Glavni razgovor #14

Započeo ...Neno..., Januar 17, 2012, 13:20:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Kako mrzim ovakve ljude to je strasno, ne mogu da verujem!

Ja na SA:MP Forumu napisem post da BS ima novu temu, i gle cuda, onaj politicar od Korelija mi obrise post, a cudno da ne brise postove o onom svom serveru koga otvara vec 3 godine i o onom njihovom kopirantskom forumu...
Kako mrzim ovakve likove.. debilcina iskompleksirana..

http://forum.sa-mp.com/showthread.php?p=1650910#post1650910
Poslednja Izmena: Februar 03, 2012, 18:32:29 POSLE PODNE od [TL:RP] Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Ma zajebi to, ima mnogo važnijih stvari u životu. Kao recimo kako provesti ovih 9 neočekivano dobijenih dana bez škole ^_^







Real-Life informacije


Ime : Nikola
Prezime : Toure
Omiljeni klub: : Partizan
Zanimanje : Učenik
Pol : Muško
Zemlja : Kamerun








TL Informacije



Status : Tajkun
Forum : www.thug-life.info
IP : thug-life.info:8888
Mode : DeathMatch (za mene)
Version : v1.0 BETA
Finished : Neće skoro




Citat: H8ER poslato Februar 03, 2012, 19:04:13 POSLE PODNE
Ma zajebi to, ima mnogo važnijih stvari u životu. Kao recimo kako provesti ovih 9 neočekivano dobijenih dana bez škole ^_^

E pa ja o tome jos ne razmisljam jer u mojoj skoji jos nije doneta odluka o tome.. tek od utorka verovatno..
A i ne mogu da se nerviram.. ne znam kako neko moze biti tolika gnjida od coveka.. ako vec brises postove u kojima se pominju drugi sajtovi onda brisi sve, a ne samo one koji tebi ne odgovaraju...
Poslednja Izmena: Februar 03, 2012, 19:07:24 POSLE PODNE od [TL:RP] Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Februar 03, 2012, 19:06:33 POSLE PODNE
Citat: H8ER poslato Februar 03, 2012, 19:04:13 POSLE PODNE
Ma zajebi to, ima mnogo važnijih stvari u životu. Kao recimo kako provesti ovih 9 neočekivano dobijenih dana bez škole ^_^

E pa ja o tome jos ne razmisljam jer u mojoj skoji jos nije doneta odluka o tome.. tek od utorka verovatno..
A i ne mogu da se nerviram.. ne znam kako neko moze biti tolika gnjida od coveka.. ako vec brises postove u kojima se pominju drugi sajtovi onda brisi sve, a ne samo one koji tebi ne odgovaraju...

Pa znaš i sam zašto je obrisao

Svi ste ga imali u potpisu dok je bio admin ovde tako da sad nema potrebe da serete o njemu...  :)
Ne igram SA:MP vise..

Citat: Sinesha poslato Februar 03, 2012, 19:30:14 POSLE PODNE
Svi ste ga imali u potpisu dok je bio admin ovde tako da sad nema potrebe da serete o njemu...  :)

Sta oces ? Ajde nemoj sad jos i ti da me nerviras ionako sam pukao, ako je po tebi ok i fer ono sto radi onda ae slobodno idi na taj njegov forum
"bio" ti je proslo vreme, a on izgleda ne moze da se pomiri sa istinom da vise nije admin ovde pa radi takve stvari.

EDIT:

http://forum.sa-mp.com/showthread.php?p=1660119#post1660119

Evo odgovorio je: "jerbo sam obrisao i komentar od mafice, ali očito nisi vidio"

A 4 posta iznad Mafica reklamira onaj njihov forum... ovom nije bas sve cisto u glavi..
Poslednja Izmena: Februar 03, 2012, 19:42:02 POSLE PODNE od [TL:RP] Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Meni se on nikad nije sviÄ''o al' sam ćut'o dok je bio neki k**** ovde a ćutim i sad a ne k'o neki...Dok je bio ovde bio vam  je BOG a sad svi neÅ¡to pričaju...  >:(
Ne igram SA:MP vise..

Jel vidis ti sta uopste pises?

Citat: Sinesha poslato Februar 03, 2012, 20:09:05 POSLE PODNE
a sad svi neÅ¡to pričaju...  >:(

Koliko vidim ovde samo ja nesto pricam, jel imas nesto protiv?

Citat: Sinesha poslato Februar 03, 2012, 20:09:05 POSLE PODNE
Dok je bio ovde bio vam  je BOG

Mozda tebi, meni on nikada nije bio Bog niti ce biti, kao ni Djuro, Soprano, Chris (koji za razliku od njega imaju moje veliko postovanje, a imao je i on dok nisam uvideo kakav je).. Oni su admini na ovom forumu a ne Bogovi, previse ozbiljno shvatate sve ovo. Ja samo pricam o tome kakav je on covek, a vi ako mislite da je normalno ono sto on radi - vasa stvar.


Poslednja Izmena: Februar 03, 2012, 20:22:34 POSLE PODNE od [TL:RP] Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Februar 03, 2012, 20:17:32 POSLE PODNE
Jel vidis ti sta uopste pises?

Citat: Sinesha poslato Februar 03, 2012, 20:09:05 POSLE PODNE
a sad svi neÅ¡to pričaju...  >:(

Koliko vidim ovde samo ja nesto pricam, jel imas nesto protiv?

