Glavni razgovor #13

Započeo ...Neno..., Decembar 03, 2011, 11:34:08 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

J4€k

Citat: ρα¢σ_ѕιχχ poslato Januar 06, 2012, 13:25:36 POSLE PODNE
Sretno svima neka najbolji pobijeti tj.JA xD salim se  :-\

Paco tamo u prijavama si rekao da ti maknu onog jer nemas sto raditi . Uvijek se ima sto raditi samo smisli, ozivi taj pdf


Edit:Gle mene , sretno svima na prijavama

EDIT Paco sry xD ja brojim od grottia pdf i tvoje ;S , Izvinjavam se ali opet stoji ovo
Poslednja Izmena: Januar 06, 2012, 13:49:05 POSLE PODNE od .::[Raven]::.(J4€k)

Paco

Reko sam da ako dobijem od Samp serve roglasa da mi skinu i to je moj problem a ne vas  :-X I ja iamm samo jedan pdf a ne 3 omgg ili koliko si ti reko vec Raven xD ja imam samo jedan pdf
Poslednja Izmena: Januar 06, 2012, 13:44:46 POSLE PODNE od ρα¢σ_ѕιχχ

Dosta vise o prijavama za moderatore !
Ako imate da dodate jos nesto editujte si tamo post, a ne ovde da dopunjujete da ako imate 1 podforum da vam maknu taj a daju drugi..  :-\
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Paco

Ok gotti slusacemo te necemo odma probleme pravit xD Izvinite nece se vise ponovit  :'( :'( :'( :'( :'(

SoNNix

Moze mi netko rec koliko otprilike dode volan za PC a da ima brzine,gas,kocnicu,kunplug,zmigavce itd...Jel itko zna?? TO cu kupiti jel igram dosta igrica koji imaju veze s autima,motorima,kamionima itd.

Citat: SoNNixâ,,¢ poslato Januar 06, 2012, 13:56:40 POSLE PODNE
Moze mi netko rec koliko otprilike dode volan za PC a da ima brzine,gas,kocnicu,kunplug,zmigavce itd...Jel itko zna?? TO cu kupiti jel igram dosta igrica koji imaju veze s autima,motorima,kamionima itd.

HHAAHAHAHAHAHHAHAHAH!




RaÄ'e uzmi pravi auto i vozi :D
Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer


SoNNix

Citat: P!xel poslato Januar 06, 2012, 14:04:58 POSLE PODNE
Citat: SoNNixâ,,¢ poslato Januar 06, 2012, 13:56:40 POSLE PODNE
Moze mi netko rec koliko otprilike dode volan za PC a da ima brzine,gas,kocnicu,kunplug,zmigavce itd...Jel itko zna?? TO cu kupiti jel igram dosta igrica koji imaju veze s autima,motorima,kamionima itd.

HHAAHAHAHAHAHHAHAHAH!




RaÄ'e uzmi pravi auto i vozi :D

ma to vozam od oca ahah :))... triba mi nesto doma sta da radim kad je kisa i ruzno vrime :P

J4€k

sve ti zavisi mozes naci neke oko 100-200 kn itd

SoNNix

e ovakve kakve ja trazim nemos nac bas nigi ali bas nigdi za 100-200 kn da je novi iz ducana

Imas od 110 do 320 najskuplji,imas u Konzumu ili Pevec oko 150kn

-------------------------------------------------------------------------------
Forum Name:Bood Blos
Age:19
Zanimanje:Mapper
Rank:Transformer

-------------------------------------------------------------------------------
Tražite Mappera,Primam Narudžbe u PM(Privat Messages)!
Trebate Forum,neznate ga sastavit,tu sam slažem php,smf,mybb!!
-------------------------------------------------------------------------------------
Neznate,ubaciti GameMod,u svoj server,kontaktirajte me  na PM!!

Citat: SoNNixâ,,¢ poslato Januar 06, 2012, 14:06:55 POSLE PODNE
Citat: P!xel poslato Januar 06, 2012, 14:04:58 POSLE PODNE
Citat: SoNNixâ,,¢ poslato Januar 06, 2012, 13:56:40 POSLE PODNE
Moze mi netko rec koliko otprilike dode volan za PC a da ima brzine,gas,kocnicu,kunplug,zmigavce itd...Jel itko zna?? TO cu kupiti jel igram dosta igrica koji imaju veze s autima,motorima,kamionima itd.

HHAAHAHAHAHAHHAHAHAH!




RaÄ'e uzmi pravi auto i vozi :D

ma to vozam od oca ahah :))... triba mi nesto doma sta da radim kad je kisa i ruzno vrime :P
Aj ne seri ahahhahahah


Citat: SoNNixâ,,¢ poslato Januar 06, 2012, 13:56:40 POSLE PODNE
Moze mi netko rec koliko otprilike dode volan za PC a da ima brzine,gas,kocnicu,kunplug,zmigavce itd...Jel itko zna?? TO cu kupiti jel igram dosta igrica koji imaju veze s autima,motorima,kamionima itd.
botko jedan, svrati do tehno marketa u jokera

SoNNix

Citat: [TL:RP] R3DM4N poslato Januar 06, 2012, 14:18:45 POSLE PODNE
Citat: SoNNixâ,,¢ poslato Januar 06, 2012, 14:06:55 POSLE PODNE
Citat: P!xel poslato Januar 06, 2012, 14:04:58 POSLE PODNE
Citat: SoNNixâ,,¢ poslato Januar 06, 2012, 13:56:40 POSLE PODNE
Moze mi netko rec koliko otprilike dode volan za PC a da ima brzine,gas,kocnicu,kunplug,zmigavce itd...Jel itko zna?? TO cu kupiti jel igram dosta igrica koji imaju veze s autima,motorima,kamionima itd.

HHAAHAHAHAHAHHAHAHAH!




RaÄ'e uzmi pravi auto i vozi :D

ma to vozam od oca ahah :))... triba mi nesto doma sta da radim kad je kisa i ruzno vrime :P
Aj ne seri ahahhahahah


Citat: SoNNixâ,,¢ poslato Januar 06, 2012, 13:56:40 POSLE PODNE
Moze mi netko rec koliko otprilike dode volan za PC a da ima brzine,gas,kocnicu,kunplug,zmigavce itd...Jel itko zna?? TO cu kupiti jel igram dosta igrica koji imaju veze s autima,motorima,kamionima itd.
botko jedan, svrati do tehno marketa u jokera
eto ako nevozim odma mi mozete zalipit ban... ti suti ako neznas i ne pravi se pametan bzvz -.-
neda mi se ic pa san zato pita ovamo

Ti brate moj nisi sposoban da sklepaÅ¡ rečenicu da te razumemo, a ne da voziÅ¡ auto....  8)

Poslednja Izmena: Januar 06, 2012, 15:22:24 POSLE PODNE od Talavander
Kada muškarac priča ženi bezobrazne stvari, to je seksualno uznemiravanje…
A kada žena to radi muškarcu to je 2 eura+PDV po minuti. :D

@[TL:RP] R3DM4N, zabrana pisanja 24h. Razlog: Pazi šta pišeš!
@Talavander, zabrana pisanja 24h. Razlog: Ne tvrdi nešto o čemu 100% neznaš ništa!

Sto je neko nervozna udario po zabranama :D
Zene i Alkohol !