Glavni razgovor #14

Započeo ...Neno..., Januar 17, 2012, 13:20:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Zelim se ispricat administraciji za ovaj post.

Ali evo jedna za mog prijatelja Gotti-a te svi oni koji mrze Srbe ili Srbi koji mrze Hrvate, nek poslusaju ovu pjesmu, bit ce im sve jasno !

Jura Stublić- E moj druže Beogradski

Riblja Čorba- E moj druže Zagrebački

Citat: Zgruvoâ,,¢ poslato Januar 28, 2012, 00:07:29 PRE PODNE
Ja mislim da je najpametnije zaključat temu i meni dat' ban :P
Hahahahahaha koji si ti kralj :D

@eXtrem Don_Sergio - jesam li ti pojasnio neke stvari ? :D

Citat: |W| Seagalâ,,¢ poslato Januar 28, 2012, 00:17:16 PRE PODNE
Zelim se ispricat administraciji za ovaj post.

Ali evo jedna za mog prijatelja Gotti-a te svi oni koji mrze Srbe ili Srbi koji mrze Hrvate, nek poslusaju ovu pjesmu, bit ce im sve jasno !

Jura Stublić- E moj druže Beogradski

Riblja Čorba- E moj druže Zagrebački

Ne pravi se nekog sudca ovdje, a ti dragi moj "druže pogledaj ovo:


http://www.youtube.com/watch?v=IWXc1ERbAo0

http://www.youtube.com/watch?v=GOt9wEZphuU

http://www.youtube.com/watch?v=EyxXDnSgJXw

Pa onda probaj samo pomisliti slušat takve pjesme.
Poslednja Izmena: Januar 28, 2012, 00:46:25 PRE PODNE od Lucky Luciano

Ko živi u prošlosti, nema budućnost.

I nije mi jasno kako vam ne dokurči da se viÅ¡e svaÄ'ate oko nacionalnosti i vere i ostalog? Ne volim ni ja mnoge pa opet miÅ¡ljenje držim za sebe. Boli mene kara da l' ti mrziÅ¡ mene ili Srbe ili Hrvate ili ne znam ti ni ja koga. To je lična stvar svakog od nas, a ovo nije mesto na kom se o tome raspravlja.







Real-Life informacije


Ime : Nikola
Prezime : Toure
Omiljeni klub: : Partizan
Zanimanje : Učenik
Pol : Muško
Zemlja : Kamerun








TL Informacije



Status : Tajkun
Forum : www.thug-life.info
IP : thug-life.info:8888
Mode : DeathMatch (za mene)
Version : v1.0 BETA
Finished : Neće skoro




Ja ne mrzim nikoga. No neželim imati nikakva posla sa takvim ljudima koji nemaju ni kulture a ni ponosa.(Bilo to Srbi/Hrvati ili bilo koji drugi narodi)

Citat: Lucky Luciano poslato Januar 28, 2012, 00:51:29 PRE PODNE
Ja ne mrzim nikoga. No neželim imati nikakva posla sa takvim ljudima koji nemaju ni kulture a ni ponosa.(Bilo to Srbi/Hrvati ili bilo koji drugi narodi)
gle, imas prijatelja koji je iste nacionalnosti kao i ti,pa mrzis, prema tome, ja ne razumijem kako nekog mos mrzit?

btw, jednom sam vec bio postavio ovu poveznicu:
Ranko Gavrilović-Balkanska je trava rosna
poslusaj pozorno sta pjeva covjek,sasvim je u pravu.

Svaka čast momcima,rukometaÅ¡ima,vaterpolistima i naravno Noletu! DOMINIRAMO  :) :) :) :) :) 3 finala obezbeÄ'ena danas  :) :) :)
Ne igram SA:MP vise..

Citat: Sinesha poslato Januar 28, 2012, 00:59:51 PRE PODNE
Svaka čast momcima,rukometaÅ¡ima,vaterpolistima i naravno Noletu! DOMINIRAMO  :) :) :) :) :) 3 finala obezbeÄ'ena danas  :) :) :)

Pa ti nabroja četvoricu, a kasnije kažeš 3 finala :D

Citat: Zgruvoâ,,¢ poslato Januar 28, 2012, 01:03:04 PRE PODNE
Citat: Sinesha poslato Januar 28, 2012, 00:59:51 PRE PODNE
Svaka čast momcima,rukometaÅ¡ima,vaterpolistima i naravno Noletu! DOMINIRAMO  :) :) :) :) :) 3 finala obezbeÄ'ena danas  :) :) :)

Pa ti nabroja četvoricu, a kasnije kažeš 3 finala :D
Ćuti ti neznaÅ¡ ti brojat'!  :D :D :D :D
Ne igram SA:MP vise..

Citat: Sinesha poslato Januar 28, 2012, 01:04:25 PRE PODNE
Citat: Zgruvoâ,,¢ poslato Januar 28, 2012, 01:03:04 PRE PODNE
Citat: Sinesha poslato Januar 28, 2012, 00:59:51 PRE PODNE
Svaka čast momcima,rukometaÅ¡ima,vaterpolistima i naravno Noletu! DOMINIRAMO  :) :) :) :) :) 3 finala obezbeÄ'ena danas  :) :) :)

Pa ti nabroja četvoricu, a kasnije kažeš 3 finala :D
Ćuti ti neznaÅ¡ ti brojat'!  :D :D :D :D
Å uti ti pajseru. :D

Citat: [RG]Impulse! poslato Januar 27, 2012, 22:49:24 POSLE PODNE
ahaha

ÄŒemu ovaj komentar? Zabrana pisanja 24h :)
Poslednja Izmena: Januar 28, 2012, 02:15:15 PRE PODNE od LuKsA
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Upravo sam sastavljao zadatak iz matematike, x puta y puta (x + y) = dana na koliko bi svako ko se sadrzi u X ili Y bio banovan

*x = zbir svih linkova koje ste postavili u poslednje 3-4 stranica puta broj osoba koji su postavljali linkove
*y = zbir svih koji su komentarisali linkove + svadjali se + postavljali spam postove







e sad posto sam shvatio da mi ne ide matematika, da ja vas pitam, ocete da vas banujem vas koji ste stavljali linkove sa tim pesmama / komentarisali te glu*osti / svadjali se itd?
Poslednja Izmena: Januar 28, 2012, 02:32:30 PRE PODNE od [TL:RP] Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Januar 28, 2012, 02:30:01 PRE PODNE
Upravo sam sastavljao zadatak iz matematike, x puta y puta (x + y) = dana na koliko bi svako ko se sadrzi u X ili Y bio banovan

*x = zbir svih linkova koje ste postavili u poslednje 3-4 stranica puta broj osoba koji su postavljali linkove
*y = zbir svih koji su komentarisali linkove + svadjali se + postavljali spam postove







e sad posto sam shvatio da mi ne ide matematika, da ja vas pitam, ocete da vas banujem vas koji ste stavljali linkove sa tim pesmama / komentarisali te glu*osti / svadjali se itd?

Vidi se zasto imas 1 iz matematike xD
Izrada web aplikacija/desktop aplikacija, kontakt PM.
VPS/Dedi managment 'n' hosting @pm also.


Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri