otvoreni i svi rade.... Imam Host sell i extrem host dobro bi mi dosla o ova domena...

Citat: eXtrem Don_Sergio poslato Februar 11, 2012, 01:12:53 PRE PODNE
[quote author=[O.G]panameR. link=topic=38061.msg284059#msg284059 date=1328915412]
Citat: eXtrem Don_Sergio poslato Februar 10, 2012, 23:00:23 POSLE PODNE
Daj meni
kolko znam i ti otvaras hosting..
Moji hostinzi su otvoreni i svi rade.... Imam Host sell i extrem host dobro bi mi dosla o ova domena...
[/quote]

To da radi, malo sam skeptican, pola sajta ti neradi na extrem-host.com  ::)

npr: client area, game host, web host, dedicated, domeni  :D  ::)

Ajde ne lupaj molim te, nisi znao ni sta je to "Data centar servera" a vodis hosting, predstavio si svoj gh kao D.O.O i steta sto nisi dobio kaznu jer ti hosting kompanija nije registrovana kao firma, takodje si koristio i ne licensiram WHMCS! I okani me se i pogledaj malo sebe, ko je tebe sta pitao  ;)

Pozz  ???
P.S Ti meni nesto pricas da ne mogu zakupit domen. E pa brate ako on nudi besplatno ocu da uzmem jer imam priliku. I da znas ne radi ti pola sajta a ti meni tu nesto o ozbiljnosti lol.. raspao si se 100 puta i zaebo si ljude za game hosting i obogatio se na onebip. Kada mi mislis vratiti tih 6 eura? Jeli?

Namenjeno Don-u!
Poslednja Izmena: Februar 11, 2012, 02:14:27 PRE PODNE od [LH]Prozivka

Sergio_Don

Citat: [LH]Prozivka poslato Februar 11, 2012, 02:04:29 PRE PODNE
Ajde ne lupaj molim te, nisi znao ni sta je to "Data centar servera" a vodis hosting, predstavio si svoj gh kao D.O.O i steta sto nisi dobio kaznu jer ti hosting kompanija nije registrovana kao firma, takodje si koristio i ne licensiram WHMCS! I okani me se i pogledaj malo sebe, ko je tebe sta pitao  ;)

Pozz  ???
P.S Ti meni nesto pricas da ne mogu zakupit domen. E pa brate ako on nudi besplatno ocu da uzmem jer imam priliku. I da znas ne radi ti pola sajta a ti meni tu nesto o ozbiljnosti lol.. raspao si se 100 puta i zaebo si ljude za game hosting i obogatio se na onebip. Kada mi mislis vratiti tih 6 eura? Jeli?

Namenjeno Don-u!
Hahahahhah smjesan si, a ovo oko D.o.o pokazao sam chrisu dokaze preko PM tako ako te sta interesira da mu se javis, sajt ne radi jer jos nije gotov, raspao sam se 1. i to je zadnji put. ja sam svima njima rekao da cu im sve vratiti ako sam ostao duzan, a novce smo rekli da ne vracamo. Ako imas dokaz o uplati dobit ces web hosting na 2 mj inace nista.
Mislim dosta mi se s tobom vise raspravljati o tomu jer vidim da nemas pojma o nicemu.

Necu da se svadjam vise da nebi popio ban jer vidim kakav si balavac i kako lako spadas na tudji nivo,i bas ti znas da li ja imam pojma o necemu ili nemam, idi malo cisti sneg, zop.

Nothing

idete mi na zivce oba 2...sergio šuti i prozivka šuti...ako nekome treba to je Prozivki zato što sergio kao što navodiš imaš 2 hosta pa možeš uzeti domenu i webhost jel ti to problem?

///
Poslednja Izmena: Februar 11, 2012, 22:38:47 POSLE PODNE od [RS] K4[Я]!K3™

Ti bi trebao prestat s ovim gl.upostima ako misliš ostat na ovom forumu!