[Pomoc] BU GameMod

Započeo Tong1950Po, Decembar 21, 2011, 21:09:12 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: B-U
Detaljan opis problema: Iman 4 Problema! 1. Ja udem na kucni server upalim GameMod sve dobro radi onda ne mogu vidit objekte dobro jedino kad se skroz izbliza priblizim onda ih vidim! 2. Zanima me ja idem u BU gamemod da promjenim spawn sve lipo unesme pawno onda pawno coplit! Idem ponovo upalit server  spawna mi se kako je i prije nije na moje zeljeno misto koje sam ja tija a lipo sam radija sve kako tribalo ici! 3. Zanima me kad na BU kad se regist pa krene oni tut pokaziva mista! Naprimjer di je PD, Di su novnirai di je MD itd. Ja bi jednu zelija prominit da prikaze drugo misto! Ako me kuzi te?4. Zanima me kad se ide regis na BU Pa pita koje si godiste? Ja bi zelija da mi se otvori oni cni porzor i pise Koliko godina imas a ja da izaberem! HVALA!
Dio skripte:.....
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):.....
Trazim Skriptera! Nagrada Head Admin

Za prvo moras skinuti Streamer ;)
Za drugo moras promjenit sve koridinate Spawn-a.
Za trece moras nabavit kordinate i onda trazis ono gdje zelis promjenit . upises samo [pTut i naci ce ti i samo promjenis kordinate ;)
Za cetvrto imas tutorial na ovome forumu malo trazi .
Mike Marquez | House of Rave is Trippy Place ! |

Za prvo jeli mi mis dat link di mogu skinit kako da ubacim u game mod HVALA!
Trazim Skriptera! Nagrada Head Admin

Jel ima neko download link za gamemod balkan underground
Balkan Online Public CS 1.6
IP:188.40.52.207:27027
Forum: www.cs-balkanonline.site40.net
Posjetite nas......



Oceli meni neko pomoc ili nece :S
Trazim Skriptera! Nagrada Head Admin

Za objekti skini MidoStream.inc ,a ovo ostalo potrazi tutorijale imas ih  :)

Mos li mi dat link di da ga skinem i kako da ga ubacim u pawno?
Trazim Skriptera! Nagrada Head Admin

Vako nesto iskreno da napisem vam... nekuzim se brate u ovo sto si ti trazioo.. jedino sto znam je da trebas neki bolji streamer... ali ako mu vec ocete objasnit... daj te mu link gdje ima tut za to.. kako sta gdje.. a nenapisete uradi to to to toto to to ottotoot oti to.. i on stoji i gleda WTF.. i gubi volju za radamo
[align=center]

[/align]

Citat: [BU]Lukas poslato Decembar 21, 2011, 21:34:36 POSLE PODNE
Za objekti skini MidoStream.inc ,a ovo ostalo potrazi tutorijale imas ih  :)

Pa bas zato sto ima MidoStreamer nece da mu radi...


http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=102865&highlight=Incognito%27s+streamer

skini ovaj streamer, uradi kako ti tamo pise, ako nerazumes, imas na ovom forumu search+tutoriale, ako ni tad neskapiras, pitaj...

Ovdje ne pise di da ubacim u pawno pocetnik sam! Nezna pod kojim naslovom da ubacim :S
Trazim Skriptera! Nagrada Head Admin

na pocetku skripte ti ima ovako #include <a_samp> ispod zadnjeg tog #include-a ubaci ovo: #include <streamer> . u server.cfg dodaj plugins streamer i streamer.inc stavi u pawno/includes folder i to je to ;) i sve objekte i pickupe radis ovako: CreateDynamicObject () ili CreateDynamicPickup ()
Mike Marquez | House of Rave is Trippy Place ! |

Sva mi je jasno ali u server cfg kako da upisem tocno?
Trazim Skriptera! Nagrada Head Admin

Restart server i onda skiini Streamer mozda ces tad da vidis objekte :D
UPDATE MEXICO GENIUS