Cops 'n' Robbers server na Balkanu

Započeo Joey_, Decembar 27, 2011, 14:48:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

poznaticovik

Citat: www.sl-gaming.info Reggie poslato Decembar 27, 2011, 18:26:39 POSLE PODNE
Lijepo je to sve,al mislim da nema sanse da uspijete svi skoro igraju RP rjetko ko igra to.
Jedino sto ce na kraju ostat je mod za download...
Moze se pokusat al 90% da ce uspijet a 100% da ne,to je moje misljenje..

Server će vjerojatno bit dvojezični , ima šanse ako se sve sredi , nismo mi neki sada početnici da samo uzmemo domenu uskriptamo 2,3 stvari napišemo opis u 2 redaka i otvorimo server.

Ma nisam reko da ste pocetnici koji urade 2 stvari i otvore nego ti govorim da jedino rp moze uspijet...probajte vi mada ne znam ni koja je svrha tog cops robbersa bio sam jednom igro i nisam bas skontao..
[/center]

Ja sam prosli mjesec planirao otvoriti CnR server, prvi na Balkanu, no zbog mog malog znanja u skriptanju sam odusato. Inace oko 1.5 godinu sam igrao na Los Santos RolePlay Cops And Robers.

Ako budete otvarali, zovite mene, imam dosta ideja za te servere, te za mape.
Last nick: Vectro64

Citat: www.sl-gaming.info Reggie poslato Decembar 27, 2011, 19:10:54 POSLE PODNE
Ma nisam reko da ste pocetnici koji urade 2 stvari i otvore nego ti govorim da jedino rp moze uspijet...probajte vi mada ne znam ni koja je svrha tog cops robbersa bio sam jednom igro i nisam bas skontao..

Jesmo rekli da ćemo stavit i dvojezičnu skriptu, ako će bit potrebno? Znamo mi šta radimo, ne brini. ;)

Last nick: Paradox

Ja bi' sigurno igr'o. :D
Jer sam prestao RP servere igrati.

zašto ne? ako imate volje uradite dobar gm i to što si rekao za dvojezičnu skriptu.. bit će i "stranih" igrača 100%(mislim da je taj drugi jezik ENG :P)

odlicna ideja  :)
malo za promjenu od DM/RP servera  :D

poznaticovik

Eto mi se još dogovaramo , sad kolika bude zainteresiranost , ugl. da ti kažem neće ti ni RP server uspijeti , ako ga loše organiziraš.

Karike - drugi jezik je albanski.
Poslednja Izmena: Decembar 27, 2011, 20:04:35 POSLE PODNE od matt!

Citat: matt! poslato Decembar 27, 2011, 20:03:43 POSLE PODNE
Karike - drugi jezik je albanski.

oni igraju samp uopce? haha xD


ma ja bi igro i vjerujem da cete uspjet..

ja sam za :D


"Lijepo je to sve,al mislim da nema sanse da uspijete svi skoro igraju RP rjetko ko igra to.
Jedino sto ce na kraju ostat je mod za download...
Moze se pokusat al 90% da ce uspijet a 100% da ne,to je moje misljenje.."

90% + 100% = 190%

Poslednja Izmena: Decembar 27, 2011, 21:59:31 POSLE PODNE od Kudrow

PING GAMING
Gaming Community

Forum Nickname: Kudrow
Forum Status: Super Moderator
Postova: 50+
Karma: +8/-0
Online serveri: CS 1.6, COD 4
URL Foruma: www.ping-gaming.com
Vlasnik Community-a: Korda



Zlatan_Ibrahimovic

treba jedan C'n'R otvarat

ja sam namjeravao tdm,zombie,truck,cnr pa su vecina od tih modova objavljeni

poznaticovik

Post ti nema logike. Opće ti taj trollface neide uz to i dalje mi se neda komentirati

Čekamo još odgovara , pa ćemo se javiti za lock i konačnu odluku.


Citat: www.sl-gaming.info Reggie poslato Decembar 27, 2011, 18:26:39 POSLE PODNE
Lijepo je to sve,al mislim da nema sanse da uspijete svi skoro igraju RP rjetko ko igra to.
Jedino sto ce na kraju ostat je mod za download...
Moze se pokusat al 90% da ce uspijet a 100% da ne,to je moje misljenje..

Da, slažem se. Večina igrača na "Balkanu" igra samo Roleplay... Nažalost, tu smo zastarjeli.