[INC]Spike za PD

Započeo zanda55, Januar 08, 2012, 17:47:39 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Ovako vidim da mnogi na RP serverima nemaju spike (ili ih barem nikad nekoriste) , vidim samo barikade i ostale PD dodatke ali rijetko kad spike ! Na ovm sam forumu skinuo puno GM i FS pa sve sam ih preimenovao prema brojevima 1,2,3,4.....  i svaka je preuredjena tako da nebih znao cije je ovo dijelo, ali meni je puno pomoglo !

ovdje mozete skinuti include:
http://www.2shared.com/file/x8EDlBVY/SpikeStrip.html

Kako instalirati ?
jednostavno :

Otvorite vas GM i gore na vrhu skripte dodajte

#include <SpikeStrip>

a ispod public OnPlayerCommandText

dodajte ovo

if(strcmp("/spike", cmdtext, true) == 0)
   {
    if(PlayerInfo[playerid][pMember] == 1 || PlayerInfo[playerid][pLeader] == 1 || PlayerInfo[playerid][pMember] == 2 || PlayerInfo[playerid][pLeader] == 2 || PlayerInfo[playerid][pMember] == 3 || PlayerInfo[playerid][pLeader] == 3)
    {
    new Float:plocx,Float:plocy,Float:plocz,Float:ploca;
        GetPlayerPos(playerid, plocx, plocy, plocz);
        GetPlayerFacingAngle(playerid,ploca);
        CreateStrip(plocx,plocy,plocz,ploca);
        SendClientMessage(playerid, 0x0000BBAA, "("COL_ORANGE"Obavijest{FFFFFF}!) Postavili ste Spike!");
        return 1;
}
else
{
   SendClientMessage(playerid, 0x0000BBAA, "("COL_RED"Greska{FFFFFF}!) Niste clan Drzavnih Agencija!");
}
return 1;
}
else if (strcmp("/maknispike", cmdtext, true) == 0)
{
  if(PlayerInfo[playerid][pMember] == 1 || PlayerInfo[playerid][pLeader] == 1 || PlayerInfo[playerid][pMember] == 2 || PlayerInfo[playerid][pLeader] == 2 || PlayerInfo[playerid][pMember] == 3 || PlayerInfo[playerid][pLeader] == 3)
      {
        DeleteClosestStrip(playerid);
        SendClientMessage(playerid, 0x0000BBAA, "("COL_ORANGE"Obavijest{FFFFFF}!) Maknuli ste Spike!");
    return 1;
      }
      else
{
   SendClientMessage(playerid, 0x0000BBAA, "("COL_RED"Greska{FFFFFF}!) Niste clan Drzavnih Agencija!");
}
  return 1;
}
else if (strcmp("/maknisvespike", cmdtext, true) == 0)
{
      if(PlayerInfo[playerid][pMember] == 1 || PlayerInfo[playerid][pLeader] == 1 || PlayerInfo[playerid][pMember] == 2 || PlayerInfo[playerid][pLeader] == 2 || PlayerInfo[playerid][pMember] == 3 || PlayerInfo[playerid][pLeader] == 3)
      {
        DeleteAllStrip();
        SendClientMessage(playerid, 0x0000BBAA, "("COL_ORANGE"Obavijest{FFFFFF}!) Maknuli ste sva Spike-a!");
    return 1;
      }
      else
{
   SendClientMessage(playerid, 0x0000BBAA, "("COL_RED"Greska{FFFFFF}!) Niste clan Drzavnih Agencija!");
}
return 1;
}


evo tako to stoji u skripti vi samo trebate izbrisati ako nemate org ili promijeniti broj org koja ce to moci koristiti !

80% mislim da je ova skripta dio iz "Classic Life RolePlay" no ako grijesim hvala onome tko je vlasnik ove skripte meni je puno pomogla :D


EDIT: Slike se uploadaju sad ceju i ne zacas (imam spor internet)
EDIT: Izvuceno je iz GM-a na ovoj stranici je skinut http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=27232.0  slike dolaze za 2-3 min



EVO SLIKA:                kliknite po njoj da bi uvecali

i da ove spiek mozete mjenjati u includeu pronajdite di pise              SpikeInfo[sObject] = CreateDynamicObject(1593, x, y, z-0.9, 0, 0, Angle-90); mislim da tako pise ja sam to mjenjao kod sebe ugl   ovo vam mora pisat u inc             "SpikeInfo[sObject] = CreateDynamicObject"    a u ovom dijeli (1593, x, y, z-0.9, 0, 0, Angle-90);  ovaj broj 1593 zamijenite id vecih spika ako zelite  i onda u ovakvom dijelu                

if(IsPlayerInRangeOfPoint(playerid, 1.5, SpikeInfo[i][sX], SpikeInfo[i][sY], SpikeInfo[i][sZ]))
{


ovaj broj 1.5 pokraj    (playerid, 1.5, SpikeInfo[sX], SpikeInfo[sY], SpikeInfo[sZ])) zamijenite vecim brojem kod  ovih najmanjih spika je 1.5 kod onih malih ali onako krizastih spika je 3.0 a sad za najvece nisam pogledao to vam provjerava kad igrac prodje kroz spiek da mu izbusi gume :D nadam se da sam dobro objasnio
Poslednja Izmena: Januar 08, 2012, 18:07:32 POSLE PODNE od zanda55
Imam server ali roditelji mi nedaju da ga hostiram pa ako neko oce da dojde evo forum
http://balkan-samp-roleplay.playogame.com/
a preko hamachi ide ovako
ID:balkansamproleplay
PASS:1234
RP server (mod nije moj ali je dobar za zabavu ) dojdite i izvidite


Imas roka 10 minuta da stavis link i creditse originala, inace lock!
Just one more time.


