ProGaming - Otvorenje

Započeo Zarathos, Januar 16, 2012, 22:09:45 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

ProGaming.ba SA:MP

Evo dosao je i taj dan da objavim datum otvorenja PG servera. Server se otvara 18.1.2012 godine u 20:00 sati!
Mod je bivsi Eminence, sa dosta novina, popravljenih bugova i par iznenadjenja!
Link do opisa: http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=29978.0 ( Ne da mi se ponovo pisati, praviti, slikati... )


Event sistem:

Najdrasticnije je izmjenjen Event sistem. Naime, svi dosadasnji eventovi su pobrisani ( bilo ih je preko 500 ), pa su dodani novi. Izmjenjen dizajn i uredjen prikaz informacija tokom utrke...
Par SS-ova:
Slika 1
Slika 2
Slika 3


Login sistem:

Uglavnom je isti, samo sto je ubacena muzika na ulazu i stavljeno je OVO.


Faction sistem:

Ovaj sistem sam isto dosta izmjenio i ubacio novina. Vozila se kupuju, svaka organizacija ima svoj sef, ima 8 rankova, te se organizacije dodaju ingame, znaci interijeri, baza i sve se dodaje ingame bilo kada bilo gdje...


Ostalo ce biti iznenadjenje! :)

Nadam se da cete prisustvovati u sto vecem broju i da cemo se zabaviti.
Dosta truda je ulozeno u ovo tako da se nadam uspjehu.
Prijave za GM-ove i Admine nece biti, no o tome vise kasnije.

Sada smo na www.progaming.ba forumu, masina je u Mostaru sto znaci da imamo veoma mali ping.
Sada cekamo novu masinu, sljedeci mjesec najvjerovatnije, pa cemo se jos prosiriti sto se tice igara, sajtova i toga...
Isto tako kada nabavimo novu masinu stize UCP i potpis slika, sve je to gotovo samo nemamo resurse da sve izvedemo.

Head admini:
Dino_Hodzic a.k.a DefeateD
Pacino


IP: 62.113.4.11:7788 | samp.progaming.ba:7788
Poslednja Izmena: Januar 18, 2012, 15:32:37 POSLE PODNE od [PG] Pacino
Just one more time.



Mod ce biti dobar to je sigurno,ali forum mi se ne svidja nikako.
[/center]

Sergio_Don

Ajde jedva cekam da vidim kako si sredio GM, sretno ti da ovaj put uspijes, trudis se a to je bitno :)


Prosli puta sam mislio da ce server oboriti CH ali ono kad je bilo onoliko bugova totalno me razočaralo.Sada se nadam da ces uspijeti.Forum mi se ne sviÄ'a jer je nekako prenatrpano kako bih rekao.Ja definitivno dolazim na otvorenje ako trebaÅ¡ Admina ili GM-a ja sam tu na usluzi.Znam pravila kao svoj vlastiti džep.

Sretno....

Hvala svima, necete se razocarati ;)
Svi bugovi su sredjeni i sve je testirano 100%.
Just one more time.

Citat: [PG] Pacino poslato Januar 16, 2012, 23:04:32 POSLE PODNE
Hvala svima, necete se razocarati ;)
Svi bugovi su sredjeni i sve je testirano 100%.

Nadamo se da ce tako biti....

Wlcm :D ako ko treba pomo oko foruma javite mi se na pm xD jest malo pojeben a i to je ujendoi CS commmunity pa je tesko kad neko novi dode O.o al sta je tu je bitno je da uspije PG ovaj put a sa Pacinom je to ostvarivo itekako :D uglavnom dodite na otvorenje u sto vecem broju :)
big respect 4 Blaeks Vuzimir  Shoorty Scripter HamZa

Srećno
Kada muškarac priča ženi bezobrazne stvari, to je seksualno uznemiravanje…
A kada žena to radi muškarcu to je 2 eura+PDV po minuti. :D

Mod će biti dobar kao i obično, al' ne sviÄ'a mi se forum iskreno :P

sretno, možda doÄ'em na otvorenje :)

Jbg brate kad je sve pomijesano CS community i to sve sta bi nije se tesko snaci xD
big respect 4 Blaeks Vuzimir  Shoorty Scripter HamZa

Ne radi IP ?

Sta se svi divite jednom textdrawu  :D

PS: Nisam usao jer ne radi IP, ali dobra ideja za login, mislim na ono sto ucitava(ako ucitava) Ostalo cu komentarisati kad udjem  :)

Kako ces uci kad se server sutra otvara  ::)
Ip ne radi jer sam ja ugasio server.
Just one more time.