** Staff Of Dreams RolePlay ** [Update v3.1.0] - Najava

Započeo NikolaTodorko, Januar 17, 2012, 00:32:44 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Za pocetak bih hteo da pozdravim sve clanove BS-a, admine, moderatore... Ova zajednica me je mnogo naucila oko skriptanja, sto cu joj biti zahvalan ceo zivot. Takodje da nije postojala ova zajednica ne bi postojao ni moj server koji sam otvorio nedavno.

- Sa serverom sad za sad sam zadovoljan. Otvorili smo server pre oko 1 mjesec i ima na njemu oko 10 aktivnih igraca. Nije velika brojka, nije kao neki serveri koji odmah imaju 20-30 pa i vise igraca, ali meni je i ovo dovoljno. Nitko nije savrsen, ali mislim da uz ulozeni trud, i ako ulozimo vreme, da se neotkazemo mozemo i uspjeti, ja sam svjestan toga, zato i meni je ova brojka sasvim dovoljna.
Meni je bolje da imam na serveru 10 igraca koji se postuju jedan, drugog nego li 30 koji su u svadji jedan sa drugim i zele samo da se osvete jedan drugome, pa to poslje pocne mrznja, pa tuca u RL i tako to.. Znaci to nezelim, zelim samo da ova zajednica bude zajednica koja ce spojiti igrace, napraviti nova drugarstva ...

- Na serveru kad udjete, odmah ce doci admin do vas da vas upita dali vam je potrebno nesto, da vam lepo pokaze server, sta vam nije jasno da vam objasni i slicno..

Toliko je bilo o serveru u kratkim crtama, sad idemo na Najavu za Update


Ovo je najava novog update-a nasem serveru.
Brzo poslje velikog update bice jos jedan, na taj update nije bilo nekih naj naj stvari zato smo odlucili da napravimo ubrzo jos jedan update.
Napomena: Znaci ovo je najava, od ovo jos nista nije ubaceno na server, uskoro ce biti update !!

-Vreme - 20:00 - 28.01.2012
-Verzija: 3.1.0
-Scripter: Bryan_Tottelo
-Mapper: Bryan_Tottelo
-Forum: www.staffofdreams.info

Na ovom update ce biti mnogo novosti, sad cu ih ukratko nabrojiti, uskoro cu napraviti edit sa slikama..

                                                        UPDATE v3.1.0


- Promjenjena imena kvartova, primer umjesto Mulholand, Richman, bice imena nasih kvartova..

- Svi poslovi ce biti lepo uredjeni, ogradjeni, sredjeni, bez buggova. Takodje cemo neke nepotrebne izbaciti a ubaciti neke nove, koji ce biti novi necemo vam reci, bice iznenadjenje.

- Posto je server Srpski tako da sam odlucio da i komande budu na Srpskom jeziku, Nece svi komande, ali onih najosnovnijih ce biti na Srpskom jeziku.

- Imacemo na serveru novu Autobusku stanicu, gde ce biti i jedan NPC bot koji vozi niz Los Santos i staje na odredjene stanice, tako da se igraci ukoliko nemaju vozilo mogu sacekati autobus na stanici i otici do svoju destinaciiju.

- Takodje ce biti i nova Taxi Baza, bolje uredjena, sve lepo sredjeno, takodje Taxi vise nece bit kao organizacija vec kao posao.

- Na serveru cemo napraviti 10 Eventa, napravili smo event system tako da bi igracima bilo bolje kad su na eventu, bice interesantnije, necemo vam otkriti koji su eventi, jer je to takodje iznenadjenje.

- Na server ucemo takodje napraviti vikendice i stanove da igracima bude zanimljivije. Takodje cemo napraviti i nekoliko Hotela.

- Novi Bankomat system, tako da sad kad odes do bankomata nemozes samo /bwithdraw i izvaditi novac, za da izvadis novac moras prvo kupiti karticu u banci, kad kupis karticu automatski dobijas svoj takozvani PinKod, i kad vadis novac iz bankomata moras prvo ukucati pinkod i onda da izvadis, to je vise radi RP.

- Dodan je na serveru novo nesto za robanje, a to su bankomati, znaci od sad, osim banke i vjecnice, mozes pljackati i bankomate, takodje kad pljackate bankomat, PD-ovcima stigne izvestenje da ste pocceli pljackati bankomat, i pokaze se lokacija na mapi.