Eagle Luka

A kako da ovo ubacim u ser ver,ja stavim u filescripts i onda udjem tu i ono compile,a kad udejm neam u serveru_
Unapred hvala

Citat: Eagle Luka poslato Januar 11, 2012, 15:56:57 POSLE PODNE
A kako da ovo ubacim u ser ver,ja stavim u filescripts i onda udjem tu i ono compile,a kad udejm neam u serveru_
Unapred hvala


Citat: zanda55 poslato Januar 08, 2012, 17:47:39 POSLE PODNE
Kako instalirati ?
jednostavno :

Otvorite vas GM i gore na vrhu skripte dodajte

#include <SpikeStrip>

a ispod public OnPlayerCommandText

dodajte ovo

if(strcmp("/spike", cmdtext, true) == 0)
    {
      if(PlayerInfo[playerid][pMember] == 1 || PlayerInfo[playerid][pLeader] == 1 || PlayerInfo[playerid][pMember] == 2 || PlayerInfo[playerid][pLeader] == 2 || PlayerInfo[playerid][pMember] == 3 || PlayerInfo[playerid][pLeader] == 3)
      {
    new Float:plocx,Float:plocy,Float:plocz,Float:ploca;
        GetPlayerPos(playerid, plocx, plocy, plocz);
        GetPlayerFacingAngle(playerid,ploca);
        CreateStrip(plocx,plocy,plocz,ploca);
        SendClientMessage(playerid, 0x0000BBAA, "("COL_ORANGE"Obavijest{FFFFFF}!) Postavili ste Spike!");
        return 1;
}
else
{
    SendClientMessage(playerid, 0x0000BBAA, "("COL_RED"Greska{FFFFFF}!) Niste clan Drzavnih Agencija!");
}
return 1;
}
else if (strcmp("/maknispike", cmdtext, true) == 0)
{
  if(PlayerInfo[playerid][pMember] == 1 || PlayerInfo[playerid][pLeader] == 1 || PlayerInfo[playerid][pMember] == 2 || PlayerInfo[playerid][pLeader] == 2 || PlayerInfo[playerid][pMember] == 3 || PlayerInfo[playerid][pLeader] == 3)
      {
        DeleteClosestStrip(playerid);
        SendClientMessage(playerid, 0x0000BBAA, "("COL_ORANGE"Obavijest{FFFFFF}!) Maknuli ste Spike!");
    return 1;
      }
      else
{
    SendClientMessage(playerid, 0x0000BBAA, "("COL_RED"Greska{FFFFFF}!) Niste clan Drzavnih Agencija!");
}
  return 1;
}
else if (strcmp("/maknisvespike", cmdtext, true) == 0)
{
      if(PlayerInfo[playerid][pMember] == 1 || PlayerInfo[playerid][pLeader] == 1 || PlayerInfo[playerid][pMember] == 2 || PlayerInfo[playerid][pLeader] == 2 || PlayerInfo[playerid][pMember] == 3 || PlayerInfo[playerid][pLeader] == 3)
      {
        DeleteAllStrip();
        SendClientMessage(playerid, 0x0000BBAA, "("COL_ORANGE"Obavijest{FFFFFF}!) Maknuli ste sva Spike-a!");
    return 1;
      }
      else
{
    SendClientMessage(playerid, 0x0000BBAA, "("COL_RED"Greska{FFFFFF}!) Niste clan Drzavnih Agencija!");
}
return 1;
}


evo tako to stoji u skripti vi samo trebate izbrisati ako nemate org ili promijeniti broj org koja ce to moci koristiti !



OT: nisam znao sta je spika dok nisam vidio sliku...xD

ne svida mi se ova,ali inace nije losa ideja,dobro je ovo sto se moze zamijenit ;)


Dobro je 10/10, ali, mislim da si to uzeo od CLRPa i nesto malo izmjenio
Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati

Citat: Kalibar .300 poslato Januar 14, 2012, 11:40:37 PRE PODNE
Dobro je 10/10, ali, mislim da si to uzeo od CLRPa i nesto malo izmjenio

Citat: zanda55 poslato Januar 08, 2012, 17:47:39 POSLE PODNE
EDIT: Izvuceno je iz GM-a na ovoj stranici je skinut http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=27232.0 dobro objasnio

evo,vec je napisao to, procitaj ubuduce cijeli post :D

Paco