Podrzavate li Anonymous?

Započeo [BC]Dexy, Januar 20, 2012, 14:10:29 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Podrzavate a nemate pojma o njihovom pokretu. Zele da ugase sve stranice koje podrzavaju SOPA i PIPA jer gašenje megauploada nije rešenje piraterije. Više su oni uradili za ameriku nego što je vlada.

Citat: Sabbathâ,,¢ poslato Januar 25, 2012, 12:09:19 POSLE PODNE
Podrzavate a nemate pojma o njihovom pokretu. Zele da ugase sve stranice koje podrzavaju SOPA i PIPA jer gašenje megauploada nije rešenje piraterije. Više su oni uradili za ameriku nego što je vlada.

Javio mi se pametan maloumac , jesi ti vidio koje su oni stranice hakirali? Nemoj mi tako ne informiran pisati gluposti.
"I'm a loser and a user so I don't need no accuser" - Billie Joe Armstrong

To znam sve , zato ih i podržavam , što rade više dobroga nego zlo.
"I'm a loser and a user so I don't need no accuser" - Billie Joe Armstrong

Sto se tice obaranja fejsa od 100% korisnika za to je mozda 2-3% da se obori :P




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click

Citat: ναηιâ,,"â,,"α.ιη¢ poslato Januar 25, 2012, 13:43:05 POSLE PODNE
moze se facebook srusit, da se skupi 2k-3k ljudi
mislis da se moze srusit sa samo 2-3k ljudi?

pa imaju preko 60k servera, cisto sumnjam da se samo s toliko ljudi moze srusit

Citat: ναηιâ,,"â,,"α.ιη¢ poslato Januar 25, 2012, 13:43:05 POSLE PODNE
moze se facebook srusit, da se skupi 2k-3k ljudi , i svaki salje po 1000/s , facebook bi pao u roku od 2 sata,mozda i manje , a anonymousi mogu skupiti toliko ljudi , a sada , na njima je hoce li to napraviti ili nece.

zadnja akcija je bila 5k ljudi dok je jos SOPA bila novost...tj 1 dan poslje rusenja megauploada... vjerujem da bi ssda bilo i do 10k bez problema ..
Mape:

))-((

Filescripte:

Dexy's Speedo/Fuel

Gamemodes:

))-((




SampArena FOREVER <3


Citat: Get busy living or Get busy dying poslato Januar 25, 2012, 13:07:31 POSLE PODNE
Citat: Sabbathâ,,¢ poslato Januar 25, 2012, 12:09:19 POSLE PODNE
Podrzavate a nemate pojma o njihovom pokretu. Zele da ugase sve stranice koje podrzavaju SOPA i PIPA jer gašenje megauploada nije rešenje piraterije. Više su oni uradili za ameriku nego što je vlada.

Javio mi se pametan maloumac , jesi ti vidio koje su oni stranice hakirali? Nemoj mi tako ne informiran pisati [cenzura]osti.

Hajde mi napiši šta si ti pročitao iz mog posta? Kakve veze imaju stranice koje su hackovali sa mojim postom?

Krivo sam te razumio , ispričavam se.
"I'm a loser and a user so I don't need no accuser" - Billie Joe Armstrong

evo vam oped upute koje nisu izbrisane...

http://www.youtube.com/watch?v=nBHMiNgt9WQ
Mape:

))-((

Filescripte:

Dexy's Speedo/Fuel

Gamemodes:

))-((




SampArena FOREVER <3



Ja nisam haker ali sam lamer xD , to je sve zbog MU xD
@luksa
SQL Injection - '1 or 1'
Psihing se lako napravi iskopira se FB login i naÄ'e se na netu neka skripta za slanje podataka i on kad klikne login,tebi poÅ¡aalje podatke. Ili u VB.NET napraviÅ¡ neku aplikaciju tipe FB credits hack,Farmville cash hack i sl.
____________________________
Znam i sajt da DDosujem xD ,ali ne pokušavam.

Citat: АÐ'Ð'Ð" poslato Januar 25, 2012, 21:38:10 POSLE PODNE
Ja nisam haker ali sam lamer xD , to je sve zbog MU xD
@luksa
SQL Injection - '1 or 1'
Psihing se lako napravi iskopira se FB login i naÄ'e se na netu neka skripta za slanje podataka i on kad klikne login,tebi poÅ¡aalje podatke. Ili u VB.NET napraviÅ¡ neku aplikaciju tipe FB credits hack,Farmville cash hack i sl.
____________________________
Znam i sajt da DDosujem xD ,ali ne pokušavam.

Ma mozes biti sta hoces ali si i spamer, posto vidim da si nov necu ti dati zabranu pisanja, citaj pravila, dupli post je zabranjen!
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


Razocarali su me sto su javili za 72h i sad opet kao 28 januara.. ma.. vise stvarno su preterali

Vegas.

Ja ih u potpunosti podržavam ... Čak poznajem jednog takvog :) ...