- Evo, nazalost do sad na serveru nismo imali Tutorial pri registraciji, ali posle ovaj update bice i tutorial, znaci ubacen je zanimljiv tutorial, gde igraci pri registraciji mogu nauciti neka od pravila.

- Dodani su na server nove stvari koje se mogu kupiti kao sto su: Kape, Naocale, ali takodje mozete i promjeniti frizuru.

- Posto mislim da i bas nije svim zanimljivo svima da kucaju komande primer /yakuzao /yakuzac .. a posto imaju i vise kapije za otvaranje, odlucio sam da se kapije na ulazu mafija, organizacija/bande otvaraju na H, znaci kad svirnes otvori ti se kapija, a posle 5 sekundi se automatski zatvara.

- Na serveru su napravljeni nove mape za Burg, Vjecnicu, Banku.

- Takodje smo ulepsali na serveru malo Bande i Mafije tako sto smo im dodali nove kancelarije gde mogu odrzavati sastanke i dodali smo Sefove u kojima mogu stavljati Drogu, Materijale i Novac Samo Lider i Rank 5 mogu vaditi iz  sefa.

- U PD je dodano /camera gde mogu vidjeti sta se dogadja kod burg-a, banke, vjecnice, i pred PD stanici.

- Uradjen je dobar Donator System, takodje od sad kad donirate, dobicete i donator rank, Donator rank ovisi o to koliko cete novca donirati.

- Na Spawnu je dodan Vodic, kojim se mozete lakse snaci gde da kupite license, mesta za zaposljavanje, takodje mozete pronaci glavna mesta grada i slicno..

- Od sad je dodan i novi Materials System i Droga system, znaci na opredeljenom mjestu stize opredeljen broj Materijala, a na drugom mjestu stize droga, to je izvan Los Santosa, i tamo je dozvoljen DM, tamo ce se clanovi boriti za svoju mafiju/bandu da uzmu taj mats/drogu i stave u sef.

- Popravljen bug sa Neon System-om.

- Ulepsani su sada i admini, u /admins listu sad su malo lepse sredjeni.

- Kuce/Firme/Stanovi/Vikendice/Biznisi od sad ih mozete naci i na mapi, znaci dodani su Map Icone

- Napravljen dobar Ownership (Zahvala hitman-u, ja sam samo malo uredio system)

- Od sad kad udjete na server, ne vraca vas na zadnje mjesto gde ste bili, nego se spawnate na mjestu spawn-a

- Dodani novi Server Poruke, sad je lakse za igranje, ne smeta igracima.

- Ubacen je novi Speedo.

- Takodje smo odlucili da malo vlasnik Ammu-Nation-a ima zaradu, pa tako od sad ako zelite vidjeti skill oruzja morate otici u Ammu i ukucate /skill i izadje vam koliko imate skill na sta..

- Popravljeni Svi bugovi koji smo pronasli.

- Popravljen crash, znaci moci ce igraci da igraju lepo, nece im vise crash-ati.

- Dodane mnogo nove mape za bolji izgled servera

EDIT: Takodje prilikom ovog update bice i redizajniran izgled foruma, znaci forum ce dobiti novu temu, i bice lepse sredjen.

To je za sad to, uskoro cete biti obavesteni za novih stvari..

Za vise informacija posjetite nas forum:
www.staffofdreams.info

SD Team

Poslednja Izmena: Januar 18, 2012, 00:44:34 PRE PODNE od NikolaTodorko

Dobar update... ;)



Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.

Pohvala, nije loše...
Kada muškarac priča ženi bezobrazne stvari, to je seksualno uznemiravanje…
A kada žena to radi muškarcu to je 2 eura+PDV po minuti. :D



Sretno dobar update  ;)

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.





Lijep update, cak sta vise, ali, ne reklamirate se puno ovdje?
Last nick: Vectro64

Citat: |BU| Vectro64 poslato Januar 20, 2012, 17:23:08 POSLE PODNE
Lijep update, cak sta vise, ali, ne reklamirate se puno ovdje?
Nismo mi takvi da za sve pravimo teme ovde, necemo da spamamo.. Mi postavljamo teme ovde samo kad radimo neki veliki update, i takodje smo otvorili temu kad smo reklamirali server, inache ovako ne otvaramo teme za sve sto ima novosti na server....

Btw hvala svima  :)

Poslednja Izmena: Januar 20, 2012, 19:42:07 POSLE PODNE od NikolaTodorko