Glavni razgovor #14

Započeo ...Neno..., Januar 17, 2012, 13:20:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [UG]Soprano poslato Januar 19, 2012, 21:53:21 POSLE PODNE
RUKOMET MAKEDONIJA-CESKA!!! AND THE WINNER IS MAKEDONIJAAAAAAAAAAAAAAAAAAA <3 <3 <3 <3 :*** YEEEEEEEEEEEE IDEMO U BELGRAAAAAAAAAAAAAD MAKEDONIJA <3

Ajde odmori 24h, previse spamas u zadnje vreme
zabrana pisanja
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Srbi sve vreme vodili i na kraju 21:21 :/


Begii

Citat: |W| Seagalâ,,¢ poslato Januar 19, 2012, 21:59:08 POSLE PODNE
Citat: Nxidza poslato Januar 19, 2012, 21:56:37 POSLE PODNE
Srbi sve vreme vodili i na kraju 21:21 :/
bilo je tijesno xD
Nije im trebalo, vodili su u jednom trenutku i 10 razlike , ali bilikojim ishodom oni su prenosili max r boda u drugu dazu tamicenja . :)

Citat: Novi sam ! poslato Januar 19, 2012, 22:01:23 POSLE PODNE
vodili su u jednom trenutku i 10 razlike
vodili jesu,ali sad zadnjih par minuta ko da sam bio na iglama, ali dobro je.. 21:21 :)


Mislim da smo svi jebali jeza u ledja, SOPA pocinje djelovati, RIP Megaupload.com  :'(
Just one more time.

Citat: [PG] Pacino poslato Januar 19, 2012, 23:29:11 POSLE PODNE
Mislim da smo svi jebali jeza u ledja, SOPA pocinje djelovati, RIP Megaupload.com  :'(
ja ne razumijem zasto stave ljude koji nikad nisu ni bili na internetu kako treba, da oni tu budu neki predsjednici društava i sl. :@

:(
Poslednja Izmena: Januar 19, 2012, 23:30:38 POSLE PODNE od |W| Seagalâ„¢

Citat: Nxidza poslato Januar 19, 2012, 21:56:37 POSLE PODNE
Srbi sve vreme vodili i na kraju 21:21 :/

Ali ipak idemo dalje :)

Citat: [PG] Pacino poslato Januar 19, 2012, 23:29:11 POSLE PODNE
Mislim da smo svi jebali jeza u ledja, SOPA pocinje djelovati, RIP Megaupload.com  :'(

Ma koj ce mi megaupload, kad imam mediafire, ahhaha :D :D






A puko sam sad, 45 minuta sastavljam temu i nesvesno zatvorim tab :S Otvoricu sutra..
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Januar 19, 2012, 23:42:59 POSLE PODNE
Ma koj ce mi megaupload, kad imam mediafire, ahhaha :D :D

A puko sam sad, 45 minuta sastavljam temu i nesvesno zatvorim tab :S Otvoricu sutra..

megaupload je megaupload, barem se meni vise svida,a takoder cisto sumnjam da nece obrisat i mediafire, sutra cemo vidjet sta ce se sve izbrisat ! :S

kakvu temu ?

Citat: |W| Seagalâ,,¢ poslato Januar 19, 2012, 23:45:22 POSLE PODNE
Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Januar 19, 2012, 23:42:59 POSLE PODNE
Ma koj ce mi megaupload, kad imam mediafire, ahhaha :D :D

A puko sam sad, 45 minuta sastavljam temu i nesvesno zatvorim tab :S Otvoricu sutra..

megaupload je megaupload, barem se meni vise svida,a takoder cisto sumnjam da nece obrisat i mediafire, sutra cemo vidjet sta ce se sve izbrisat ! :S

kakvu temu ?

Ma jeste megaupload keva ali ima i drugih sajtova, moze se i bez njega :D
Ma oko TL-RPa, prezentaciju bandi sa jos nekim najavama oko jos 2 hard rp sistema koja ce biti objavljena za par dana.. nema veze..otvoricu sutra..
Poslednja Izmena: Januar 19, 2012, 23:47:28 POSLE PODNE od [TL:RP] Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Januar 19, 2012, 23:47:16 POSLE PODNE
Ma jeste megaupload keva ali ima i drugih sajtova, moze se i bez njega :D
slazem se,ali se bojim da ce i ove druge sajtove ubrzo zatvorit SOPA :S

Citat: |W| Seagalâ,,¢ poslato Januar 19, 2012, 23:52:39 POSLE PODNE
Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Januar 19, 2012, 23:47:16 POSLE PODNE
Ma jeste megaupload keva ali ima i drugih sajtova, moze se i bez njega :D
slazem se,ali se bojim da ce i ove druge sajtove ubrzo zatvorit SOPA :S
Sve je moguce, samo mozemo cekati i moliti, jer su uhapsili osnivace ovog sajta mada oni nisu imali direktno veze sa warezom, nego korisnici tog sajta.
Oni su se cak trudili da smanje warez, sta mislite gdje ce sve pare koje je zaradio ovaj sajt, naravno americkoj vladi, mada neki od celnih ljudi i osnivaca cak i nisu amerikanci...
Just one more time.

pa i to sto kazes pacino, mozda je cak to i bio najveci razlog, da amerika dobije brdo love, sad kad pozatvaraju sve moguce stranice koje su povezane warezom,mozemo se slikat..
eh da mi je znat sta ce napravit s wikileaksom,mislim da njih ne mogu samo tako srusit xD

Ma nama ne mogu nista :D (nadam se  ::))


Oj Obama, oj Obamaaa dodji nam do klupeee, da ti Zoki, da ti Zoki stavi ga u dupeee :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri