Glavni razgovor #14

Započeo ...Neno..., Januar 17, 2012, 13:20:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Ja sam siguran da Gadafi nije ni mrtav bog zna i siguran sam da su napad na WTC izveli sami Amerikanci zato što im je trebao povod za napad na Irak , sve je laž , ubijali su nevine ljude samo da bi se dokazali da su najjača sila svijeta ...
"I'm a loser and a user so I don't need no accuser" - Billie Joe Armstrong

Begii

Citat: Get busy living or Get busy dying poslato Januar 21, 2012, 13:30:59 POSLE PODNE
Ja sam siguran da Gadafi nije ni mrtav bog zna i siguran sam da su napad na WTC izveli sami Amerikanci zato što im je trebao povod za napad na Irak , sve je laž , ubijali su nevine ljude samo da bi se dokazali da su najjača sila svijeta ...

Slazem se. A jesi vidio onaj komentar sta kaze da su sami sebe pljackali i onda svaljivali na Irak da bi ih mogli napasti ?

Citat: Get busy living or Get busy dying poslato Januar 21, 2012, 13:30:59 POSLE PODNE
Ja sam siguran da Gadafi nije ni mrtav bog zna i siguran sam da su napad na WTC izveli sami Amerikanci zato što im je trebao povod za napad na Irak , sve je laž , ubijali su nevine ljude samo da bi se dokazali da su najjača sila svijeta ...
"Najjaca", dok im Rusija ne stane na put   :)

...Neno...


Begii

Sry, procitao sam :D

Poslednja Izmena: Januar 21, 2012, 15:57:57 POSLE PODNE od [PG]- Fyers

Paco

Moram se registrirati sto ja naravno necu  ??? ???

Citat: [PG]- Fyers poslato Januar 21, 2012, 15:46:51 POSLE PODNE
Pogledajte ovo, odigrana kladionica, citajte postove . :)

KLIK!


Citaj ti odigrana pravila  :D

[/center]

Cao novi sam na forumu jel moze link od CLRP Classic Lifea Jer je ovaj sa megauploada?

Citat: Raso poslato Januar 21, 2012, 18:10:12 POSLE PODNE
Cao novi sam na forumu jel moze link od CLRP Classic Lifea Jer je ovaj sa megauploada?

Ovo je zabranjeno sto radis! Otvorio si temu o tome u offtopiku i ako neko hoce dace ti na PM, posto si novi neces dobiti kaznu, ovo ti je opomena za ubuduce.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Raso poslato Januar 21, 2012, 18:10:12 POSLE PODNE
Cao novi sam na forumu jel moze link od CLRP Classic Lifea Jer je ovaj sa megauploada?

na Megauploadu sigurno nije, jer koliko ja znam ameri su ga ukinuli :D

Member since: 26.04.2010.

Citat: Yook3R5o5 poslato Januar 21, 2012, 19:23:30 POSLE PODNE
Citat: Raso poslato Januar 21, 2012, 18:10:12 POSLE PODNE
Cao novi sam na forumu jel moze link od CLRP Classic Lifea Jer je ovaj sa megauploada?

na Megauploadu sigurno nije, jer koliko ja znam ameri su ga ukinuli :D
Pa kaze covjek zato bas da mu date jer je ovaj sa megauploada znaci ne postoji -.-
Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer


Jaoj sudije da bog da vam se ruke osusile ...Koliko je ovo bila namestena utakmica da je to strasno ! -.-

Citat: [RS]Reggie poslato Januar 17, 2012, 22:24:49 POSLE PODNE
Ovako,odlucio sam poceti uciti skriptati posto imam dosta vremena i kad je skola a i raspustom na kompu provodim dosta vremena jer nece niko napolje.
Ja bi poceo sa RP modom nema veze sto je teze poceo bih od neki osnovni komandi pa sad ako znate neki mod kao sto je Paradox objavio reg log itd ALI DA NIJE MYSQL.
Bio bi zahvalan puno.
ja bi ti preporucio mysql tako možeÅ¡ napravit UCP i ACP te mnoge komande koje  je teže na diniju i tim sranjima ja radim upravo svoj sa mysqlom malo problema ima al se to rjesava lagano ;)

Citat: Nxidza poslato Januar 21, 2012, 21:57:39 POSLE PODNE
Jaoj sudije da bog da vam se ruke osusile ...Koliko je ovo bila namestena utakmica da je to strasno ! -.-
Potpis,namestaljka zesca

Kada muškarac priča ženi bezobrazne stvari, to je seksualno uznemiravanje…
A kada žena to radi muškarcu to je 2 eura+PDV po minuti. :D
Kada muškarac priča ženi bezobrazne stvari, to je seksualno uznemiravanje…
A kada žena to radi muškarcu to je 2 eura+PDV po minuti. :D