{Skidanje cupavog majmuna}

Započeo Dusa, Decembar 21, 2011, 21:05:07 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ako je moguce da gospodin Koksidlo skloni tog cupavog majmuna sa slike... Da ne traumira ljude... Taj covjek je cisti dokaz da je covjek nastao od majmuna ljudi ga se plase... Pa ako je moguce da se taj cupavi majmun skine....



Ali u ostalom on smije da stavlja te cupave majmune kao svoju sliku a pojedini ljudi nesmiju da stave kao npr Ratka Mladic govorite kako su nacionalni a on kada stavi tog cupavog vehabiju nije nacionalan zapitajte se malo... Djuro usput mi i ti popusi kurac... Pozdrav <3

Idi na lijecenje...
Poslednja Izmena: Decembar 21, 2011, 21:15:41 POSLE PODNE od [PG] Pacino
Just one more time.

vlado_plavsic

Hmm,Ja nosim sliku Pokojnog Patriojarha Pavla vec mesec dana i niko mi ni jednu rec nije rekao tako da...

btw Idi leci se...

Kada muškarac priča ženi bezobrazne stvari, to je seksualno uznemiravanje…
A kada žena to radi muškarcu to je 2 eura+PDV po minuti. :D



znate ko vam je to
to vam je neki maficin oni tamo na BA stalno govore protiv djure

cristiane

Citat: Dusa poslato Decembar 21, 2011, 21:05:07 POSLE PODNE
Ako je moguce da gospodin Koksidlo skloni tog cupavog [cenzura]a sa slike...
A jel? Izvini, ali to je nemoguće.

Citat: Dusa poslato Decembar 21, 2011, 21:05:07 POSLE PODNE
Da ne traumira ljude...
Ako si ti se istraumirao, ne znači da su i ostali.
Ali prije bih rekao da te istramirao ovaj čupo,



možda da te on i pravio, pa si takav nepismen.


Citat: Dusa poslato Decembar 21, 2011, 21:05:07 POSLE PODNE
Ali u ostalom on smije da stavlja te cupave [cenzura]e kao svoju sliku a pojedini ljudi nesmiju da stave kao npr Ratka Mladic govorite kako su nacionalni a on kada stavi tog cupavog vehabiju nije nacionalan zapitajte se malo...
Mislim da je tvoj problem, nepismenost, nekultura, ujedno i glu*p si ko konj. MijeÅ¡aÅ¡ vjeru sa nacijom, ovaj čovjek nije nikakav vehabija, niti je kakav ratni zločinaca. Ovo je jedan od najbolji svjetski islamski učenjaka, Sheikh Mishary Rashed Alafasy i on mi je uzor. MeÄ'utim tebi je uzor jedan  zločinac koji je pobio hiljadama nedužni ljudi, ali svakako ja nemam niÅ¡ta protiv toga, samo nećeÅ¡ ovdje to ispoljavati niti ko drugi.
ÄŒovjek ako ima bradu ne mora značiti da je vehabija, naprotiv ovakvi ljudi sa bradama su istinski vjernici (inaće brade u Islamu su sunnet i iskuÅ¡enje za muslimane), da, ima vehabija u BiH i ja sam protiv njih, jer unose u vjeru neke novotarije i remete mir u ovoj državi, tako da daleko od tog da postavim jednog vehabiju na svoj profil, meÄ'utim daleko i od tog da ti razumijeÅ¡ sve Å¡to sam rekao, jer koeficijent inteligencije ti je na čistoj nuli, ali nisi ti kriv, krivi su ti roditelji Å¡to te vaspitaÅ¡e takvog, u jednu ruku mogu reći da mi te i žao.

Citat: [TX]Vlado_Plavsic aka Plavsa poslato Decembar 21, 2011, 21:23:42 POSLE PODNE
Hmm,Ja nosim sliku Pokojnog Patriojarha Pavla vec mesec dana i niko mi ni jednu rec nije rekao tako da...
Upravo tako, postavljajte vjersko Å¡ta vam padne na pamet, krst, Papu, Isusa, meni je svejedno.
Ali dok sam ja ovdje sliku ratnog zločinca nećete postaviti na ovaj forum.

Citat: Talavander poslato Decembar 21, 2011, 21:57:33 POSLE PODNE
To je verovatno ovaj nindža :D

http://balkan-samp.com/forum/index.php?action=profile;u=8706
Nije. Znam ja dobro ko je ova osoba, al svakako da će provjeriti i administrator raspon IP adrese.