[POMOC] SA-MP problem sa grafikom

Započeo admin, Januar 01, 2012, 13:15:02 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Sergio_Don

Citat: Soprano poslato Januar 02, 2012, 01:12:57 PRE PODNE
Citat: Gotti747 poslato Januar 02, 2012, 00:26:35 PRE PODNE
Jesi probao onda sa instalacijom nekog drugog GTA? Ne moguce da ti se na 2 kompa to isto desava

Oba su potpuno ista, i gta san andreas je sa istog cd-a. Evo sad skidam drugi gta sa pa cu pokusati, iako mislim da nije do toga jer mi je u singleplayer-u sve normlano.
ja ti preporucujem da se javis Kalcoru na samp forum jer to nije do GTA San Andreasa vec do samp modifikacije :)

Citat: [TG]Don_Sergio poslato Januar 02, 2012, 01:15:20 PRE PODNE
Citat: Soprano poslato Januar 02, 2012, 01:12:57 PRE PODNE
Citat: Gotti747 poslato Januar 02, 2012, 00:26:35 PRE PODNE
Jesi probao onda sa instalacijom nekog drugog GTA? Ne moguce da ti se na 2 kompa to isto desava

Oba su potpuno ista, i gta san andreas je sa istog cd-a. Evo sad skidam drugi gta sa pa cu pokusati, iako mislim da nije do toga jer mi je u singleplayer-u sve normlano.
ja ti preporucujem da se javis Kalcoru na samp forum jer to nije do GTA San Andreasa vec do samp modifikacije :)

A morat cu, jer je vjerojatno do sa-mp client-a.

kao sto sam ti reko prije,skini drugi client... mislim da bi cak i to moglo utjecat...

Citat: |W| KombinatoRâ,,¢ poslato Januar 02, 2012, 12:02:55 POSLE PODNE
kao sto sam ti reko prije,skini drugi client... mislim da bi cak i to moglo utjecat...

Probao sam i to. Ali evo jutros sam skinuo drugi san andreas i instalirao i sad mi se sve to isto javlja i u singleplayer-u, tako da nije ni do client-a. Cini se da je to kompatibilnosti moje graficke i san andreasa opcenito, ne znam.

Mozda imas fabricku gresku na grafickoj kartici,moj drug je imao 1024mb gtx nesta neam pojma ugl zvizdi mu kompjuter,i nije mogao da pokrene gta sa a mogo je neke jace igrice..zatim mogo je pokrenut nba 10 a nije nba 11,pes 11 a nije mogao 10 itd..odnio je njima gdje je kupio i ustanovili su gresku na grafickoj kartici..

Citat: [Egrotus RP] CadrRa poslato Januar 02, 2012, 12:24:03 POSLE PODNE
Mozda imas fabricku gresku na grafickoj kartici,moj drug je imao 1024mb gtx nesta neam pojma ugl zvizdi mu kompjuter,i nije mogao da pokrene gta sa a mogo je neke jace igrice..zatim mogo je pokrenut nba 10 a nije nba 11,pes 11 a nije mogao 10 itd..odnio je njima gdje je kupio i ustanovili su gresku na grafickoj kartici..
ma ovo je nov laptop... mozda jednostavno nije kompatibilan sa san andreasom.....

a jesi probao instalirat windows xp i onda pokusat igrat?

Citat: |W| KombinatoRâ,,¢ poslato Januar 02, 2012, 12:28:57 POSLE PODNE
Citat: [Egrotus RP] CadrRa poslato Januar 02, 2012, 12:24:03 POSLE PODNE
Mozda imas fabricku gresku na grafickoj kartici,moj drug je imao 1024mb gtx nesta neam pojma ugl zvizdi mu kompjuter,i nije mogao da pokrene gta sa a mogo je neke jace igrice..zatim mogo je pokrenut nba 10 a nije nba 11,pes 11 a nije mogao 10 itd..odnio je njima gdje je kupio i ustanovili su gresku na grafickoj kartici..
ma ovo je nov laptop... mozda jednostavno nije kompatibilan sa san andreasom.....

a jesi probao instalirat windows xp i onda pokusat igrat?

Najbolje da kupi novi komp za GTA SA...
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: |W| KombinatoRâ,,¢ poslato Januar 02, 2012, 12:28:57 POSLE PODNE
Citat: [Egrotus RP] CadrRa poslato Januar 02, 2012, 12:24:03 POSLE PODNE
Mozda imas fabricku gresku na grafickoj kartici,moj drug je imao 1024mb gtx nesta neam pojma ugl zvizdi mu kompjuter,i nije mogao da pokrene gta sa a mogo je neke jace igrice..zatim mogo je pokrenut nba 10 a nije nba 11,pes 11 a nije mogao 10 itd..odnio je njima gdje je kupio i ustanovili su gresku na grafickoj kartici..
ma ovo je nov laptop... mozda jednostavno nije kompatibilan sa san andreasom.....

a jesi probao instalirat windows xp i onda pokusat igrat?

