[Pomoc] oko kucnog servera

Započeo SA-MP, Januar 18, 2012, 11:13:44 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Vako skino sam mod 0.3d i imam samp 0.3d i dodam ip i na kraju 7777 i pokrenem i nemoze molim vas nemojte lock temu sve sam pregledo i kako prebaciti mod na drugu verziju nemoze sve sam tut pregledo i nece ako neko zna da mi pomogne
TRAZIM DOBROG SCRIPTERA KOJI CE SCRIPTATI SAMNOM SRW A JA CU PLACATI SRW I FORUM I BICE JOS 1338 ADMIN

Tex

Citat: SA-MP poslato Januar 18, 2012, 11:13:44 PRE PODNE
Vako skino sam mod 0.3d i imam samp 0.3d i dodam ip i na kraju 7777 i pokrenem i nemoze molim vas nemojte lock temu sve sam pregledo i kako prebaciti mod na drugu verziju nemoze sve sam tut pregledo i nece ako neko zna da mi pomogne
upisi localhost ili 127.0.0.1

Udji u GameMod--->Server.cfg
I pogledaj koji su ti portovi
I stavi njih umjesto 7777, ako ne javi mi se na PM da probam ja to da ti sredim.



Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.

Citat: Tex poslato Januar 18, 2012, 11:16:29 PRE PODNE
Citat: SA-MP poslato Januar 18, 2012, 11:13:44 PRE PODNE
Vako skino sam mod 0.3d i imam samp 0.3d i dodam ip i na kraju 7777 i pokrenem i nemoze molim vas nemojte lock temu sve sam pregledo i kako prebaciti mod na drugu verziju nemoze sve sam tut pregledo i nece ako neko zna da mi pomogne
upisi localhost ili 127.0.0.1

E hvala ti care do neba puno puno znaci hvala ti nemogu ti zahvaliti 1 mjesec se ganjam oko toga sto nemogu napraviti i ja ukuca 127.0.0.1 i moze a prije sam kuco svoj ip sto pise na TuT ovima
TRAZIM DOBROG SCRIPTERA KOJI CE SCRIPTATI SAMNOM SRW A JA CU PLACATI SRW I FORUM I BICE JOS 1338 ADMIN

pa kucni server ide uvjek preko istog IP-a, to jest
127.0.0.1:7777
Ili neki drugi port....uglavnom ova osnova je uvjek ista....



Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.

Moze LOCK hvala
TRAZIM DOBROG SCRIPTERA KOJI CE SCRIPTATI SAMNOM SRW A JA CU PLACATI SRW I FORUM I BICE JOS 1338 ADMIN