Glavni razgovor #14

Započeo ...Neno..., Januar 17, 2012, 13:20:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

Jel moguce ovde blokirati odredjene clanove (za slanje PM-a i sl) ?
cini mi se da je iskljucena ta opcija, a bila bi veoma korisna -.-"

ako neko zna, zamolio bi za odg  :)


(ovo mi je prvi post ovde, cini mi se :D)

Vegas.

[quote author=
Maki187 link=topic=36508.msg286753#msg286753 date=1329329099]
Jel moguce ovde blokirati odredjene clanove (za slanje PM-a i sl) ?
cini mi se da je iskljucena ta opcija, a bila bi veoma korisna -.-"

ako neko zna, zamolio bi za odg  :)


(ovo mi je prvi post ovde, cini mi se :D)
[/quote] Mislim da to mogu samo Smodovi i Admini, btw ako te neko smara prijavi ga...

Blokiraš ga pa ti ne može slati ništa..valjda :D odeš na profil pa imaš izmeni profil....pa tamo pogledaj

[quote author=
Maki187 link=topic=36508.msg286753#msg286753 date=1329329099]
Jel moguce ovde blokirati odredjene clanove (za slanje PM-a i sl) ?
cini mi se da je iskljucena ta opcija, a bila bi veoma korisna -.-"

ako neko zna, zamolio bi za odg  :)


(ovo mi je prvi post ovde, cini mi se :D)
[/quote]

Evo, samo za tebe :D: http://thug-life.info/forum/index.php?topic=272

hvala αησηумσÏ...Ñ•, jbg, malo se teze snalazim na SMF  :D

ah dobro je, smarac manje(retko kome da to kazem, al pretera ga lik), hvala  :D

[quote author=[O.G]panameR. link=topic=36508.msg286588#msg286588 date=1329312429]
Citat: Jeff poslato Februar 15, 2012, 12:06:14 POSLE PODNE
Zdravo raja ja sam novi ovde
za to imas odredeni PDF!

http://balkan-samp.com/forum/index.php?board=25.0
[/quote]A jesi frend
Mislim, ono - kaže "novi sam" da nekako probije led, započne temu - da se svijet "počne vrtiti malo pokraj njega"
ShvaćaÅ¡? Nikad ovdje do sada nije bio - mora započeti priču, a ti ga 'ladno odbijaÅ¡. Ako si živčan, svoje frustracije rjeÅ¡avaj negdje drugdje, a ne ovdje. Mislim, nije da te sad neÅ¡to vrijeÄ'am, ali, čuj, nije lijepo sad tako prema "novacima"
žišKu?
Btw, 'večer - i bez ljutnje.
SteelSingle
Expect Me.

Citat: SteelSingle poslato Februar 15, 2012, 19:39:28 POSLE PODNE
A jesi frend
Mislim, ono - kaže "novi sam" da nekako probije led, započne temu - da se svijet "počne vrtiti malo pokraj njega"
ShvaćaÅ¡? Nikad ovdje do sada nije bio - mora započeti priču, a ti ga 'ladno odbijaÅ¡. Ako si živčan, svoje frustracije rjeÅ¡avaj negdje drugdje, a ne ovdje. Mislim, nije da te sad neÅ¡to vrijeÄ'am, ali, čuj, nije lijepo sad tako prema "novacima"
žišKu?
Btw, 'večer - i bez ljutnje.
Tako je, kazi ti njemu  :D

Slazem se sa tobom  ;)
Poslednja Izmena: Februar 15, 2012, 19:44:08 POSLE PODNE od [CЯP]joXy_

A koja je ovo glupost jbte, otišao mi WebDesigner i Mapper, ajde dobro ja extra mappam ozbiljno :D Nije da se hvalim jbte, sad mi fali WebDesigner, razume li se ko oko tog sranja?






Real-Life Informacije


Ime: Slaven
Prezime: Durić
Omiljeni klub: Barcelona
Zanimanje: Učenik
Pol: Muško
Zemlja: Republika Srpska








BAR Informacije



Status: Owner
Forum:  Coming Soon!            
IP: Coming Soon!
Mode: RolePlay
Version: v1.0.0
Finished: 60%



Vegas.

Citat: [BA:RP]Vincent poslato Februar 15, 2012, 19:47:24 POSLE PODNE
A koja je ovo [cenzura]ost jbte, otišao mi WebDesigner i Mapper, ajde dobro ja extra mappam ozbiljno :D Nije da se hvalim jbte, sad mi fali WebDesigner, razume li se ko oko tog sranja?
Raspitaj se na balkan smf ko bi hteo ...

Kako ima ovih novaka pa svugdje otvaraju teme koje ne odgovaraju svojim PDF-ovima ..

[BT:RP] Mayor !


Citat: SteelSingle poslato Februar 15, 2012, 19:39:28 POSLE PODNE
[quote author=[O.G]panameR. link=topic=36508.msg286588#msg286588 date=1329312429]
Citat: Jeff poslato Februar 15, 2012, 12:06:14 POSLE PODNE
Zdravo raja ja sam novi ovde
za to imas odredeni PDF!

http://balkan-samp.com/forum/index.php?board=25.0
A jesi frend
Mislim, ono - kaže "novi sam" da nekako probije led, započne temu - da se svijet "počne vrtiti malo pokraj njega"
ShvaćaÅ¡? Nikad ovdje do sada nije bio - mora započeti priču, a ti ga 'ladno odbijaÅ¡. Ako si živčan, svoje frustracije rjeÅ¡avaj negdje drugdje, a ne ovdje. Mislim, nije da te sad neÅ¡to vrijeÄ'am, ali, čuj, nije lijepo sad tako prema "novacima"
žišKu?
Btw, 'večer - i bez ljutnje.
[/quote]
Di si bestone? HAHAh

Evo opet neki bot se rego na forum i poceo reklamirati ... i reklamira nooboot.. koji su to botovi teski ?
pa ima lepo gde re reklamira gde se ne reklamira.. sad mi je samo podigao zivce.. i nista nije postigao time sto reklamira kad sam mu odma postove pobrisao... Kad bih se napravila nekakva black lista.. i lepo ... da tu gamad da izvinete proteramo..

Citat: [BB]Wallace poslato Februar 15, 2012, 21:25:31 POSLE PODNE
Evo opet neki bot se rego na forum i poceo reklamirati ... i reklamira nooboot.. koji su to botovi teski ?
pa ima lepo gde re reklamira gde se ne reklamira.. sad mi je samo podigao zivce.. i nista nije postigao time sto reklamira kad sam mu odma postove pobrisao... Kad bih se napravila nekakva black lista.. i lepo ... da tu gamad da izvinete proteramo..

Shvati vec jednom da to rade igraci koji misle da ce pomoci Serveru a time ga samo ocrnjavaju i daju na los glas.
Zasto bi nekog zabranili ovde zbog nekog igraca, i sto nas zanima ko reklamira na tvoj forum...

Jao...
Pa ne pricam ja o svom serveru .. nego o svima nama.. koji trpimo takve..  :-\

Zlatan_Ibrahimovic

Ima li ko da igra Empire Earth 2, i da zeli da igra preko hamachia ili gamerangera :D  :-* (jer bih htio igrati s nekim :P )
Poslednja Izmena: Februar 15, 2012, 21:41:44 POSLE PODNE od [O.G.]FЯ3ΛΚ(LuxZillo)