Glavni razgovor #13

Započeo ...Neno..., Decembar 03, 2011, 11:34:08 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

/save [ime classa optional]
Poslednja Izmena: Decembar 09, 2011, 15:18:21 POSLE PODNE od I've Got All This Ringing In My Ears And None On My Fingers
"I'm a loser and a user so I don't need no accuser" - Billie Joe Armstrong

J4€k

Netrebate sad svaki citate uzimati pa tri posta i cijela stranica odgovarajte bez citata
A sto se tice meni je to odlicno jedino : Jel se to on depilira xD nema dlaka  :-* ma salim se
i Btw jer su to Air Jordan   tenisice xD


J4€k

Ali jel se to sve moze podnijeti bez poteskoca toliko igraca 0.o
Sad neznam kako se ono zuvi ti vragovi (djson i sl.)
jer oni stvaraju probleme i vec pri 300 igraca a kamoli 800

Citat: .::[Raven]::.(J4â,¬k) poslato Decembar 09, 2011, 15:51:53 POSLE PODNE
Ali jel se to sve moze podnijeti bez poteskoca toliko igraca 0.o
Sad neznam kako se ono zuvi ti vragovi (djson i sl.)
jer oni stvaraju probleme i vec pri 300 igraca a kamoli 800

Ne stvaraju ako je dobro optimizirana skripta , uopće nije do saving systema nego do skripte općenito.
"I'm a loser and a user so I don't need no accuser" - Billie Joe Armstrong

Citat: [SL]Reggie poslato Decembar 09, 2011, 15:34:45 POSLE PODNE
Evo sad samp moze imati 800 igrača odjednom
http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=302503

odlicno :D. CH ima da i to obori :P

Citat: I've Got All This Ringing In My Ears And None On My Fingers poslato Decembar 09, 2011, 16:55:17 POSLE PODNE
Citat: .::[Raven]::.(J4â,¬k) poslato Decembar 09, 2011, 15:51:53 POSLE PODNE
Ali jel se to sve moze podnijeti bez poteskoca toliko igraca 0.o
Sad neznam kako se ono zuvi ti vragovi (djson i sl.)
jer oni stvaraju probleme i vec pri 300 igraca a kamoli 800

Ne stvaraju ako je dobro optimizirana skripta , uopće nije do saving systema nego do skripte općenito.

kako tebi nick na GF ?

Lagano je dići broj slotova to se jednostavno promjeni jedan broj u .cpp-u fajlu gdje je ta opcija. Problem je održat razuman sync sa toliko igrača. Treba optimizirat kod(source code) da podržava tolko igrača.




Sergio_Don

Koji server je najbolji na svijetu? u SA:MP-u?

Citat: [AG]Don_Sergio poslato Decembar 09, 2011, 19:32:05 POSLE PODNE
Koji server je najbolji na svijetu? u SA:MP-u?
Borba izmedu Next Generation Roleplay-a i Los Santos Roleplay-a se i dalje vodi  :D

Sergio_Don

Citat: [AG]Don_Johny poslato Decembar 09, 2011, 19:37:48 POSLE PODNE
Citat: [AG]Don_Sergio poslato Decembar 09, 2011, 19:32:05 POSLE PODNE
Koji server je najbolji na svijetu? u SA:MP-u?
Borba izmedu Next Generation Roleplay-a i Los Santos Roleplay-a se i dalje vodi  :D
IP?

Paco

Najbolji je Vallhala gaming ba to je najbolji RP xD ja tamo igram

Citat: [AG]Don_Sergio poslato Decembar 09, 2011, 19:38:35 POSLE PODNE
Citat: [AG]Don_Johny poslato Decembar 09, 2011, 19:37:48 POSLE PODNE
Citat: [AG]Don_Sergio poslato Decembar 09, 2011, 19:32:05 POSLE PODNE
Koji server je najbolji na svijetu? u SA:MP-u?
Borba izmedu Next Generation Roleplay-a i Los Santos Roleplay-a se i dalje vodi  :D
IP?
jel se znas regat na LSRP ?
www.ls-rp.com
registriras se tu imas sva objasnjenja
i tek onda IG

Next generation je bolji od ls rp sto se tice igrača a sto s tice rp ni bliz..
[/center]

Ovako, ja sam bio admin na NGRP i sad cu vam reci zasto Next Generation ima toliko igraca(davno sam igrao tamo i otisao, jer nije moguce izdrzat toliki pritisak):
Kao prvo, dosta se reklamiraju. Inace Owner NGRP-a sad ima 28 godina i skripta odlicno! Oni imaju citavu firmu gdje svi zajedno mappaju, skriptaju rade na masinama, forumu i slicno, to im je posao. Imaju citav Marketing Team, koji radi profesionalno i svi su profesionalci. Ugl. znam i da zena od Helrera(on je owner) radi kao Graphic Designer(cudno ali istinito). Oni su kao firma, koja cini oko 40 radnika. Skripta im je odlicna jer takodje rade profesionalci. Znam da mnogi nece vjerovati, pogotovo da sam tamo bio admin, ali stvarno je tako.
Last nick: Vectro64

Citat: [AG] Makaveli aka Make poslato Decembar 09, 2011, 21:16:33 POSLE PODNE
Ovako, ja sam bio admin na NGRP i sad cu vam reci zasto Next Generation ima toliko igraca(davno sam igrao tamo i otisao, jer nije moguce izdrzat toliki pritisak):
Kao prvo, dosta se reklamiraju. Inace Owner NGRP-a sad ima 28 godina i skripta odlicno! Oni imaju citavu firmu gdje svi zajedno mappaju, skriptaju rade na masinama, forumu i slicno, to im je posao. Imaju citav Marketing Team, koji radi profesionalno i svi su profesionalci. Ugl. znam i da zena od Helrera(on je owner) radi kao Graphic Designer(cudno ali istinito). Oni su kao firma, koja cini oko 40 radnika. Skripta im je odlicna jer takodje rade profesionalci. Znam da mnogi nece vjerovati, pogotovo da sam tamo bio admin, ali stvarno je tako.
Pokrij se po ušima :) ništa osobno nemam protiv tebe al vit' će te ljudi šta pišeš.. :/