Glavni razgovor #13

Započeo ...Neno..., Decembar 03, 2011, 11:34:08 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

J4€k

kad nisi reklamirao nitko nebi ni znao da se otvorio da tu nisi postao

cristiane

Citat: [BD]Gagi poslato Decembar 04, 2011, 09:35:00 PRE PODNE
EDIT:
A i kao sto vidim u tom pdf je potreban neki moderator jer L84S nije toliko aktivan
Da nije dovoljno aktivan, sigurno bi  izgubio moderatora.

Dosta o moderatorima.

Citat: [SL]Reggie poslato Decembar 04, 2011, 09:32:00 PRE PODNE
Kad bi se ch prebacila na 0.3d osevapila bi se :D

Sta znaci "osevapila"?

::)  :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Paco

Citat: Gotti747 poslato Decembar 04, 2011, 11:07:06 PRE PODNE
Citat: [SL]Reggie poslato Decembar 04, 2011, 09:32:00 PRE PODNE
Kad bi se ch prebacila na 0.3d osevapila bi se :D

Sta znaci "osevapila"?

::)  :D

hhaha dobila sevapa tj.hmmm kako da ti objasnim vako to ti je kao nesto dobro uradila

Citat: !вÑ"!ρα¢σ_ѕιχχ poslato Decembar 04, 2011, 11:12:34 PRE PODNE
Citat: Gotti747 poslato Decembar 04, 2011, 11:07:06 PRE PODNE
Citat: [SL]Reggie poslato Decembar 04, 2011, 09:32:00 PRE PODNE
Kad bi se ch prebacila na 0.3d osevapila bi se :D

Sta znaci "osevapila"?

::)  :D

hhaha dobila sevapa tj.hmmm kako da ti objasnim vako to ti je kao nesto dobro uradila

Hvala, posto mi u Srbiji ne koristimo taj izraz (ili barem u mom kraju za ostale ne znam), pa mi je bilo cudno malo :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

J4€k

Ni ja nikad cuo za taj izraz  ???
Amo spamat malo Moramo ovaj chat prije nove godine napunit ;D

BTW jel vama neka cudna slova na Oficijalnom SAMP-u
Meni pise ovako
Ð"обро пожаловаÑ,ÑŒ .:[Jack]:..
sto bi bilo
Welcome .:[Jack]:..
Poslednja Izmena: Decembar 04, 2011, 11:24:40 PRE PODNE od .::[Raven]::.(J4€k)

Citat: Gotti747 poslato Decembar 04, 2011, 11:07:06 PRE PODNE
Citat: [SL]Reggie poslato Decembar 04, 2011, 09:32:00 PRE PODNE
Kad bi se ch prebacila na 0.3d osevapila bi se :D

Sta znaci "osevapila"?

::)  :D

Ma to je inače "muslimanski" izraz kaže Sevap odnosno dobro djelo, pa kaže Osevapio (učinio dobro djelo) ;)

Normalno da se ne koristi tamo kod vas hehe =)


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

Citat: Michael! poslato Decembar 04, 2011, 11:23:57 PRE PODNE
Citat: Gotti747 poslato Decembar 04, 2011, 11:07:06 PRE PODNE
Citat: [SL]Reggie poslato Decembar 04, 2011, 09:32:00 PRE PODNE
Kad bi se ch prebacila na 0.3d osevapila bi se :D

Sta znaci "osevapila"?

::)  :D

Ma to je inače "muslimanski" izraz kaže Sevap odnosno dobro djelo, pa kaže Osevapio (učinio dobro djelo) ;)

Normalno da se ne koristi tamo kod vas hehe =)

Nisam ni to znao da se koristi samo u Islamskoj veri, hvala :)

A to da ce uciniti dobro delo ako predje na 0.3d, naravno da je bolje da se uvek predje na novu verziju, samo mene zivcira to sto smognem snage da udjem jednom nedeljno na AdrenalineX kada mi je dosadno da se trkam malo, i vidim ja oni su na 0.3d, nista skinem ja 0.3d udjem, kasnije nemam sta da radim, rekoh ajd' da udjem malo na GeForce da vidim sta se radi u bandi, kad ono GF na 0.3c, i mrzelo me je da instaliram staru verziju opet, trebali bi svi serveri da predju uskoro :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Gotti747 poslato Decembar 04, 2011, 11:30:38 PRE PODNE
A to da ce uciniti dobro delo ako predje na 0.3d, naravno da je bolje da se uvek predje na novu verziju, samo mene zivcira to sto smognem snage da udjem jednom nedeljno na AdrenalineX kada mi je dosadno da se trkam malo, i vidim ja oni su na 0.3d, nista skinem ja 0.3d udjem, kasnije nemam sta da radim, rekoh ajd' da udjem malo na GeForce da vidim sta se radi u bandi, kad ono GF na 0.3c, i mrzelo me je da instaliram staru verziju opet, trebali bi svi serveri da predju uskoro :D

ma sigurno cekaju prvo da se CH prebaci,pa ce onda i drugi serveri....

btw hvala SVIMA na cestitkama za rodendan... :D

edito sam... za rodendan :D
Poslednja Izmena: Decembar 04, 2011, 13:27:31 POSLE PODNE od |W| KombinatoRâ„¢

Zlatan_Ibrahimovic

cim ovi glavni i najpoznatiji balkanski serveri predju na 0.3d, onda moram i ja :D

Citat: [SL]DJ LuxZillo poslato Decembar 04, 2011, 15:10:38 POSLE PODNE
cim ovi glavni i najpoznatiji balkanski serveri predju na 0.3d, onda moram i ja :D
Zašto ti nebi prvi prešao?
Ejdit: gonss i 10 Gostiju pregledava ovaj forum.
Poslednja Izmena: Decembar 04, 2011, 15:29:56 POSLE PODNE od gonss

Zlatan_Ibrahimovic

i da predjem sad ne bi bio prvi,a i ne da mi se,kad svi ne koriste 0.3d :D

a najjaca mi je ona stvar za radio...Samo zna li ko kako da sa nekog linka prebacim u ip za stream.

u jednom fsu sam vidio da bude neki ip 11.1.1.2 itd

i preko toga pjesmu prenosi,zna ko :D ?


...Neno...

GeForce je sad,a i cini mi se da ce i Los Balkan posto vec dugo Theo sprema onaj veliki update,pa je vjerovatno cekao novu verziju (0.3d).

Paco

Citat: ...Neno... poslato Decembar 04, 2011, 16:46:16 POSLE PODNE
GeForce je sad,a i cini mi se da ce i Los Balkan posto vec dugo Theo sprema onaj veliki update,pa je vjerovatno cekao novu verziju (0.3d).

Ja sam dugo igro na LB i nevjerujem da ce Theo staviti 0.3d ali svasta se moze desiti