[Pomoc] Komanda za auta

Započeo Blaeks, Januar 02, 2012, 09:33:30 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: Gta rp
Detaljan opis problema: Slucajno sam pomesao kljuceve auta :D i sada ako mi moze neko dati komandu da restartujem sve kljuceve,to jest da sva auta budu na prodaju bio bih vam zahvalan :(
Dio skripte: //
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno): //

neizvedivo, vjerovatno si dodavao nova vozila a nisi ih "registrovao" tj. nisi im dodijelio ID a to je nešto najpoznatije na GF modovima i njihovim editima.. mešaj, mešaj :D

u njemu je problem sva vozila koja sam dodao su se pomesala sve kuce koje sam dodao su se pomesale zato mi treba to komanda :D ili neki drugi nacin za popravku toga :D

Citat: [GiB]BlaeKs|GrBsS| poslato Januar 02, 2012, 11:19:01 PRE PODNE
u njemu je problem sva vozila koja sam dodao su se pomesala sve kuce koje sam dodao su se pomesale zato mi treba to komanda :D ili neki drugi nacin za popravku toga :D
jedini način je da ih obrišeš ili da im dodijelis ID tj. da povećaš varijablu koja označava ta vozila za prodaju.. mislim da imaš tut ovdje na forumu kako dodati vozila u gf skriptu

ako mislis na to sto ja mislim onda nije to gledaj ja svaku kucu koju sam dodavao povecavao sam HouseInfo  tako i za auta ali ja sada odem kupim kucu na burgu a ustvari sam kupio kucu lv xD

Citat: [GiB]BlaeKs|GrBsS| poslato Januar 02, 2012, 11:22:33 PRE PODNE
ako mislis na to sto ja mislim onda nije to gledaj ja svaku kucu koju sam dodavao povecavao sam HouseInfo  tako i za auta ali ja sada odem kupim kucu na burgu a ustvari sam kupio kucu lv xD
upravo to.. u gf modovima postoji još jedna provjera kod učitavanja a tu nisi poivećao broj, što znači da nije korišteno sizeof(houses) nego direktan broj kuća i zato ti ne prepoznaje nove.. pogledaj malo dio gdje se učitavaju kuće pa ćeš nać problem

I dalje ne vidim ,odnosno ne razumem sta ne ucitava :D