Thug Life RP [Portal, Forum, UCP, 6 novih sistema, ostalo]

Započeo Gotti747, Februar 07, 2012, 20:40:30 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Hvala svima :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri



Ovo nesta kao lsrp  :D ,dao sam vam prijedlog za ime servera nekom liku i on vam proslijedio  :D



Paco

Evo ja ostajem do kraja,samo da se brzo otvori,da naucim nesto o rpanju jer nemam blage veze :)


Citat: [Egrotus RP] CadrRa poslato Februar 08, 2012, 10:36:43 PRE PODNE
Ovo nesta kao lsrp  :D ,dao sam vam prijedlog za ime servera nekom liku i on vam proslijedio  :D

Ime servera sam ja smislio bez nekog lika
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

ricken

Svaka cast.Ovo ce biti prejak server dosta truda je ovdje baceno :P

Hvala ;)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Februar 08, 2012, 13:06:11 POSLE PODNE
Citat: [Egrotus RP] CadrRa poslato Februar 08, 2012, 10:36:43 PRE PODNE
Ovo nesta kao lsrp  :D ,dao sam vam prijedlog za ime servera nekom liku i on vam proslijedio  :D

Ime servera sam ja smislio bez nekog lika
Cini mi se da se momak zove Dejan,tako nesta,i onda mi je reko da vam je predlozio to ime koje sam ja njemu rekao za server.

Dejan? :D Ko je taj penal ?
Niko meni nije predlozio ime za server, sam sam smislio


Inace u medjuvremenu su otvorene prijave za Design Team, uskoro i za ostale. :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Februar 08, 2012, 15:09:35 POSLE PODNE
Dejan? :D Ko je taj penal ?
Niko meni nije predlozio ime za server, sam sam smislio


Inace u medjuvremenu su otvorene prijave za Design Team, uskoro i za ostale. :)

Citat: [E:RP] Danijel96.pwn poslato Januar 08, 2012, 11:55:02 PRE PODNE
hehe cim sam rekao gotiju odma mu se svidelo to ime ali reku nisag ga ja smislio nego drugar cadra
Ne pravi se lud,ne pravim se ni ja  :D  :)
EDIT: Danijel a ne dejan :D
Poslednja Izmena: Februar 08, 2012, 15:12:36 POSLE PODNE od [Egrotus RP] CadrRa