FG - RP Opis

Započeo Snich, Decembar 26, 2011, 23:42:23 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.


Snich

- Samo da nagovjestim da smo privremeno uzeli drugi host jer KGB hosting nam jos nije dao panel.
- Uzeli smo drugi host cisto da ispostujem obecano otvorenje, kada dodje IP od KGB hostinga, bit ce promjena IP adrese, sve u svemu bit ce informacija ...  8)

- Znaci otvorenje je veceras u 20:00 sati.  ;)

Mr.Gagi

Sretno Snich i hvala za credits-e :)

Sretno !!

-------------------------------------------------------------------------------
Forum Name:Bood Blos
Age:19
Zanimanje:Mapper
Rank:Transformer

-------------------------------------------------------------------------------
Tražite Mappera,Primam Narudžbe u PM(Privat Messages)!
Trebate Forum,neznate ga sastavit,tu sam slažem php,smf,mybb!!
-------------------------------------------------------------------------------------
Neznate,ubaciti GameMod,u svoj server,kontaktirajte me  na PM!!

srecno, samo zamjeni u opisu gore umjesto onoga uskoro stavi ip  ;)

vidimo se na otvaranju  :)




Ne mogu doci na otvorenje,G-recordZ ima nastup veceras.  ;)

ja ti zelim svu srecu ali neznam kako ces privuci ljude kada ste do sada 20 puta otvorili i zatvorili server, bar ja zbog toga nezelim doci na server :/




The true terrorists of our world do not meet at the docks at midnight, or scream "Allahu Akbar" before some violent action.
The true terrorists of our world wear 5000 dollar suits and work in the highest positions of finance, government and business.


Snich

Citat: cikapk_ poslato Decembar 30, 2011, 17:08:36 POSLE PODNE
ja ti zelim svu srecu ali neznam kako ces privuci ljude kada ste do sada 20 puta otvorili i zatvorili server, bar ja zbog toga nezelim doci na server :/
Hvala na "svoj sreci", kome se moj server svidi doci ce, kome ne "kao tebi" nece.
okle ti  ideja da 20 x otvaramo server, sigurno nije 20 put  ???
Tebi svaka cast i nemoj doci na otvorenje  :)

nezelim nikakvu svaÄ'u i nemoj me krivo svatit,al ono igrao sam jedno vrijeme kod vas i server se zatvorio, svo ulozeno vrijeme otislo u vodu




The true terrorists of our world do not meet at the docks at midnight, or scream "Allahu Akbar" before some violent action.
The true terrorists of our world wear 5000 dollar suits and work in the highest positions of finance, government and business.


Sretno ti Snich,napokon je dosao ovaj dan da se otvori FG
Nadam se da cete sada ici do kraja,dok ne ispunite vase snove
Vidimo se veceras na otvaranju ;)

Snich

Citat: Sch0pEr poslato Decembar 30, 2011, 17:22:30 POSLE PODNE
Sretno ti Snich,napokon je dosao ovaj dan da se otvori FG
Nadam se da cete sada ici do kraja,dok ne ispunite vase snove
Vidimo se veceras na otvaranju ;)
Hvala kralju, uzivaj ..

Citatnezelim nikakvu svaÄ'u i nemoj me krivo svatit,al ono igrao sam jedno vrijeme kod vas i server se zatvorio, svo ulozeno vrijeme otislo u vodu
Server se zatvorio s razlogom, a ako si bio stalan clan FG Communitya uvjeren sam da znas koji su razlozi, jer bilo ih je vise.
Ovog puta sa sigurnoscu govorim da FG ide do kraja, znaci nema zatvaranja, "nikad ne reci nikad" ali ovog puta je drukcija buducnost ovog Communitya  :-*
PEACE...

a ako je tako 100 % onda se vidimo ;*




The true terrorists of our world do not meet at the docks at midnight, or scream "Allahu Akbar" before some violent action.
The true terrorists of our world wear 5000 dollar suits and work in the highest positions of finance, government and business.