Prvi Beta test - ProGaming.ba

Započeo Zarathos, Januar 05, 2012, 21:44:03 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

ProGaming.ba - Obavijest
Evo samo da obavijestim da ce sutra u 20:30 biti prvi beta test ProGaming.ba prvog SA:MP servera.
Prijave su na PG forumu. LINK - http://www.progaming.ba/forum/viewthread.php?
Svi koji zele da ucestvuju u testiranju neka se registruju na forum i prijave u temi u odgovarajucem formatu.
Gamemod je skoro u potpunosti gotov, svi poznati bugovi ispravljeni, tako da jos ostaje da se testira mod.
Mod je jos od Eminence RP servera samo sto je sada uradjen potpuni redizajn i dosta toga je novog ubaceno.

Za admine, GM-ove i sl. ne pitajte, jer ja ne obavljam tu duznost, a ni nece biti nikakvog dijeljenja, prijava i sl. nego ce se
pozicije dobijati po zasluzi.

Takodjer je uradjen UCP sistem, samo jos da se sredi dizajn i naravno uradjene su potpis slike koje ce doci kada kupimo novu masinu.
Trenutna masina je locirana u Mostaru, a i sljedeca ce biti kada kupimo, sto znaci minimalan lag pri igranju(20-40).

Samo da se zna, ono sto je cenzurisan neki ProGaming server, to je zato jer su neka derista otvorila server sa istim imenom servera kao ovim.
Ova zajednica postoji od 2008. tako da...
I usput da zamolim admine da ukinu cenzuru na ime, da umjesto imena stave ip, jer se ova zajednica zove ProGaming.ba
dok ova nobovska samo ProGaming...
Zbog debila koji su krali nase ime ne mozemo da napisemo pravo ime servera


Svi koje nesto zanima u vezi moda, servera ili zajednice --- > PM.

pozdrav, Pacino
Poslednja Izmena: Januar 06, 2012, 00:47:28 PRE PODNE od [PG] Pacino
Just one more time.

Srecno,ovaj put da bude nesto od toga! :)
Ne igram SA:MP vise..


Hvala Dude :)

bit ce aBd :D
sve je isplanirano nije nista preko neke stvari... :D
Just one more time.

Sretno Pacino.. :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Srećno
Kada muškarac priča ženi bezobrazne stvari, to je seksualno uznemiravanje…
A kada žena to radi muškarcu to je 2 eura+PDV po minuti. :D





Dodite u sto vecem broju :D
big respect 4 Blaeks Vuzimir  Shoorty Scripter HamZa

Mr.Gagi


pacino kud tebe vjetrovi sve nose xD
igro sam i prije tu i sada cu ...


Sretno Pancino
Poslednja Izmena: Januar 06, 2012, 11:06:45 PRE PODNE od Baraba !
Zene i Alkohol !