Par beta testera za stranicu

Započeo Forbs, Februar 05, 2012, 16:49:29 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Bitno mi je samo da testirate sve i da predložite neke dorade ili nove stvari. Nemožete zasigurno dobiti sada punofanova pošto stranice nema puno članova što je razumno pošto smo u beti.

Fenomenalno je odradjeno, ja jedino nisam primetio da se povecavaju zlatnici pri lajku druge stranice, tj nisu se povecali, al sve ostalo je fenomenalno, od ideje, do realizacije... :)

[quote author=
Maki187 link=topic=37653.msg282117#msg282117 date=1328628336]
Fenomenalno je odradjeno, ja jedino nisam primetio da se povecavaju zlatnici pri lajku druge stranice, tj nisu se povecali, al sve ostalo je fenomenalno, od ideje, do realizacije... :)
[/quote]

Treba malo sačekati kada se stranica lajka, no radim na tome da bude brže...


Stvar oko neupisivanja zlatnika izgleda nije bila do koda, već korisnik nije vidio gdje se zapravo to nalazi. Iako nije dao kritiku vjerujem da to  treba ispraviti i staviti na bolje mjesto..

EDIT: Za sve dobre ljude ovdje koji pomažu da ova stranica uspije uskoro ću ovdje zapisati par bonova koje možete upisati kako bi dobili 300 zlatnika :D
Poslednja Izmena: Februar 07, 2012, 17:06:43 POSLE PODNE od Forbs


Radi se trenutno o beti, da na besplatnom je hostu. (Kad se dobije mail za potvrdu vidi se name server od free hosta.)

EDIT: Molim da me odreÄ'eni članovi foruma ne pitaju oko hostinga. On je zakupljen no nažalost imamo problema na njemu. (hosting se vrti na Windowsima) dok se trenutni (besplatni) vrti na Linuxu. Gledam da promjenim samo operacijski sustav, poÅ¡to se neisplati tražiti probleme...
Poslednja Izmena: Februar 07, 2012, 17:13:33 POSLE PODNE od Forbs