Glavni razgovor #13

Započeo ...Neno..., Decembar 03, 2011, 11:34:08 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Predlozite mu na PM ko ima kakav predlog sta bi mogao da napravi oko tutorijala...

EDIT:

Procitajte opet glavna pravila foruma, dodato novo pravila o Glavnom Razgovoru pod "Pravila Postanja": http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=7045.0#post_main_50
Poslednja Izmena: Januar 08, 2012, 14:14:35 POSLE PODNE od [TL:RP] Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Pa sta je ovo u "Razgovori u vezi PAWN - skriptanja preko 50 (nisam isao dalje) neresenih tema. Jel rade tamo moderatori nesto, mogli bi da ih smenite ako ne rade ..

Citat: Razer poslato Januar 08, 2012, 15:08:56 POSLE PODNE
Pa sta je ovo u "Razgovori u vezi PAWN - skriptanja preko 50 (nisam isao dalje) neresenih tema. Jel rade tamo moderatori nesto, mogli bi da ih smenite ako ne rade ..
aj sad mi je vise dosta i tebe i Gottia koji serete a da mozda pogledate u te teme koje nisu pod kljucem zadnji post ?? u svakoj temi su dobili odgovor samo ti koji postave temu ne odgovaraju poslije...
Prvo pogledaj moju statistiku i teme u kojima pomaze a onda seri tu po nama i to nije vas posao da se mijesate nego s moderatora i administratora...

Citat: [TG]$--L84S--$ poslato Januar 08, 2012, 15:11:18 POSLE PODNE
Citat: Razer poslato Januar 08, 2012, 15:08:56 POSLE PODNE
Pa sta je ovo u "Razgovori u vezi PAWN - skriptanja preko 50 (nisam isao dalje) neresenih tema. Jel rade tamo moderatori nesto, mogli bi da ih smenite ako ne rade ..
aj sad mi je vise dosta i tebe i Gottia koji serete a da mozda pogledate u te teme koje nisu pod kljucem zadnji post ?? u svakoj temi su dobili odgovor samo ti koji postave temu ne odgovaraju poslije...
Prvo pogledaj moju statistiku i teme u kojima pomaze a onda seri tu po nama i to nije vas posao da se mijesate nego s moderatora i administratora...

Pripazi na recnik malo, imas opomenu!
Razer: Neno se brine o moderatorima pa ako imas neku primedbu posalji mu na PM!






Inace idem malo kasnije kod sestre, nece me biti do srede popodne/uvece, dao mi je Chris opravdano odsustvo :D Tako da nemojte da pravite glu*osti po forumu :D

EDIT:

Dosta vise o tim moderatorima, to nije za glavni chat i nije vas problem, 1 post sam obrisao, sledeci put ide kazna!
Poslednja Izmena: Januar 08, 2012, 15:19:21 POSLE PODNE od [TL:RP] Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Januar 08, 2012, 15:17:16 POSLE PODNE
Citat: [TG]$--L84S--$ poslato Januar 08, 2012, 15:11:18 POSLE PODNE
Citat: Razer poslato Januar 08, 2012, 15:08:56 POSLE PODNE
Pa sta je ovo u "Razgovori u vezi PAWN - skriptanja preko 50 (nisam isao dalje) neresenih tema. Jel rade tamo moderatori nesto, mogli bi da ih smenite ako ne rade ..
aj sad mi je vise dosta i tebe i Gottia koji serete a da mozda pogledate u te teme koje nisu pod kljucem zadnji post ?? u svakoj temi su dobili odgovor samo ti koji postave temu ne odgovaraju poslije...
Prvo pogledaj moju statistiku i teme u kojima pomaze a onda seri tu po nama i to nije vas posao da se mijesate nego s moderatora i administratora...

Pripazi na recnik malo, imas opomenu!
Razer: Neno se brine o moderatorima pa ako imas neku primedbu posalji mu na PM!






Inace idem malo kasnije kod sestre, nece me biti do srede popodne/uvece, dao mi je Chris opravdano odsustvo :D Tako da nemojte da pravite glu*osti po forumu :D

EDIT:

Dosta vise o tim moderatorima, to nije za glavni chat i nije vas problem, 1 post sam obrisao, sledeci put ide kazna!

ne , ne sad cemo to rijesiti inace ne volim postati u GL chat ali sad mi je pukao film  :
Citathttp://balkan-samp.com/forum/index.php?board=11.0

PAWN Pdf 19 stranica otkljucanih tema (neresenih), u proseku 2-4 zakljucanih na svakoj stranici, vracajte Gagija i eXtremea  

EDIT: Ninex, imas PM

Evo i tvoj post sta si takoder govorio o mom pdf-u....
moj odgovor imas iznad a i dokazi :