Citat: Sinesha poslato Februar 03, 2012, 20:09:05 POSLE PODNE
Dok je bio ovde bio vam  je BOG

Mozda tebi, meni on nikada nije bio Bog niti ce biti, kao ni Djuro, Soprano, Chris (koji za razliku od njega imaju moje veliko postovanje, a imao je i on dok nisam uvideo kakav je).. Oni su admini na ovom forumu a ne Bogovi, previse ozbiljno shvatate sve ovo. Ja samo pricam o tome kakav je on covek, a vi ako mislite da je normalno ono sto on radi - vasa stvar.
SVI pricaju,nije ovo prva rasprava o njemu od kako je otiš'o pljujete po njemu..Imam protiv što mu to nisi rek'o dok je bio on Co Admin a ti nista nego sad kad ti nista ne moze ??
A druga stvar ja sam fino rek'o da ga tad nisam voleo nit' da ga sad volim tako da ti preporucujem da stisnes ctrl i + par puta ako treba...
Ne igram SA:MP vise..

Gotti, vrati se na svoju poziciju na forumu.

Citat: [CH] Blackon poslato Februar 03, 2012, 17:29:03 POSLE PODNE
Da ne otvaram bezveze temu u offtopicu,pitat cu ovdje...
od ovog sta nebrojim recite mi sto je bolje uzeti;
1.Iphone 4
2.IPad
3.Samsung Galaxy s2
?

Kupi Galaxy barem moj savjet,imas veci ekran,android super,procesor bolji.
Pusti iphone,to je samo prodavano ime.
[/center]

Citat: Sinesha poslato Februar 03, 2012, 20:30:05 POSLE PODNE
Imam protiv Å¡to mu to nisi rek'o dok je bio on Co Admin

Druze a sta ti mislis o tome zasto sam ja njemu sve to rekao sada a ne tada? Mozda zato sto je sada poceo da brise nase postove na SAMP Forumu a njihove ostavlja, i to ne samo moje vec konstantno i sve Zoranove i drugih ljudi... prvo procitaj zbog cega ja ovo radim a nemoj odmah da spamujes.

Citat: Zgruvoâ,,¢ poslato Februar 03, 2012, 20:30:59 POSLE PODNE
Gotti, vrati se na svoju poziciju na forumu.

A sta ja radim inace ?

Citat: [LB]Veseli Farmer. poslato Februar 03, 2012, 20:34:13 POSLE PODNE
Citat: [CH] Blackon poslato Februar 03, 2012, 17:29:03 POSLE PODNE
Da ne otvaram bezveze temu u offtopicu,pitat cu ovdje...
od ovog sta nebrojim recite mi sto je bolje uzeti;
1.Iphone 4
2.IPad
3.Samsung Galaxy s2
?

Kupi Galaxy barem moj savjet,imas veci ekran,android super,procesor bolji.
Pusti iphone,to je samo prodavano ime.

Nokiu 3320, na kraju se svi vrate njoj :D
Poslednja Izmena: Februar 03, 2012, 20:40:25 POSLE PODNE od [TL:RP] Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Februar 03, 2012, 20:39:20 POSLE PODNE
A sta ja radim inace ?
Raspravljaš se. Jednim pametnim postom si mogao svu raspravu prekinut' i bit' u pravu.

Citat: Zgruvoâ,,¢ poslato Februar 03, 2012, 20:41:49 POSLE PODNE
Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Februar 03, 2012, 20:39:20 POSLE PODNE
A sta ja radim inace ?
Raspravljaš se. Jednim pametnim postom si mogao svu raspravu prekinut' i bit' u pravu.

Mogao sam.. lik me konstantno napada da sam mu ja to trebao reci dok je on ovde bio admin, pa on dok je ovde bio admin on nije brisao postove na zvanicnom samp forumu koji se ticu ovog foruma normalno, kako neko ne moze o tome razmisliti.. ali ajde.. nebitno sada... njemu je naravno najlakse bilo da opet obrise moj post i ne dozvoli mi da mu odgovorim, cak je i blokirao da mu ne mogu slati PM.. neka ga.. njemu na cast ako misli da je tako ispravno ;)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Februar 03, 2012, 20:43:49 POSLE PODNE
Citat: Zgruvoâ,,¢ poslato Februar 03, 2012, 20:41:49 POSLE PODNE
Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Februar 03, 2012, 20:39:20 POSLE PODNE
A sta ja radim inace ?
Raspravljaš se. Jednim pametnim postom si mogao svu raspravu prekinut' i bit' u pravu.

Mogao sam.. lik me konstantno napada da sam mu ja to trebao reci dok je on ovde bio admin, pa on dok je ovde bio admin on nije brisao postove na zvanicnom samp forumu koji se ticu ovog foruma normalno, kako neko ne moze o tome razmisliti.. ali ajde.. nebitno sada... njemu je naravno najlakse bilo da opet obrise moj post i ne dozvoli mi da mu odgovorim, cak je i blokirao da mu ne mogu slati PM.. neka ga.. njemu na cast ako misli da je tako ispravno ;)
Ma meni je za to svejedno. Samo kažem da nisi trebao ulazit' u raspravu već odgovorit' pametno na njegov prvi post.