Podrzavate li Anonymous?

Započeo [BC]Dexy, Januar 20, 2012, 14:10:29 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ma de...

svi ste vi hakeri a neznate kompjuter upalit...

udarite se!
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: panameR. poslato Januar 22, 2012, 10:21:38 PRE PODNE
ma de...

svi ste vi hakeri a neznate kompjuter upalit...

udarite se!

"I'm a loser and a user so I don't need no accuser" - Billie Joe Armstrong

U nekim stvarima ih podržavam , no u nekima ne.
SOPA želi staviti cenzuru na sve internet podatke te imati kontrolu nad svima u internet mreži. Što nije dobro i tu ih podržavam, no ne podržavam ih kod rušenju socijalnih mreža te PayPal / Visa - Connections uništavanja. Zato jer se preko socijalnih mreža jedino može vrlo brzo oglašavati, a preko internetnih prijenosa novaca, tu je najbolji PayPal. Iako su tu vrlo velike afere (www.wikileaks.org) !

Zaboravi na SOPA...
Stize nam ACTA koja je 10 puta gora... :S
Just one more time.

Nemojte se djaba paliti, ove zadnje prijetnje Anonimusa su samo etikete koje su im Ameri nalijepili. Znaci Ameri hoce da ljudi manje vjeruju u tu hakersku moc Anonimusa.
A Anonimusi ce za mene biti jaki na rijecima sve dok ne obore Fejsbuk, kao sto su i rekli :)
Poslednja Izmena: Januar 23, 2012, 15:45:08 POSLE PODNE od [RS] Bvana Iz Lagune

Sumnjam da će itko zatvoriti Anonymous , oni nisu nikakva organizacija ništa , svako je član nje. Da se izbroji svaki haker uz veliko znanje unutar njih bilo bi to teško izbrojati , zato njima ništa nije teško srušiti niti hakirati.
"I'm a loser and a user so I don't need no accuser" - Billie Joe Armstrong

Citat: קlเשà¸,, poslato Maj 28, 2009, 21:39:48 POSLE PODNE
Ma nisu to hakeri tu su dijeca koja su se uzivila i misle da su hakeri a zapravo mogu meni slobodno da lizu jaja dok im budem mamu jebo.

stari citat jednog starog clana sa kojim objasnjavam dali podrzavam anonimce ili ne podrzavam  ;)
Poslednja Izmena: Januar 23, 2012, 15:50:31 POSLE PODNE od panameR.
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: panameR. poslato Januar 23, 2012, 15:49:59 POSLE PODNE
Citat: קlเשà¸,, poslato Maj 28, 2009, 21:39:48 POSLE PODNE
Ma nisu to hakeri tu su dijeca koja su se uzivila i misle da su hakeri a zapravo mogu meni slobodno da lizu jaja dok im budem mamu jebo.

stari citat jednog starog clana ;)

Daj molim te prestani pisati glu.posti i siguran sam da to nije napisao za Anonymous :)
"I'm a loser and a user so I don't need no accuser" - Billie Joe Armstrong

Ne bih bas rekao da su to djeca, djeca ne znaju crackovati igre, a pogotovo hackovati FBI, CBS... >:(

Citat: Get busy living or Get busy dying poslato Januar 23, 2012, 15:51:13 POSLE PODNE
Daj molim te prestani pisati glu.posti i siguran sam da to nije napisao za Anonymous :)
I ja se nadam hahahaha
Just one more time.

ne nije on to napisao za anonymus vec JA sa tim citatom objasnjavam dali podrzavam ili ne podrzavam.
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_




Zlatan_Ibrahimovic


"Internet always wins." -  Andy Bechtolsheim
"I'm a loser and a user so I don't need no accuser" - Billie Joe Armstrong