Nisam pokusao. Najcudnije je to sto sam maloprije napravio print screen na serveru i na slici sve izgleda normalno.

EDIT: I na proslom laptopu sam imao win7 i mogao sam normalno igrati.
Poslednja Izmena: Januar 02, 2012, 13:04:48 POSLE PODNE od Soprano

Ako ti problem pravi ta instalacija što si skinuo GTA i kod brata onda je vjerovatno do igre...Dok su vršili kompresiju vjerovano su nešto pogrešno uradili.

Pokušaj da skineš igru sa drugih linkova....
Kada muškarac priča ženi bezobrazne stvari, to je seksualno uznemiravanje…
A kada žena to radi muškarcu to je 2 eura+PDV po minuti. :D

Citat: Talavander poslato Januar 02, 2012, 13:07:46 POSLE PODNE
Ako ti problem pravi ta instalacija što si skinuo GTA i kod brata onda je vjerovatno do igre...Dok su vršili kompresiju vjerovano su nešto pogrešno uradili.

Pokušaj da skineš igru sa drugih linkova....

Skinuo sam igru sa drugog linka jutros, ali sam testirao samo kod sebe, kod brata nisam jer je otisao. Ali ne igram nikako igrice na laptopu pa onda cu sad pokusati instalirati gta iv, ako bude i kod njega slicnih simptoma onda je ocito greska na laptopu pa cu reklamirati.

Ajde ako možeš preko PM mi send linkove proveriću i ja, pa ću javiti kako se ponaša igra
Kada muškarac priča ženi bezobrazne stvari, to je seksualno uznemiravanje…
A kada žena to radi muškarcu to je 2 eura+PDV po minuti. :D

Citat: Talavander poslato Januar 02, 2012, 13:12:15 POSLE PODNE
Ajde ako možeš preko PM mi send linkove proveriću i ja, pa ću javiti kako se ponaša igra

Koristim linkove koje mi dajemo igracima kad dolaze na nas server, dakle 100% su provjereni i svima rade.

Citat: [Egrotus RP] CadrRa poslato Januar 02, 2012, 12:24:03 POSLE PODNE
Mozda imas fabricku gresku na grafickoj kartici,moj drug je imao 1024mb gtx nesta neam pojma ugl zvizdi mu kompjuter,i nije mogao da pokrene gta sa a mogo je neke jace igrice..zatim mogo je pokrenut nba 10 a nije nba 11,pes 11 a nije mogao 10 itd..odnio je njima gdje je kupio i ustanovili su gresku na grafickoj kartici..

Bravo, cini mi se da si ti u pravu. Instalirao sam i gta iv i pes i na obe igre imam iste simptome. Dakle vjerojatno je greska na grafickoj, sutra im reklamiram. Brat ima isti laptop i recimo ima pes i njemu je sve normalno.

Citat: Soprano poslato Januar 03, 2012, 04:43:08 PRE PODNE
Brat ima isti laptop i recimo ima pes i njemu je sve normalno.

a jel njemu gta radi normalno?

Citat: |W| KombinatoRâ,,¢ poslato Januar 03, 2012, 11:36:53 PRE PODNE
Citat: Soprano poslato Januar 03, 2012, 04:43:08 PRE PODNE
Brat ima isti laptop i recimo ima pes i njemu je sve normalno.

a jel njemu gta radi normalno?

Ne igra on GTA. Ali mu SA nije radio normalno ali je bilo do CD-a. Ali kod mene sve igre imaju te iste simptome, dakle do graficke je vjerojatno.

EDIT: Ustanovili su tvornicku gresku na grafickoj, i 4 mrtva sektora na HDD-u, graficku ce promijeniti jer je pod garancijom a HDD nece jer kao health HDD-a je 94% i to nije dovoljno da bi se promijenio uz jamstvo, nego kad health s vremenom kao opadne onda ce promijeniti (glupost ali eto, ako vec ima gresku na sebi valjda bi trebali zamijeniti), a laptop sam kupio prije mjesec ipo i platio sam ga 9000kn i eto sad mi se sve to dogodi.
Poslednja Izmena: Januar 04, 2012, 18:41:01 POSLE PODNE od Soprano