Glavni razgovor #14

Započeo ...Neno..., Januar 17, 2012, 13:20:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Kako ste momci?



Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.

Citat: [RS]Reggie poslato Januar 18, 2012, 01:19:32 PRE PODNE
Citat: [PG] Pacino poslato Januar 18, 2012, 00:55:27 PRE PODNE
Djabe vama sudbina hahahaha kad ukine wiki, gledaj kud sunce hoda, kad nesto zatreba xD
Pa kako ces za skolu raditi projekte, referate, zadace i ta govna hahaha

Mozda jesmo jaci od sudbine, ali sudbina udari odakle se ne nadas ;)

A to za skolu si u pravu a jbga mozda necemo ni radit ako se ukine odakle cu nac informacije nisam ja anstajn xd

edit: 300 postova a sad odoh lec xd

A da ti obrisem ja jedno pedesetak pa onda da ides da odmoris? :D
Inace, otvoricemo balkan-wiki ako ukinu wikipediu :D  ;D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Begii

Lose ce biti bez wiki , nema vise seminarski sa wiki ili nes slicno , Gotti slazem se :D

Citat: Novi sam ! poslato Januar 18, 2012, 10:52:11 PRE PODNE
Lose ce biti bez wiki , nema vise seminarski sa wiki ili nes slicno , Gotti slazem se :D

Ma.. cisto sumnjam da ce ukidati..
Cak nema ni strajka, evo gledam listu ovih koji su zasigurno prijavili da ce strajkovati, pa od vecih sajtova ni google ni wikipedia, ni mozila ni niko drugi ne strajkuje, samo ovi "manji" :D
Toliko o tome.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

fala bogu da wiki nece da se ugasi  :D



Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.

Begii

Eh eto ga, odigrao sam kladivo , i sta kazete vcrs El Clasico ? !  Navijac sam MUFC ali bodrim veceras ReaL

REAL <3



Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.

Navijam veceras za Real ali kada sve uzmemo u obzir Barsa je mnogo bolja i verovatno ce pobediti ...

Citat: Poslednji Don poslato Januar 18, 2012, 12:11:27 POSLE PODNE
REAL <3

I kad vodi i kad gubi, samo Real nik'o drugi :D. Nije zvaka za seljaka, nit' Barca za prvaka >.<

Naravno da navijam za real, ali nije vam ovo drustvena mreza pa da chatate :P




Nadam se da Wiki nece da ugase.

SpaMaster aj na fb



Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.

Zlatan_Ibrahimovic

ima li ko ovdje dobar u vezi mta da mi nes pomogne :P

Javi mi se na PM sta ti treba...



Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.

Citat: [GN]FЯ3ΛΚ poslato Januar 18, 2012, 12:55:52 POSLE PODNE
ima li ko ovdje dobar u vezi mta da mi nes pomogne :P

Nakaza ne zna mapat, nananann xd

PM mi javi, sta treba ?

Posljedni Don molim te da malo smiris spam svagi drugi post je tvoj.
Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer


omg izgleda ono stvarno rofl otvaram xnxx ono ne radi :S pise nesto pipa sipa sta znam
[/center]