Glavni razgovor #14

Započeo ...Neno..., Januar 17, 2012, 13:20:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

XD
Ljut je neno.. mislim ovo je zezancija(bila) sto nije prvi put da se dešava nešto slično... samo sad neće da mi odgovori na PP ://



Izvinjavam se kolega Neno neće se ponovit!  :)
btw gotti sad ćemo ja i ti stavit justina na sig pa nek vidi da je bila zezancija  :D

edit:: avatar postavljen  ???
Poslednja Izmena: Februar 10, 2012, 21:11:36 POSLE PODNE od [RS] K4[Я]!K3™

Zlatan_Ibrahimovic

lol stavljate taj avatar,a tog ***-a mi se neda ni pogledat xD

nego de mi ljudi koju igru predlozite da ne zahtijeva jaku grafu itd.  :-*

Karike, neki novi lik ce doc na BS, i vidjet da ga predstavljaju SuperModeratori koji imaju JB na Avataru, što je stvarno čudno.
Zato , neću svi znat da je zezancija.. Skini tu glu.post prije nego se osramotiš.

Kakve veze ima što ima avatar njegov i da netko sluša Biebera? Svi pričaju da je pede.r i sada nekog treba biti sramota ako ga sluša? Svatko ima svoj izbor slušanja a te gluposti su samo ljubomora ;)
"I'm a loser and a user so I don't need no accuser" - Billie Joe Armstrong

Citat: [RS] K4[Я]!K3â,,¢ poslato Februar 10, 2012, 21:09:46 POSLE PODNE
XD
Ljut je neno.. mislim ovo je zezancija(bila) sto nije prvi put da se dešava nešto slično... samo sad neće da mi odgovori na PP ://



Izvinjavam se kolega Neno neće se ponovit!  :)
btw gotti sad ćemo ja i ti stavit justina na sig pa nek vidi da je bila zezancija  :D

edit:: avatar postavljen  ???

Neko mi je sklonio avatar? Jesi ti ili Neno? Da znam kog da banam ? :D
Poslednja Izmena: Februar 10, 2012, 21:39:04 POSLE PODNE od [TL:RP] Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Billie Joe Armstrong zasto ti je takav potpis?slusas novi rap?

O čeme ti zboriš ?
"I'm a loser and a user so I don't need no accuser" - Billie Joe Armstrong

Citat: Lucky Luciano poslato Februar 10, 2012, 21:32:26 POSLE PODNE
Karike, neki novi lik ce doc na BS, i vidjet da ga predstavljaju SuperModeratori koji imaju JB na Avataru, što je stvarno čudno.
Zato , neću svi znat da je zezancija.. Skini tu glu.post prije nego se osramotiš.

wow? sta smeta biber?

ajde ne glupiraj se ti
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: Lucky Luciano poslato Februar 10, 2012, 21:32:26 POSLE PODNE
Karike, neki novi lik ce doc na BS, i vidjet da ga predstavljaju SuperModeratori koji imaju JB na Avataru, što je stvarno čudno.
Zato , neću svi znat da je zezancija.. Skini tu glu.post prije nego se osramotiš.

phhhhhhhhhhhhh  :D :D :D :D
ako ce taj netko gledat moj avatar a ne posao koji obavljam može odmah otić...

Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Februar 10, 2012, 21:38:00 POSLE PODNE
Citat: [RS] K4[Я]!K3â,,¢ poslato Februar 10, 2012, 21:09:46 POSLE PODNE
XD
Ljut je neno.. mislim ovo je zezancija(bila) sto nije prvi put da se dešava nešto slično... samo sad neće da mi odgovori na PP ://



Izvinjavam se kolega Neno neće se ponovit!  :)
btw gotti sad ćemo ja i ti stavit justina na sig pa nek vidi da je bila zezancija  :D

edit:: avatar postavljen  ???

Neko mi je sklonio avatar? Jesi ti ili Neno? Da znam kog da banam ? :D
nemoj da se igras sa zivotom  :D


Kakav novi rap.
"I'm a loser and a user so I don't need no accuser" - Billie Joe Armstrong


Ne to su gluposti , to nije glazba :)
"I'm a loser and a user so I don't need no accuser" - Billie Joe Armstrong

Swag je rijec "novog" rapa,mene to strasno nervira.2pac i ostali nikada to nisu koristili ;)

Mi to na THPS-u govorimo iz šprdnje jedni drugima , ne slušam ja rap , samo Green Day i Fall Out Boy. Inače swag ti nije ništa vezano uz rap tako da ;)
"I'm a loser and a user so I don't need no accuser" - Billie Joe Armstrong