Glavni razgovor #14

Započeo ...Neno..., Januar 17, 2012, 13:20:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: panameR. poslato Januar 27, 2012, 21:56:35 POSLE PODNE
Citat: Nxidza poslato Januar 27, 2012, 21:53:58 POSLE PODNE
Srbijaaaa,Srbijaaaa... Idemo u finale bre !!! :D
po prvi put u 100 godina? Bravo hehe :D
I da je 500 mi smo vas pobedili,sto se tice namestanja sto je neko rekao ...Nemam reci,pogledajte samo igru Srpskih Reprezentativaca u drugom poluvremenu i shvaticete neke stvari ! ;)

Btw,nisam zapoceo nikakvu svadju samo sam odgovorio na post normalno  ... :D

Ode ja tebi uperit laser u oči pa zabijaj golove i brani ih , može?
Poslednja Izmena: Januar 27, 2012, 22:15:57 POSLE PODNE od Get busy living or Get busy dying
"I'm a loser and a user so I don't need no accuser" - Billie Joe Armstrong

Gotovo je priča o tekmi.... kraj - gotovo  :-X

Citat: eXtrem Don_Sergio poslato Januar 27, 2012, 22:14:10 POSLE PODNE
Aj idem dalje da pratim forum :P Pametnije mi je da sutim :P hahaha
Možda je bolje izbjeć postanje u ovakvoj situaciji  :D

Citat: Nxidza poslato Januar 27, 2012, 22:14:32 POSLE PODNE
I da je 500 mi smo vas pobedili,sto se tice namestanja sto je neko rekao ...Nemam reci,pogledajte samo igru Srpskih Reprezentativaca u drugom poluvremenu i shvaticete neke stvari ! ;)

Btw,nisam zapoceo nikakvu svadju samo sam odgovorio na post normalno  ... :D
Ok  :)
Poslednja Izmena: Januar 27, 2012, 22:17:30 POSLE PODNE od [RS] K4[Я]!K3™

Karike, aj sad lepo svim Srbima daj zabranu pisanja i podeli banove. Mislim da je tako najbolje  ;)

Ne vidim razloge zasto im brises postove i kaznjavas? Pa brate srecni su zbog pobede svoje Drzave, naravno da ce tu srecu pokazati. I Gotti je isto napisao velikim slovima pa stim nista.




Upozorenje - dok ste kucali poslato je 3 nova odgovora. Možda ćete želeti da izmenite svoju poruku.

Sergio_Don

Trazi neko OZBILJNOG skriptera (pomocnog ili bilo kojeg) nemogu vise izdrzati dosada me ubija


Aj dosta vise rasprave iz utakmice!!!!

Citat: Nxidza poslato Januar 27, 2012, 22:14:32 POSLE PODNE
Citat: panameR. poslato Januar 27, 2012, 21:56:35 POSLE PODNE
Citat: Nxidza poslato Januar 27, 2012, 21:53:58 POSLE PODNE
Srbijaaaa,Srbijaaaa... Idemo u finale bre !!! :D
po prvi put u 100 godina? Bravo hehe :D
I da je 500 mi smo vas pobedili,sto se tice namestanja sto je neko rekao ...Nemam reci,pogledajte samo igru Srpskih Reprezentativaca u drugom poluvremenu i shvaticete neke stvari ! ;)

Btw,nisam zapoceo nikakvu svadju samo sam odgovorio na post normalno  ... :D

jahhah dobro kaze ovaj lik gore prvi put u 100 god. slusaj ovo............ Mi smo dobili vecu pobjedu... ♥ ♥ HRVATSKA ♥ ♥

nemoj mi opet obrisat post neka se vidi...mogu oni pisat protiv nas mozemo i mi.

@Error, ja mislim da si upravo i ti dobio zabranu pisanja  :)

Citat: [CЯP]joXy_ poslato Januar 27, 2012, 22:17:55 POSLE PODNE
Karike, aj sad lepo svim Srbima daj zabranu pisanja i podeli banove. Mislim da je tako najbolje  ;)

Ne vidim razloge zasto im brises postove i kaznjavas? Pa brate srecni su zbog pobede svoje Drzave, naravno da ce tu srecu pokazati. I Gotti je isto napisao velikim slovima pa stim nista.




Upozorenje - dok ste kucali poslato je 3 nova odgovora. Možda ćete želeti da izmenite svoju poruku.
Posljednja opomena i za tebe, gotti je napisao i u nastavku posta jedan veliki text koji ti očito nisi sposoban pročitat  :)


Citat: [RS] K4[Я]!K3â,,¢ poslato Januar 27, 2012, 22:21:07 POSLE PODNE
@Error, ja mislim da si upravo i ti dobio zabranu pisanja  :)

Citat: [CЯP]joXy_ poslato Januar 27, 2012, 22:17:55 POSLE PODNE
Karike, aj sad lepo svim Srbima daj zabranu pisanja i podeli banove. Mislim da je tako najbolje  ;)

Ne vidim razloge zasto im brises postove i kaznjavas? Pa brate srecni su zbog pobede svoje Drzave, naravno da ce tu srecu pokazati. I Gotti je isto napisao velikim slovima pa stim nista.




Upozorenje - dok ste kucali poslato je 3 nova odgovora. Možda ćete želeti da izmenite svoju poruku.
Posljednja opomena i za tebe, gotti je napisao i u nastavku posta jedan veliki text koji ti očito nisi sposoban pročitat  :)

Koji djavo je sa tobom dok ja smisljam malo duzi text pa da mu ja lupnem zabranu ti me preteknes, moracu i tebe sad da banujem pa da opet budem najbrzi, njaa :D  :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Pa ja se sat'ro kaznjavajući.. vidim nema te  pa reko da kolegi održim GL u voznom stanju  :P

Citat: [RS] K4[Я]!K3â,,¢ poslato Januar 27, 2012, 22:25:11 POSLE PODNE
Pa ja se sat'ro kaznjavajući.. vidim nema te  pa reko da kolegi održim GL u voznom stanju  :P

Ovde ne moze SMOD da se istusira a da ne nastane 3. svetski rat (tj balkanski) :D
Poslednja Izmena: Januar 27, 2012, 22:28:12 POSLE PODNE od [TL:RP] Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Smirila se situacija, tj. ja sam je smirio i više nema ovih frajera do sutra :D

Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Januar 27, 2012, 22:27:18 POSLE PODNE
Citat: [RS] K4[Я]!K3â,,¢ poslato Januar 27, 2012, 22:25:11 POSLE PODNE
Pa ja se sat'ro kaznjavajući.. vidim nema te  pa reko da kolegi održim GL u voznom stanju  :P

Ovde ne moze SMOD da se istusira a da ne nastane 3. svetski rat (tj balkanski) :D

hahaha...strasno

Citat: [RS] K4[Я]!K3â,,¢ poslato Januar 27, 2012, 22:28:51 POSLE PODNE
Smirila se situacija, tj. ja sam je smirio i više nema ovih frajera do sutra :D

Do sutra?
Jesi ucio ti da brojis, ahhaha :D

Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Paco

Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Januar 27, 2012, 22:33:05 POSLE PODNE
Citat: [RS] K4[Я]!K3â,,¢ poslato Januar 27, 2012, 22:28:51 POSLE PODNE
Smirila se situacija, tj. ja sam je smirio i više nema ovih frajera do sutra :D

Do sutra?
Jesi ucio ti da brojis, ahhaha :D



Sad si osramotio covjeka  :'( :'( :'( :'(

povlacim sliku :DD

Poslednja Izmena: Januar 27, 2012, 22:35:50 POSLE PODNE od panameR.
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_