Razgovor u vezi PAWN-skriptanja 1005
SA:MP slike & video 101
Filterskripte & include fajlovi 50
SA:MP server oglasi 49
Offtopik 41
Gamemode skripte 37
SA:MP mape 37
Tutoriali u vezi SA:MP-a 34
MTA sekcija (pomoć u vezi MTA moda) 32
Općenito o SA:MP-u 31


i dalje vrijedi sve sta sam rekao u prosloj postu  ;)
Citat
Pripazi na recnik malo, imas opomenu!
Reci sta sam sada dobio opomenu sto sam iznio svoje misljenje  ??
Poslednja Izmena: Januar 08, 2012, 15:27:46 POSLE PODNE od [TG]$--L84S--$

Citat: [TG]$--L84S--$ poslato Januar 08, 2012, 15:11:18 POSLE PODNE
i Gottia koji serete
a onda seri tu

Nemoj da mi se pravis pametan vise, lepo sam te opomenuo a ti shvati to kako hoces..
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Smanjiite pucanje filmova, a to Å¡to je vas moderatore netko prozvo jer nema pojma o skriptanju to nije uvreda nego pohvala ili pak ljubomora.  :D
I nemojte mislit sad je otišo gotti i nema nas ko banat, pa eto da se javim! Znači tu sam.

J4€k

Ne pravi se on pametan sto nevidis da u svakoj temi je pomogao ljudima i sto ima veze sto nije zakljucao temu sto ako covjek ima jos nesto pitati a on zakljuca temu ... da mu sad pune inbox ili sta ?
Prestanite s ovim vise

Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Januar 08, 2012, 15:29:32 POSLE PODNE
Citat: [TG]$--L84S--$ poslato Januar 08, 2012, 15:11:18 POSLE PODNE
i Gottia koji serete
a onda seri tu

Nemoj da mi se pravis pametan vise, lepo sam te opomenuo a ti shvati to kako hoces..
Ma jeli ti ces mi reci da se pravim pametan ??

Evo ti si s mod. skini mi moderatora i stavi po tvom misljenju onom kojemu zasluzuje posto si i ti prigovarao pa rijesili stvar ;) ...

Citat: [TG]$--L84S--$ poslato Januar 08, 2012, 15:32:20 POSLE PODNE
Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Januar 08, 2012, 15:29:32 POSLE PODNE
Citat: [TG]$--L84S--$ poslato Januar 08, 2012, 15:11:18 POSLE PODNE
i Gottia koji serete
a onda seri tu

Nemoj da mi se pravis pametan vise, lepo sam te opomenuo a ti shvati to kako hoces..
Ma jeli ti ces mi reci da se pravim pametan ??

Evo ti si s mod. skini mi moderatora i stavi po tvom misljenju onom kojemu zasluzuje posto si i ti prigovarao pa rijesili stvar ;) ...


1. nemam opciju da ti skinem moderatora
2. nemam nameru da potezem da ti se skine moderator
3. kraj price, ako imas nesto sa Razerom raspravite na PM

Citat: .::[Raven]::.(J4â,¬k) poslato Januar 08, 2012, 15:31:13 POSLE PODNE
Ne pravi se on pametan sto nevidis da u svakoj temi je pomogao ljudima i sto ima veze sto nije zakljucao temu sto ako covjek ima jos nesto pitati a on zakljuca temu ... da mu sad pune inbox ili sta ?
Prestanite s ovim vise

Jel se bodes ti? Obrisao sam ti 1 post jer se mesas gde ti nije mesto i editao sam svoj post da se ne mesate vise a ti opet postas ?! Sta si ti ovde da pricas da neko prestane sa necim? Lepo sam te upozorio 1. put i rekao da cu kaznjavati, ali ajde necu ti ni sada nista, lepo sam ti rekao shvati ovo kao dobronamernu opomenu a ne da me napadas odmah..

Citat: [RS] K4[Я]!K3â,,¢ poslato Januar 08, 2012, 15:30:09 POSLE PODNE
Smanjiite pucanje filmova, a to Å¡to je vas moderatore netko prozvo jer nema pojma o skriptanju to nije uvreda nego pohvala ili pak ljubomora.  :D
I nemojte mislit sad je otišo gotti i nema nas ko banat, pa eto da se javim! Znači tu sam.

Nisam jos otisao, a i tamo ako ima wirelessa (50% da ima 50% da nema) ja cu biti na forumu. ;)
Poslednja Izmena: Januar 08, 2012, 15:35:59 POSLE PODNE od [TL:RP] Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

...Neno...

e dosta je bilo,sto jest jest,lockam temu do 20:00h,odmorite malo mozgove.. 8)

Youtube neradi!  :D

Http/1.1 Service Unavailable

Eto  20:00 je UNLOCK CHAT!
Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer


Zlatan_Ibrahimovic

Evo da ja prvi postam u ponovo unlockanom chatu :)

Sergio_Don

Uskoro 1. Balkanski MTA RolePlay server  Vise o tome danas/sutra!!!
Moci cete vidjeti neke od boljih mogucnosti koje samp ne nudi!!!