Glavni razgovor #13

Započeo ...Neno..., Decembar 03, 2011, 11:34:08 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

cristiane

Citat: [AG] Makaveli aka Make poslato Decembar 09, 2011, 23:07:56 POSLE PODNE
Poslacu ti na PM. Hvala!
Šteta što ja moram ti javno odgovoriti pred ostalim korisnicima, a i javno sam tražio tvoj odgovor. Za godine sam te pitao samo da vidim koliko ustvari ti istinu govoriš, jer uvijek vidim da u tvojim postovima ima dosta čudni stvari i sigurno (-ne)istine.

Citat: [AG] Makaveli aka Make poslato Decembar 09, 2011, 23:12:17 POSLE PODNE
15, eto neka svi znaju,
Sada znamo, a do sad smo znali da si imao 21, al šta ćeš, godine prolaze. ::)

Citat: [AG] Makaveli aka Make poslato Decembar 09, 2011, 23:12:17 POSLE PODNE
ocete da sad i jos tem u Offtopicu otvaram da kazem?
Ne, nema potrebe, sve si nam rekao.

Sada ćeš izgubiti status moderatora, a i vjerovatno i ban ćeš dobiti, ne zbog ove laži oko godina u ovoj temi i putem privatne poruke, već si lagao i u prijavama za moderatora.

Citat
Citat: [AG] Makaveli aka Make poslato Avgust 18, 2011, 11:42:42 PRE PODNE
Koliko imate godina:21
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: Imam svoj SMF forum, odlicno.
Forum na kojem želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum):Opcenito o SA:MP-u
Zašto baš Vi?:
Pa, trudim se da pomognem ovom forumu.Inace sam veoma aktivan, svaki dan po oko 66 sati visim na forumu i pomazem ostalima. Iako ovo nije moj najomiljeniji forum, vec 3 ali ostala prva dva su zauzeta, a to su Slike i Video i SA:MP server oglasi, i Offtopic, no odlucio sam se za ovaj jer znam da je najtezi i mogu se upustiti u tu avanturu jer znam da to mogu raditi.

Realno, na čudan način si i dobio moderatora, nakon 4 mjeseca poslije tvoje registracije dobio si moderatora, u kandidaturi gdje se prijavilo veći broj korisnika sa mnogo većom statistikom od tvoje, al kad pogledam ko je birao moderatora i tvoj prefiks u tvojim nickom, nije ni čudno.


Tvoja privatna poruka:
Citat
Citat: [AG] Makaveli aka Make poslato Decembar 09, 2011, 23:10:10 POSLE PODNE
Sad cu 16, a imao sam14ipo kad sam dobio Admina na NGRP, ali sam nakon tri sedmice odustao zbog toga sto je veoma velik pritisak i otisao malo na FUN/DM servere, naletio na balkan-samp i poceo opet igrati Roleplay.

A inace je prije bilo pravilo da mozes biti admin tamo ako imas vise od 15 godina, ali su malo udstupili, barem je tako bilo, nisam bio dugo tamo.

TakoÄ'e pogledaj i svoj potpis, zadnji put si ga uredio kad si imao 21 godinu, pa ispravi na 15.

Citat: [AG] Makaveli aka Make poslato Decembar 09, 2011, 21:16:33 POSLE PODNE
Ovako, ja sam bio admin na NGRP i sad cu vam reci zasto Next Generation ima toliko igraca(davno sam igrao tamo i otisao, jer nije moguce izdrzat toliki pritisak):
Kao prvo, dosta se reklamiraju. Inace Owner NGRP-a sad ima 28 godina i skripta odlicno! Oni imaju citavu firmu gdje svi zajedno mappaju, skriptaju rade na masinama, forumu i slicno, to im je posao. Imaju citav Marketing Team, koji radi profesionalno i svi su profesionalci. Ugl. znam i da zena od Helrera(on je owner) radi kao Graphic Designer(cudno ali istinito). Oni su kao firma, koja cini oko 40 radnika. Skripta im je odlicna jer takodje rade profesionalci. Znam da mnogi nece vjerovati, pogotovo da sam tamo bio admin, ali stvarno je tako.

http://www.youtube.com/watch?v=qOTJpLuIv34

pjesma sve govori...

...Neno...

Auu zoki,pjesma zakon iako je nisam sluso  :D :D :D COMBE  ???

Citat: ...Neno... poslato Decembar 09, 2011, 23:47:50 POSLE PODNE
pjesma zakon iako je nisam sluso

Pa ti si zajebo Cak Norisa, znas da je pesma zakon iako je nisi cuo. :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

...Neno...

Citat: Gotti747 poslato Decembar 09, 2011, 23:49:14 POSLE PODNE
Citat: ...Neno... poslato Decembar 09, 2011, 23:47:50 POSLE PODNE
pjesma zakon iako je nisam sluso

Pa ti si zajebo Cak Norisa, znas da je pesma zakon iako je nisi cuo. :D
To ti samo ja mogu,ipak combe pjeva ko slavulj iako ga nisam nikad sluso kak pjeva  :D

Kakih ljudi ispričavam se djece ima , pa nemoÅ¡ mi tako lagati , baÅ¡ gledam postove prije kada lik napiÅ¡e da ide u Å¡kolu a ovaj ga pita kako joÅ¡  ideÅ¡ u Å¡kolu 21 godinu imaÅ¡ :D
"I'm a loser and a user so I don't need no accuser" - Billie Joe Armstrong

Citat: ...Neno... poslato Decembar 09, 2011, 23:50:54 POSLE PODNE
Citat: Gotti747 poslato Decembar 09, 2011, 23:49:14 POSLE PODNE
Citat: ...Neno... poslato Decembar 09, 2011, 23:47:50 POSLE PODNE
pjesma zakon iako je nisam sluso

Pa ti si zajebo Cak Norisa, znas da je pesma zakon iako je nisi cuo. :D
To ti samo ja mogu,ipak combe pjeva ko slavulj iako ga nisam nikad sluso kak pjeva  :D

Ma kakav "Combe", pusti Semsu d'izginemo http://www.youtube.com/watch?v=RpbEMpyhWkY :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

...Neno...

Citat: I've Got All This Ringing In My Ears And None On My Fingers poslato Decembar 09, 2011, 23:51:21 POSLE PODNE
Kakih ljudi ispričavam se djece ima , pa nemoš mi tako lagati , baš gledam postove prije kada lik napiše da ide u školu a ovaj ga pita kako još  ideš u školu 21 godinu imaš :D
Ma on bi trebao sa combetom i refkom zajedno u grupu vreli penis  :D :D no dobro dosta o njemu :P
Poslednja Izmena: Decembar 09, 2011, 23:53:20 POSLE PODNE od ...Neno...

e ljudi de mi predlozite neki freeroam samp server, da nije prazan da igra pokoji balkanac, i da nije napucan sa nekim stunt mapama...

IP mi saljite na PM tnx :)

Upozorenje - dok ste pisali poruku netko je poslao novi odgovor. Možda trebate revidirati svoju poruku.
Citat: ...Neno... poslato Decembar 09, 2011, 23:47:50 POSLE PODNE
pjesma zakon iako je nisam sluso

HAHHAHAH Fail xD
Upozorenje - dok ste pisali poruku netko je poslao novi odgovor. Možda trebate revidirati svoju poruku.

Citat: Gotti747 poslato Decembar 09, 2011, 23:51:55 POSLE PODNE

To ti samo ja mogu,ipak combe pjeva ko slavulj iako ga nisam nikad sluso kak pjeva  :D

Ma kakav "Combe", pusti Semsu d'izginemo http://www.youtube.com/watch?v=RpbEMpyhWkY :D

[/quote]

http://www.youtube.com/watch?v=h2zld2kB6uQ&feature=related YEAH xD

Upozorenje - dok ste pisali poruku netko je poslao novi odgovor. Možda trebate revidirati svoju poruku.

Citat: ...Neno... poslato Decembar 09, 2011, 23:52:47 POSLE PODNE
Citat: I've Got All This Ringing In My Ears And None On My Fingers poslato Decembar 09, 2011, 23:51:21 POSLE PODNE
Kakih ljudi ispričavam se djece ima , pa nemoÅ¡ mi tako lagati , baÅ¡ gledam postove prije kada lik napiÅ¡e da ide u Å¡kolu a ovaj ga pita kako joÅ¡  ideÅ¡ u Å¡kolu 21 godinu imaÅ¡ :D
Ma on bi trebao sa combetom i refkom zajedno u grupu vreli penis  :D :D no dobro dosta o njemu :P

pozdravio te Sinisa xD


BTW : http://www.youtube.com/watch?v=F2WKhPxpc0k&feature=related

HAHAHHAHHAHAHAHHAHAH FAIL! xD


AU rasturaaa xD
Poslednja Izmena: Decembar 09, 2011, 23:58:34 POSLE PODNE od panameR.
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Ajde sad ozbiljno, zato sto je Koksildo "isterao pravdu" sad ste svi protiv Makavelija i treba ga obesiti jer je lagao za godine, zar ne? Mozda je imao neke svoje razloge za to, sta ja znam.

Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Ajde nek neko kaze ko ovo nije nijednom pokuso xD

Poslednja Izmena: Decembar 10, 2011, 00:08:16 PRE PODNE od panameR.
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: Gotti747 poslato Decembar 10, 2011, 00:06:14 PRE PODNE
Ajde sad ozbiljno, zato sto je Koksildo "isterao pravdu" sad ste svi protiv Makavelija i treba ga obesiti jer je lagao za godine, zar ne? Mozda je imao neke svoje razloge za to, sta ja znam.


haha bravo gotti,kako lepo objasnjeno u par koraka ...:)


Citatpjesma zakon iako je nisam sluso
Neno car,hahahahahaha  8)


Citat: panameR. poslato Decembar 10, 2011, 00:07:21 PRE PODNE
Ajde nek neko kaze ko ovo nije nijednom pokuso xD


Radio i to mnogo puta ! :D
Poslednja Izmena: Decembar 10, 2011, 00:13:23 PRE PODNE od Nxidza

oce ko cut moj pjesnicki rad  ;D

Jedne zime
Vrucine teske
Mrtvac je na konju
Jahao pjeske

ocjenite 1-10

Paco

pjevas ko slavuj sa operisanim krajnicima xD

Paco

hahahahahh a staces evo jedna zagonetka za vas

Muskarac ga ima,zena ga prima,pop ga nekoristi?!?!?  (nije ono sto vi mislite)
Poslednja Izmena: Decembar 10, 2011, 10:01:55 PRE PODNE od ρα¢σ_ѕιχχ